→ → → → Мобільні заправні модулі АБП-9, 14 м. куб, (АЗС, КАЗС), міні АЗС
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Мобільні заправні модулі АБП-9, 14 м. куб, (АЗС, КАЗС), міні АЗС
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Мобільні заправні модулі АБП-9, 14 м. куб, (АЗС, КАЗС), міні АЗС

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
16-08-16
Переглядів: 2236
№ 106235
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Київ показати на мапі
Переглянути всі фотографії (7)
Мобільні заправні модулі АБП-9, 14 м. куб, (АЗС, КАЗС), міні АЗС
Мобільний заправний модуль — це готове рішення для заправки техніки, контролю і обліку палива. Заправний модуль являє собою наземний металевий горизонтальний резервуар об'ємом від 1000 до 100000 літрів з комплектом технологічного і паливороздавального обладнання. При закупівлі палива оптом підприємство економить до 20% коштів. В залежності від обсягів споживання палива мобільний заправний модуль, в середньому, окупається протягом року. Своя АЗС — це вигідно і зручно!
Блок-пункт автозаправний (АБП), в подальшому блок-пункт, призначений для заправки транспортних засобів нафтопродуктами в'язкістю 0,55 10-6 м2/с до 40 10-6 м2/с. Блок-пункт може розміщуватися у містах, населених пунктах сільської місцевості і на території автотранспортних підприємств будівельних майданчиках .
Кліматичне виконання блок-пункту V категорії I по ГОСТ 15150-69, але для роботи в інтервалі температур від плюс 50оС до мінус 40 оС.
Компанія пропонує автозаправні блок-пункти (АБП), контейнерні АЗС (КАЗС). Кожен заправний блок-пункт проходить повну підготовку і перевірку із заміною технологічного обладнання і всіх елементів герметичних муфтових і фланцевих з'єднань. Автозаправний блок-пункт комплектується індивідуально, виходячи з потреб замовника. Вартість АБП на порядок нижче нових міні АЗС. Габаритні розміри АБП дозволяють легко транспортувати його з місця на місце. В комплект постачання можуть бути включені фільтри тонкого і грубого очищення також зливні фільтра, що забезпечить додаткову захист паливної системи транспортних засобів і продовжить термін служби штатних фільтр-елементів.

Можливо проектування і виготовлення мобільних заправних модулів за індивідуальним вимогам замовника, із застосуванням одностінних або двостінних резервуарів, систем ідентифікації автотранспорту, відповідним програмним забезпеченням для оперативного обліку витрат ПММ, рівнемірами, системою відеоспостереження і т. д.
Наші фахівці готові завжди готові Вас проконсультувати і запропонувати найбільш прийнятну для Вас конфігурацію мобільного заправного модуля.
Компанія надає гарантію на виготовлене нами обладнання та виконані роботи.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Організація: ООО "УСТГ"
Телефон:
+380 98 1508310
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору