Мобільні заправні модулі АБП-9, 14 м. куб, (АЗС, КАЗС), міні АЗС

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні
01.03.2017
Дата розміщення:
2243
Кількість переглядів:
106235
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Мобільний заправний модуль — це готове рішення для заправки техніки, контролю і обліку палива. Заправний модуль являє собою наземний металевий горизонтальний резервуар об'ємом від 1000 до 100000 літрів з комплектом технологічного і паливороздавального обладнання. При закупівлі палива оптом підприємство економить до 20% коштів. В залежності від обсягів споживання палива мобільний заправний модуль, в середньому, окупається протягом року. Своя АЗС — це вигідно і зручно!
Блок-пункт автозаправний (АБП), в подальшому блок-пункт, призначений для заправки транспортних засобів нафтопродуктами в'язкістю 0,55 10-6 м2/с до 40 10-6 м2/с. Блок-пункт може розміщуватися у містах, населених пунктах сільської місцевості і на території автотранспортних підприємств будівельних майданчиках .
Кліматичне виконання блок-пункту V категорії I по ГОСТ 15150-69, але для роботи в інтервалі температур від плюс 50оС до мінус 40 оС.
Компанія пропонує автозаправні блок-пункти (АБП), контейнерні АЗС (КАЗС). Кожен заправний блок-пункт проходить повну підготовку і перевірку із заміною технологічного обладнання і всіх елементів герметичних муфтових і фланцевих з'єднань. Автозаправний блок-пункт комплектується індивідуально, виходячи з потреб замовника. Вартість АБП на порядок нижче нових міні АЗС. Габаритні розміри АБП дозволяють легко транспортувати його з місця на місце. В комплект постачання можуть бути включені фільтри тонкого і грубого очищення також зливні фільтра, що забезпечить додаткову захист паливної системи транспортних засобів і продовжить термін служби штатних фільтр-елементів.

Можливо проектування і виготовлення мобільних заправних модулів за індивідуальним вимогам замовника, із застосуванням одностінних або двостінних резервуарів, систем ідентифікації автотранспорту, відповідним програмним забезпеченням для оперативного обліку витрат ПММ, рівнемірами, системою відеоспостереження і т. д.
Наші фахівці готові завжди готові Вас проконсультувати і запропонувати найбільш прийнятну для Вас конфігурацію мобільного заправного модуля.
Компанія надає гарантію на виготовлене нами обладнання та виконані роботи.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "УСТГ"
+380 98
+380 98 1508310
показати

* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 09.08.2015

Відправлення повідомлення
Вгору