→ → → → Резервуари сталеві РВС 100-5000 куб. м. , Понтони (США) , " під ключ "
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Резервуари сталеві РВС 100-5000 куб. м. , Понтони (США) , " під ключ "
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Резервуари сталеві РВС 100-5000 куб. м. , Понтони (США) , " під ключ "

150 000,00 грн./шт.
≈ 5 017,64 EUR/шт.
≈ 5 360,84 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 1332
№ 59729
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Переглянути всі фотографії (30)
Резервуари сталеві РВС 100-5000 куб. м. , Понтони (США) , " під ключ "
Перестановка ( перенесення ) устаткування нафтобаз, складів ПММ, резервуарних парків для зберігання аміачних добрив, рослинних олій, гліцерину, меляси з гарантією від 5 років.

Економічність - вартість обладнання ( резервуари, насосні станції, естакади зливу/налив, технологічні трубопроводи, резервуарне обладнання ) перенесеного на нове місце експлуатації на 40 - 50 % дешевше ніж встановлення нового обладнання.

Ефективність - термін служби перенесеного устаткування нафтобаз і резервуарних парків сягає 20 років, при дотриманні відповідних технологічних процесів відновлення та перестановки обладнання.
Коректно перенесені резервуари від РВС 100 до РВС 5000 кубічних метрів прослужать 20 - 25 років. Наше підприємство надає гарантію на перенесені резервуари від 5 років.
Ресурс використання устаткування нафтобаз і резервуарних парків може бути продовжений за рахунок проведення профілактичних робіт за новими технологіями.

ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс" (заснована в 1994р.) виконує:
- будівництво та реконструкція резервуарних парків;
- будівництво та реконструкція нафтобаз, складів ПММ;
- виготовлення та монтаж металоконструкцій;
- монтаж Ангарів, Складів, Споруд, Сховищ;
- монтаж технологічних трубопроводів та обладнання;
- монтаж веж, димових і вентиляційних труб;

а також пропонує поставки з виконанням монтажу:
- резервуари сталеві для палива, води, масел, спиртів та інших речовин;
- резервуари вертикальні і горизонтальні РВС і РГС до 5000м..куб.;
- понтони алюмінієві для резервуарів Ultraflote Corp. (США);
- трубопровідна арматура: Засувки, Вентилі, Клапани, Електроприводу;

У вкладенні направляємо Вам перелік пропонованих робіт,
Референс-лист, відгуки від наших замовників і дозвільні документи.

З повагою і наміром взаємовигідного співробітництва,
ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс"

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕЗЕРВУАРІВ ТА ПОСУДИН
Особливості виготовлення резервуарів наступні: шви повинні володіти високою щільністю; габарити виробів, як правило, великі, тому значна частина швів виконується на монтажі; укладання швів проводиться на вертикальній площині, а це ускладнює застосування автоматичного зварювання.
При великій товщині стінок судин дуже доцільно проводити їх зварювання у вертикальному положенні електрошлаковим способом, розробленим Інститутом електрозварювання імені акад. Е. О. Патона.
Особливо важливо виконання швів високої якості в днище, так як його виправлення вкрай важко. Послідовність зварювання днища і нижній частині корпусу повинна бути наступна:
а) з окремих листок зварюються встик смуги, складові днище; зварювання виробляється двостороннім швом, якість швів контролюється, наприклад, промазуванням керосинам;
б) смуги укладаються на клітини з дерев'яних брусів, вирівнюються, підганяються одна до іншої-встик або внахлест в залежності від проекту;
в) проводиться зварювання смуг вручну або, що більш доцільно, зварювальними тракторами під флюсом; зварювання виконується від середини днища до країв.
Якщо днище сконструйоване з середньої частини і сегментного кільця, то спочатку зварюється середня частина днища. Після цього:
а) укладаються, підганяються і зварюються встик сегментні листи, утворюють оперізувальну кільце;
б) встановлюються обв'язувальний куточок і вертикальні листи нижній обичайки резервуара;
в) зварюються встик поздовжні шви нижній обичайки резервуара;
г) приварюються кутовими швами нижня обичайка резервуара до обвязочному куточку і обв'язувальний куточок до опоясывающему сегментного кільцю.
В останню чергу укладається шов, що з'єднує середню частину днища з оперізувальним сегментним кільцем.
Така послідовність застосовується з метою зменшення жолоблення середній частині днища. Коли днища збираються на дерев'яних клітках, щільність швів перевіряють, промазуючи їх гасом і спостерігаючи за появою плям на нижній стороні днища.
При складанні днища безпосередньо на підставі контроль якості швів виробляють аміаком, нагнітається під днище. Шви покривають паперовими стрічками з розчином, що змінює колір при зіткненні з аміаком.
Таким чином, виявляється нещільність зварних з'єднань. Існують і інші методи контролю щільності швів в резервуарах, але їх застосовують рідше.
Для складання елементів циліндричної частини резервуарів при змінюється кілька прийомів:
а) Складання за допомогою найпростіших клинових пристроїв.
Відрізок швелера з прорізами приварюється до нижньої обичайці. Через вузький отвір в ньому проходить клин, яким фіксується положення верхньої обечайки резервуара. Таке пристосування зручно для сполук обичайок внахлестку.
б) Складання за допомогою затискних пристосувань у формі кільця. Пристосування складається з двох швелерів, вигнутих по діаметру обичайки. У кожному швелері по колу є отвори з різьбою, в які вкручуються притискні болти. Цими болтами забезпечується необхідне і правильне положення кромок з'єднуваних частин. У швеллерах передбачені довгасті отвори, через які провадиться попередня постановка закріпивши. Далі кільцеве пристосування знімається, і шов заварюється. Пристосування зручно для складання встик обичайок резервуарів невеликих діаметрів.
в) Складання за допомогою клинових прокладок і стяжних планок.
Цей тип складальних пристосувань широко поширений і доцільний при виготовленні листових конструкцій різного роду.
Щоб встановити правильний зазор між елементами, служать клинові прокладки. Прокладка являє собою пластину, що вставляють у зазор між сполучуваними листами. З одного боку в круглі отвори закладається циліндричний стрижень , з іншого боку - конічна оправлення. Таким чином, кромки листів виявляються затиснутими і попереджається їх взаємне зміщення.
Конструкція стяжний планки. Планка отворами надівається на шайби, спеціально приварені до зібраних листами. Через отвір у шайбі пропускається конусна оправлення, яка закріплює планку. Н а планці приварені упорні бруски. Між ними і шайбою забивається конусна оправлення, з допомогою якої крайки аркушів зближуються між собою або розсуваються.
Прокладки ставляться на відстані 350-500 мм один від одного, стяжні планки - на відстані 800-1200 мм один від одного.
Елементи в зібраному стані прихватываются, після чого складальні пристосування знімаються і відбувається зварювання.
 
ВИГОТОВЛЕННЯ КОТЛІВ І ПОСУДИН ВИСОКОГО ТИСКУ
Процес виготовлення котлів і посудин високого тиску залежить в значній мірі від товщини застосовуваних аркушів. Якщо товщина листів не перевищує 40-45 мм, то процес виготовлення судин не відрізняється від процесу виготовлення цистерн.
Листи розрізаються газом, підготовка крайок проводиться газо-ріжучим автоматом або на кромкострогальном верстаті. Після цього аркуші вальцюються. Обичайки зварюються попередньо або після загальної збірки барабанів.
Зварювання барабанів здійснюється на автоматах під флюсом: спочатку зварюються поздовжні шви, потім' поперечні; в останню чергу приварюються днища, патрубки, штуцери. Приварювання патрубків і штуцерів проводиться вручну.
Якщо товщина листів перевищує 40-45 мм, то вони в більшості випадків штампуються в гарячому стані. Після штампування кромки обробляються на кромкострогальных верстатах або газовими автоматами, і листи надходять для зварювання.
При зварюванні товстостінних посудин вельми корисний попередній підігрів до 50° на кожні 25 мм товщини зварюваних листів.
При зварюванні посудин з досить великою товщиною стінок близько 60-65 мм, особливо з легованих сталей, схильних до утворення тріщин, проводиться проміжна термічна обробка. При зварюванні поперечних швів виріб обертається на роликовій опорі. Виріб укладається на роликові опори. Для зварювання з зовнішньої сторони поздовжніх і кільцевих швів служить трактор, встановлюваний на рейки, закріплені на стійці. Зварювання поздовжніх швів з внутрішньої сторони також проводиться трактором, встановленим на напрямних.
Для полегшення установки виробу стійка закріплена на візку. Остання може легко відкочуватися вручну.
Коли не виявляється можливим застосовувати автоматичне зварювання і товстостінні судини доводиться зварювати вручну, слід застосовувати електроди, що забезпечують високі пластичні властивості швів в експлуатації і не схильні до утворення гарячих тріщин в процесі зварювання.
Послідовність накладення швів повинна бути такою, при якій процес охолодження наплавленого металу сповільнюється. Доцільні попередній підігрів листа, накладення швів способом «гірки» або каскадного. Для ущільнення швів при ручному зварюванні застосовується проковування в гарячому стані. Перший і останній шари шва не проковують
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ООО НПП Укрпромтехсервис
Організація: ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Телефон:
+380 44 4649307
+380 44 2306047
+380 50 3105860
+380 50 3523375
Факс: +380 44 4649308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору