Відправлення повідомлення власнику
Продам овочеві сітки, недорого!!!!
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам овочеві сітки, недорого!!!!

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Тканинна упаковка
11-08-16
Переглядів: 672
№ 103579
Розташування: Україна, Полтавська область, Лубенський район, Лубни показати на мапі
Сітка фасувальна для зберігання та фасування насіння, зерна, овочів.
Виготовлена ​​з міцної капронової ліски різних кольорів і розмірів шляхом плетіння, з помірною розтяжкою для забезпечення більш щільного насипу в сітку. Капронова сітка при дії вологи і сонячних променів не псується і не втрачає товарний вигляд.
Овочева сітка має різні кольори, використані при фасуванні овочів для створення більш прийнятного товарного вигляду продукту для покупця.
Дно сітки прошито білою, міцною нейлоновою ниткою, а верхня частина сітки, має стягнутий елемент з поліетиленовими стрічками, затяжками, для більш зручного та якісного фасування.
Пакувальна, надійна і якісна сітка для тривалого зберігання овочів, насіння, круп в складських умовах, транспортування. Так само її рекомендують використовувати як тару при реалізації овочевих, насіннєвих, зернових продуктів. Сітка дозволяє характерно упакувати, розфасувати овочі та надавати товарний вигляд, ідеально підходить для покупця. Овочі, насіння, крупи, розфасовані в капронові сітки, досить добре провітрюються і довго зберігаються в упаковці.
При цьому їх товарний вигляд і міцна тара для розважних овочів, дозволяє покупцеві при покупці вибрати потрібний собі фасувальний мішок з потрібними овочами і необхідний йому.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору