→ → → → Полікарбонат стільниковий для теплиць в Херсоні
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Полікарбонат стільниковий для теплиць в Херсоні
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Полікарбонат стільниковий для теплиць в Херсоні

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Тепличне обладнання,інвентар
22-09-21
Переглядів: 2016
№ 33083
Розташування: Україна, Херсонська область, Херсон, Херсон показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Качественный сотовый поликарбонат в Херсоне. Продажи от 1кв. м., оптом, мелким оптом. Размер листа 2100х6000мм, 2100х12000мм. Толщина 4мм, 6мм, 8мм, 10мм, 16мм, 25мм. 
На складе в ассортименте все доступные цвета: прозрачный, бронзовый, синий, зеленый, молочный, бирюза.
Сотовый поликарбонат - оптимальный материал для светопропускающих конструкций: теплиц, навесов, козырьков, беседок, павильонов, кафе, зимних садов, оранжерей, бассейнов и т. д. Благодаря своим свойствам, таким как - высокая ударопрочность (в 200 раз прочнее силикатного стекла), легкость, высокие показатели теплоизоляции, огнестойкость (не поддерживает горение), прозрачность (до 88%) - сотовый поликарбонат широко применяется в строительстве, рекламе и сельском хозяйстве. Листы сотового поликарбоната имеют УФ-защитный слой и не разрушаются от воздействия УФ-излучения.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору