Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Термостат М9.716
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Термостат М9.716

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Тепличне обладнання,інвентар
26-03-17
Переглядів: 479
№ 130947
Розташування: Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківськ
Додаткова інформація: українська

Ш*В*Г, мм
 

Кількість ланцюгів
 

Температурний режим, С
 

Допустимий ток, А
 

Потужність, КВт
 

Площа, м2
 

86Х86Х23
 

1
 

5+40
 

16
 

3,2
 

15
 

Термостат володіє сенсорним екраном на якому користувач може вибирати режими роботи, потрібну температуру в приміщенні від + 5 °С до +60 ° С, а також таймер включення і виключення підігріву підлоги. Можна встановлювати власні режими роботи на протязі дня з потрібною саме Вам температурою. 

Також має функцію програмування тижневого циклу та можливість змінювати діапазон температури. Призначений для монтажу в стінну коробку. 

Термостат M 9.716 з сенсорним дисплеєм, використовується для керування теплою підлогою, щоб підтримувати температуру в конкретні проміжки часу за допомогою датчика температури.

Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору