Відправлення повідомлення власнику
Бактофіт (СК) - біологічний фунгіцид
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Бактофіт (СК) - біологічний фунгіцид

141,00 грн./л
≈ 4,74 EUR/л
≈ 5,04 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
07-08-16
Переглядів: 14
№ 144764
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Бактофіт (СК) - біологічний фунгіцид
Бактофіт призначений для боротьби з грибними і бактеріальними хворобами зернових, овочевих, плодових-ягідних культур, квітів і лікарських рослин.
Основні характеристики:
Бактофіт проводиться на основі штаму ІПМ-215 мікробної культури Bacillus subtilis, виділеної з природи. До складу Бактофіта входять наступні компоненти:
  • суперечки і клітини культури-продуцента Bacillus subtilis;
  • метаболіти, які мають антагоністичними і антибіотичними властивостями (антибіотик, ферменти, гормони);
  • мікроелементи;
  • інертні наповнювачі, що забезпечують збереження і стабільність препарату.
Строк очікування після обробки Бактофітом становить 1 день. Бактофіт не викликає формування резистентності у фітопатогенів, може застосовуватися в будь-яку фазу розвитку рослин.
Бактофіт випускається в двох товарних формах: суспензійний концентрат – Бактофіт, СК і порошок, що змочується – Бактофіт, СП

Механізм дії:
Культура Bacillus subtilis має суворої специфічністю, тобто здатна вражати певні види шкідливих організмів, не завдаючи шкоди людині, теплокровним тваринам, птахам і корисним комахам.
У процесі життєдіяльності культура продукує цілий комплекс ферментів, з яких найбільш важливу роль грає хитиназа. Як відомо, основна маса грибів – фітопатогенів в складі своєї клітинної оболонки містить хітин, на який спрямована дія хітинази. Навіть незначні кількості хітинази здатні викликати пошкодження клітинних стінок грибів, що призводить до їх загибелі або зниження патогенних властивостей. Іншими антигрибными компонентами штаму-продуцента Бактофіта є антибіотики, які пригнічують ріст фітопатогенних бактерій і грибів. Крім того, відзначено позитивний вплив Бактофіта на збереження вологи в рослинах.

Система захисту зернових:
Бактофіт рекомендується для захисту зернових від наступних захворювань: фузаріозна і гельминтоспорозная кореневі гнилі, пліснявіння насіння, борошниста роса, септоріоз, бура і жовта іржа, вертициллезное в'янення (вилт), ринхоспориоз, бактеріози.
Рекомендується протруювання насіння перед посівом за 1-5 діб. Передпосівна обробка насіння Бактофітом забезпечує надійний захист посівів від кореневих гнилей. По вегетації обробку зернових культур Бактофітом слід поєднувати з хімічним прополюванням посівів гербіцидами. При цьому Бактофіт надає на рослини антистресову дію і підвищує врожайність зернових до 15 %. Максимальна ефективність досягається при поєднанні передпосівної обробки з обробкою вегетуючих рослин.
Система захисту овочевих культур:
Для захисту огірків захищеного грунту від кореневих гнилей рекомендується передпосівне замочування насіння у суспензії препарату. Для захисту овочевих культур захищеного грунту від борошнистої роси, картоплі від фітофторозу та альтернаріозу ефективно обприскування Бактофітом в період вегетації для профілактики і при появі перших ознак хвороб з інтервалом 6-10 днів.
Передпосівне замочування насіння капусти і занурення коренів розсади перед висаджуванням у суспензії Бактофіта надійно захищає від бактеріозів та вилягання.

Система захисту плодових культур:
Бактофіт рекомендується для включення в інтегровану систему захисту плодових культур від парші, борошнистої роси, моніліозу (плодова гниль). Рекомендується застосування препарату у другій половині вегетації в 4-5 послідовних обробок. Оптимальна кратність і строки застосування Бактофіта визначаються в залежності від погодних умов і эпифитотиологической ситуації: стійкості сорту до хвороби, щільності популяції патогена, ступеня розвитку хвороби і її динаміки.
Система захисту виноградників:
Бактофіт ефективно бореться з такими захворюваннями винограду, як оїдіум і сіра гниль. Бактофіт рекомендується застосовувати блоком в період дозрівання ягід. Біологічна ефективність системи захисту винограду від оїдіуму з переважним застосуванням Бактофіта (до 6-8 разів за сезон) становить до 99,0 %. Біологічна ефективність Бактофіта проти сірої гнилі становить до 92 %.
Застосування Бактофіта не впливає на процеси бродіння виноматеріалів, поліпшується якість вина за органолептичними та біохімічними показниками у порівнянні з 100%-ной хімічним захистом.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Константин
Організація: БИОРЯД
Телефон:
+380 98 0422611
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору