→ → → → ЕкстраКон -біопрепарат для органічного виробництва
Відправлення повідомлення власнику
ЕкстраКон -біопрепарат для органічного виробництва
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ЕкстраКон -біопрепарат для органічного виробництва

180,00 грн./упаковка
≈ 6,00 EUR/упаковка
≈ 6,35 USD/упаковка
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
25-04-16
Переглядів: 1086
№ 94597
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
ЕкстраКон -біопрепарат для органічного виробництва
Поліфункціональний біологічний препарат на основі природного консорціуму ґрунтових мікроорганізмів, які знаходяться у функціонально активному стані. Препарат сертифікований для органічного виробництва.
Застосування препарату можливе на всіх стадіях вирощування сільськогосподарських культур (підготовка та оздоровлення субстратів і ґрунту, передпосівний обробіток насіння, підживлення рослин у період вегетації, післяжнивне використання для активізації трансформації органічних залишків, компостування органічних целлюлозосодержащіе залишків).
Застосування біопрепарату Екстракон дає можливість цілеспрямовано активізувати корисну мікрофлору за рахунок пріоритетного її заселення на солому (субстрат) і трансформації речовин у гумусоподобную субстанцію, тим самим формуючи родючий шар грунту. Активність відновлення функціональної структури грунтової мікрофлори (видового складу) та текстури біоценозу (розподілу по ґрунтовому профілю) за рахунок іммобілізації речовин полісахаридної природи в процесі трансформації соломи, рослинних залишків від 30 днів до 6-8 місяців. Ефект застосування біопрепарату в аграрному кластері становить від 80% до повної трансформації органічних речовин в біогумус.
Використання біопрепарату Екстракон дозволяє :
- Трансформувати рослинні залишки у гумусові речовини протягом 30 днів і засвоювати кореневою системою рослин необхідних природних сполук; поліпшувати функціональний стан рослин, підживлювати і стимулювати ріст і розвиток надземної (в 1,5 рази) і кореневий (в 2,0 рази) маси вегетуючих рослин, ефект ризосфери;
- Ефективно формувати рослинно-мікробні системи, включаючись у фактор ризосфери взаємодіяти з ними забезпечуючи їх поживний режим;
- Усувати токсичність, оздоровлювати субстрат, покращити фітосанітарний стан грунту, знижувати стресові умови, викликані застосуванням пестицидів. При внесенні препарату безпосередньо в субстрат або при замочуванні насіння або розсади, саджанців відбувається позитивний вплив (стимуляція) на ріст і розвиток рослин в 2 рази.
Можливість застосування препарату ЕкстраКон:
- Трансформація органічних залишків у біогумус, компостування;
- Вирощування розсади в домашніх умовах, а також для кімнатних рослин в якості підгодівлі;
- Вирощування рослин у закритому грунті;
- Усунення токсичності та оздоровлення субстрату,
- Поліпшення фітосанітарного стану грунту;
- Зниження стресових умов, викликаних застосуванням пестицидів;
Препарат технологічний в застосуванні. Норма витрати готового препарату: 3 кг / га Норма витрати робочого розчину 250 л / га. Оптимальні умови дії препарату в ґрунті: рН від 5,0 до 7, 0 при температурі від 20 до 35 0С, вологості не менше 40%. Умови зберігання препарату: при температурі від 5 до 25 0С, в захищеному від прямих сонячних променів місці.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр
Організація: Александр
Телефон:
+380 66 6182192
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору