Відправлення повідомлення власнику
Клапан запобіжний Т-32м1 Ду80 Ру64 Служать для автоматичного
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Клапан запобіжний Т-32м1 Ду80 Ру64 Служать для автоматичного

4 500,00 грн./шт.
≈ 149,26 EUR/шт.
≈ 159,12 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
24-12-16
Переглядів: 689
№ 87376
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Переглянути всі фотографії (18)
Клапан запобіжний Т-32м1 Ду80 Ру64 Служать для автоматичного
Клапан запобіжний Т-32м1 Ду80 Ру64
Служать для автоматичного скидання надлишку пари атмосферу при виникненні тиску, що перевищує допустимий. Встановлюються на барабанах і камерах парових котлів і судинах, що знаходяться під тиском. Встановлюють тільки у вертикальному положенні в місцях з температурою навколишнього середовища не вище 60 °С. Величина тиску відкриття клапана регулюється стисканням пружини натискної різьбовий втулкою. При підвищенні тиску під тарілкою клапана вище заданого тарілка починає підніматися. Під дейтвием випливає пара на підйомну втулку тарілка різко піднімається вгору, відкриваючи прохід середовища через сідло клапана.
Герметизація рухомого з'єднання підйомної втулки в кришці забезпечується лабіринтовим ущільненням, утвореним чергуються алюмінієвими (мідними) і паронітових (азбестовими) кільцями. Ущільнювальні поверхні тарілки і сідла корпусу наплавлены сплавом підвищеної стійкості. Для примусового ручного відкриття клапана передбачений спеціальний важіль. При гідравлічному розрахунку клапана приймається коефіцієнт витрати 0,65.
 
ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс" виконує наступні види робіт:
Будівельно-монтажні і спеціальні роботи
ВИГОТОВЛЕННЯ, ПОСТАВКА, МОНТАЖ
1. Резервуари вертикальні сталеві РВС V=100 - 5000 м3 (України);
2. Понтони алюмінієві «Ultraflote Corporation» (США) для резервуарів об'ємом від 1000м3 до 10000м3;
3. Виготовлення і монтаж «під ключ» металоконструкцій: Будівель, Споруд, Цехів, Ангарів, Складів - площею від 400 до 10000 м. кв.;
4. Димові і вентиляційні труби, щогли блискавкозахисту та освітлення висотою до 50 метрів;
5. Технологічні водопроводи і паропроводи діаметром до 1220 мм і тиском до 80 атм.;
6. Ремонт технологічного обладнання, резервуарів, трубопроводів;
7. Антикорозійний захист, фарбування металевих конструкцій.
Поставка промислового обладнання
1. Трубопровідна арматура: Засувки, Вентилі, Клапани, Крани, Електроприводи;
2. Резервуари: горизонтальні та вертикальні від 10 до 5000 м. куб.;
3. Понтони резервуарні алюмінієві «Ultraflote Corporation» (США);
4. Резервуарне устаткування для нафтобаз і АЗС;
5. Насоси та насосне обладнання, мотопомпи, рукава, шланги;
6. Силове обладнання: бензо та дизель Електростанції (HONDA, GEKO);
7. Контрольно вимірювальні прилади і Автоматика.
http://www.upts.com.ua/?pid=571
 
Характеристики
Виробник Власне виробництво
Тип запобіжна
Вид запірної арматури клапан запобіжний
Область застосування пароводяна, газова, нафтова, енергетична, хімічна, резервуарна
Умови застосування спеціальні
Конструкційні особливості фланцева
Спосіб герметизації сальникове
Матеріал сталь
Принцип управління і дії керована
Країна виробництва Росія


Запобіжні клапани
5.4.1. Кількість запобіжних клапанів, їх розміри і пропускна здатність повинні бути вибрані за розрахунком так, щоб у посудині не міг утворитися тиск, що перевищує робочий більше ніж на 0,5 кгс/кв. см для посудин з тиском до 3 кгс/кв. см включно, на 15% - для посудин з тиском від 3 до 60 кгс/кв. см і на 10% - для посудин з тиском понад 60 кгс/кв. див.
При працюючих запобіжних клапанах допускається перевищення тиску в посудині не більше як на 25% робочого за умови, що це перевищення передбачене проектом і відображене в паспорті посудини.
5.4.2. Встановлення важільно-вантажних клапанів на пересувних посудинах не дозволяється.
5.4.3. Якщо дозволене тиск посудини дорівнює або більше тиск живильного джерела і в посудині виключена можливість підвищення тиску від хімічної реакції чи обігрівання, то встановлення на ній запобіжного клапана і манометра не є обов'язковою при наявності їх на джерелі тиску.
5.4.4. Конструкція пружинного клапана повинна виключати можливість затягування пружини понад встановлену величину, а пружина має бути захищена від недопустимого нагріву і прямого впливу середовища. Конструкція пружинного клапана повинна передбачати пристрій для перевірки справності дії клапана в робочому стані шляхом примусового відкривання його під час роботи посудини.
Допускається встановлення запобіжних клапанів без пристосування для примусового відкривання, якщо останнє неприпустимо за властивостями середовища (отруйна, вибухонебезпечне тощо) або за умовами технологічного процесу. В цьому випадку перевірка клапанів має проводитися періодично в строки, встановлені технологічним регламентом, але не рідше одного разу в 6 міс. за умови виключення можливості примерзання, прикипання або забивання клапана робочої середовищем.
5.4.5. Пропускна спроможність запобіжного клапана визначається за формулою:
 
_________
G = 1,59 альфа F B \/(P - P ), гамма кг/год,
1 2
 
де:
альфа - коефіцієнт витрати газу (рідини) клапаном;
визначається проектною організацією (заводом-виготовлювачем)
експериментально для кожної конструкції клапана і записується в
паспорт останнього;
F - площа перерізу клапана, що дорівнює найменшій площі перерізу
в проточній частині, кв. мм;
P - максимальний надлишковий тиск перед запобіжним
1
клапаном, кгс/кв. см;
P - надлишковий тиск за запобіжним клапаном,
2
кгс/кв. см;
гамма - щільність середовища для параметрів P і t , кгс/куб. м;
1 1 1
t - температура середовища перед клапаном, °C;
1
B - коефіцієнт, що визначається за табл. 5.4.5; для рідин
B = 1.
 
5.4.6. Запобіжні клапани повинні встановлюватись на патрубках або приєднувальних трубопроводах, безпосередньо приєднаних до посудини. При установці на одному патрубку (трубопроводі) кількох запобіжних клапанів-площа поперечного перетину патрубка (трубопроводу) повинна бути не менше 1,25 сумарної площі перетину клапанів, встановлених на ньому.
При визначенні перерізу приєднувальних трубопроводів довжиною понад 1000 мм необхідно також враховувати величину їх опорів.
Відбір робочого середовища з патрубків (і на ділянках приєднувальних трубопроводів від посудини до клапанів), на яких встановлені запобіжні клапани, не допускається.
5.4.7. Запобіжні клапани повинні бути розміщені в місцях, доступних для їх огляду.
5.4.8. У разі коли за специфікою виробництва або внаслідок дії міститься в посудині середовища запобіжний клапан не може надійно працювати, посудина має бути забезпечений запобіжним пластиною, що розривається при підвищенні тиску в посудині не більше як на 25% робочого тиску (якщо це підтверджено розрахунком). Запобіжна пластина (мембрана) може бути встановлена перед запобіжним клапаном за умови, що між ними буде пристрій, що дозволяє контролювати справність пластини.
Усі запобіжні пластини повинні мати заводське клеймо із зазначенням тиску, разрывающего пластину, або спеціальний шифр. Допускається замість клейма нанесення необхідних даних фарбою.
5.4.9. Посудина, що працює під тиском, меншим тиску живлячої його джерела, повинен мати на підвідному трубопроводі автоматичне редуцирующее пристрій з манометром і запобіжним клапаном, встановленими на боці меншого тиску після редуцирующего пристрою.
5.4.10. Для групи посудин, що працюють при одному й тому ж тиску, встановлюється одне редуцирующее пристрій з манометром і запобіжним клапаном, розташованим на загальній магістралі до першого відгалуження. У цих випадках встановлення запобіжних клапанів на посудинах необов'язково, якщо в них виключена можливість підвищення тиску.
У разі коли автоматичне редуцирующее пристосування внаслідок фізичних властивостей середовища не може надійно працювати, допускається заміна його ручним редуцирующим вентилем, запобіжним клапаном і манометром на боці меншого тиску.
5.4.11. Робоче середовище, що виходить із запобіжного клапана, повинна відводитися в безпечне місце.
При наявності протитиску за клапаном воно повинно враховуватися при розрахунку пропускної спроможності клапана.
Відвідні труби повинні бути забезпечені пристроєм для зливу скупчився в них конденсату. Установка на відвідних і дренажних трубах запірних органів не допускається.
5.4.12. На кожній посудині повинна бути пристосування (вентиль, кран) для контролю відсутності тиску в посудині перед його відкриванням. Вихідний отвір крана повинно бути направлено у безпечне місце. Посудини, споряджені швидкознімними затворами, повинні мати запобіжні пристрої, що виключають можливість включення посудини під тиск при неповному закритті кришки і відкривання її за наявності в посудині тиску.
5.4.13. На запобіжний клапан постачальник повинен надіслати замовнику паспорт (атестат) та інструкцію по експлуатації.
 

Коментарі

Вибір запірної арматури з урахуванням умов експлуатації
Запірну арматуру слід підбирати з урахуванням фізичних властивостей середовища. Якщо робоче середовище містить тверді включення, які можуть налипати на ущільнювальні поверхні, то застосовувати клинові засувки не рекомендується, так як в цьому випадку вони не можуть забезпечити необхідної герметичності внаслідок защемлення твердих частинок між ущільнювальними поверхнями. В таких середовищах краще застосовувати паралельні дводискові засувки з примусовим очищенням ущільнень при закриванні.
Якщо з робочого середовища можливе випадання осаду або середовище може застигати, застосування вентилів звичайного типу і особливо засувок небажано, так як ці види запірної арматури мають застійними зонами в корпусі, а запірний елемент їх при спрацьовуванні лінійно переміщається. У таких умовах найбільш підходящим типом арматури є крани конічні або кульові, у яких запірний елемент повертається.
Останнім часом конструкції кульових кранів знаходять все більш широке поширення в арматуробудуванні, витісняючи конусні пробкові крани. Це обумовлено простотою їх конструкції, меншим гідравлічним опором у порівнянні з іншими типами промислової арматури, легкістю управління, швидкістю спрацьовування і забезпеченням полнопроходности.
Кульові крани виготовляють з ручним керуванням або з пневмо-, гідро - або електроприводом.
Герметичність крана в закритому положенні забезпечується за рахунок притиснення пробки до сідел клапана, а також напором середовища. Сідла кульових кранів виготовляють із звичайного або армованого терлона, бутадиенакрилонитриловой гуми, нейлону, політетрафторетилену і інших матеріалів.
Багаторічна практика експлуатації запірної арматури показує, що на водо-, газо - та паропроводах діаметром 50 мм і більше, проводять середу під тиском до 25 кгс/см2, доцільно встановлювати поворотні дискові затвори з м'яким ущільненням. Особливість їх полягає в тому, що їх запірний орган - поворотний диск - не змінює форму потоку внаслідок обтічної форми. Поворотні дискові затвори порівняно з вентилями і засувками мають значно меншу вагу, компактну і просту конструкцію, не вимагають великих зусиль і часу на відкриття і закриття, зручні в експлуатації, забезпечують надійну герметичність, більш довговічні і ремонтоспособны.
Випускаються в даний час заводи гумотехнічних виробів маслобензостійкі гуми дозволяють розширити застосування дискових затворів на трубопроводах, які проводять середовище при температурі до 180°С.
У виняткових випадках, коли пропуск середовища через сальник неприпустимий, слід застосовувати бессальниковую арматуру. З різних типів такої арматури найбільш надійними є сильфонні запірні вентилі (рис. 1.19). Вентиль складається з корпусу 2, на якому закріплена кришка 7. Ущільнення і центрування між кришкою і корпусом здійснюється з допомогою фланця проміжного корпусу 4, всередині якого змонтовано
сільфон 5. Сильфон з одного боку з'єднаний зі шпинделем У, а з іншого - приварений до верхньої частини проміжного корпусу 4. У нижній частині корпусу сильфона передбачена напрямна для руху шпинделя зі шпонкою 3, перешкоджає обертанню! шпинделя навколо осі, яке призвело б до руйнування сильфона.
Істотним недоліком сильфонних вентилів є невелике допускається стиснення сильфонів. Для збільшення ходу
Рис. 1.19. Конструкція сильфон ного запірного вентиля:
шпинделя доводиться з'єднувати кілька сильфонів, що знижує надійність вентиля.Для порівняльної оцінки різних видів запірної арматури нижче наведені основні їх відмінні особливості.
/ - золотник; 2 - корпус; 3 - шпонка; 4 - проміжний корпус; 5 - сильфон; 6 - контрольне отвір; 7 - кришка; 8 - аварійний сальник; 9 - шпиндель; 10 - ходова гайка; 11 - маховик; 12 - разжимное кільце.
Особливість вентилів полягає в тому, що у відкритому положенні їх запірний орган - золотник - знаходиться в потоці протікає середовища і значно змінює його форму. Зміна напрями і форми потоку при проходженні його через корпус є причиною значних гідравлічних опорів. При закритому вентилі тиск середовища повністю сприймається золотником і передається шпинделю. Внаслідок цього у вентилях зусилля, необхідне для переміщення золотника, значно вище, ніж у засувках з аналогічними параметрами. Для відкриття і закриття вентилів потрібні більш потужні приводні механізми.Перевагою вентилів є надійна герметичність їх при експлуатації. Вона забезпечується тим, що в моменти відкриття і закриття ущільнювальна поверхня запірного органу майже не пересувається по ущільнювальної поверхні корпусу.
Засувки характеризуються тим, що при відкритті їх запірний орган - клин - повністю виводиться з потоку проводиться середовища. Така конструкція дозволяє зменшити гідравлічний опір потоку, однак збільшує габаритні розміри, які в засувок більше, ніж у вентилів при однакових приєднувальних розмірах і параметрах. Переміщення запірного органу на велику відстань значно скорочує термін служби, збільшує час повного відкриття і закриття засувок, що погіршує експлуатаційні якості засувок.
04.03.2015
Новини
Підвищення швидкості монтажу
Підвищення швидкості монтажу; зростання продуктивності праці за рахунок розробки нових методів і способів з'єднань вузлів, застосування продуктивнішого устаткування та вдосконалення організації праці та управління. Намічається проведення досліджень ...
26.03.2015
Краплеподібні резервуари
Краплеподібні резервуари В 40-х роках в цілях скорочення втрат від випаровування пального були розроблені резервуари, що мають форму краплі рідини, у якій, як відомо, рідинна плівка має постійне натяг на всій її поверхні. Надаючи резервуару форму ...
24.03.2015
Підвищення безпеки експлуатації сталевих резервуарів.
Підвищення безпеки експлуатації сталевих резервуарів Сталеві вертикальні циліндричні резервуари належать до числа відповідальних металевих конструкцій, що працюють у важких експлуатаційних умовах. Жорсткість конструкції резервуарів, часто ...
10.03.2015
Резервуари для зберігання легкозаймистих рідин.
Резервуари для зберігання легкозаймистих рідин При зберіганні зріджених вуглеводневих газів підбурювання продуктів на факел або в атмосферу має місце тільки в аварійних випадках. При зберіганні легкозаймистих рідин випускання пари відбувається ...
10.03.2015
Запірно-регулююча арматура
Запірна арматура Швидке зростання галузей промисловості, пов'язаних з видобуванням, переробкою нафти і газу, а також бурхливий розвиток нафтохімічної промисловості викликає необхідність застосування величезної кількості труб та трубопровідної арматури. Наприклад, на ...
07.03.2015
Резервуар являє собою сталевий, зварний, горизонтальний циліндричний посудину з конусними отбортованными днищами, кільцями жорсткості і однієї горловиною з кришкою, що має зливно-наливну трубу і оглядовий люк, дренажний патр
Резервуар являє собою сталевий, зварний, горизонтальний циліндричний посудину з конусними отбортованными днищами, кільцями жорсткості і однієї горловиною з кришкою, що має зливно-наливну трубу і оглядовий люк, дренажний патрубок і штуцер з покажчиком рівня. ...
04.03.2015
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ООО НПП Укрпромтехсервис
Організація: ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Телефон:
+380 44 4649307
+380 44 2306047
+380 50 3105860
+380 50 3523375
Факс: +380 44 4649308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору