Грубі корми Силосні корми Відходи технічного виробництва Кормові культури
Відправлення повідомлення власнику
Дріжджі кормові СП 46-48%, пшеничні, усв. протеїну 75%, БЕЗ ХІМІЇ
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Дріжджі кормові СП 46-48%, пшеничні, усв. протеїну 75%, БЕЗ ХІМІЇ

7,00 грн./кг
≈ 0,24 EUR/кг
≈ 0,25 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
сьогодні
Переглядів: 1584
№ 103464
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Дріжджі кормові СП 46-48%, пшеничні, усв. протеїну 75%, БЕЗ ХІМІЇ
Дріжджі кормові протеїн 46% Кормові дріжджі є одним з кращих джерел повноцінного білка, добре доповнюють білки рослинних кормів. Дріжджі містять різноманітні ферменти, які поліпшують обмін речовин в організмі тварин.
Чому необхідно використовувати кормові дріжджі?
Одна з найважливіших умов інтенсивного розвитку тваринництва ― зміцнення кормової бази шляхом збільшення виробництва кормів і в тому числі кормового білка.
Тварини можуть повністю використовувати корми тільки при вмісті в кормовому білку необхідних амінокислот. Проте в зерні злакових рослин білка недостатньо, і він дефіцитний за таким життєво необхідних амінокислот, як лізин, метіонін і триптофан. При нестачі навіть одного з цих незамінних амінокислот білок зерна не використовується тваринами. Перевитрата комбікормових концентратів із-за нестачі високоякісного білка ― причина великих втрат кормів.
Якщо додати до рослинного раціону, який містить 13 відсотків протеїну, відсутні амінокислоти, то продуктивність тварин різко підвищується і одночасно досягається значна економія основного корму. Наприклад, при додаванні лізину, метіоніну і триптофану приріст маси свиней підвищується на 30 відсотків при одночасній економії корму на 20 відсотків.
Унікальним продуктом по насиченості білками, амінокислотами, вітамінами та іншими дуже цінними, біологічно активними речовинами є кормові дріжджі. При включенні дріжджів в раціон тварини стають здоровішими, витривалішими, прискорюється ріст молодняку, посилюється його життєздатність, збільшується продуктивність тваринництва, підвищується поживність тваринницької продукції. Завдання поповнення дефіциту високоякісного білка в тваринництві поставлена перед промисловістю, яка виробляє кормові дріжджі, що дозволяють забезпечити балансування кормів на комбікормових підприємствах.
В якості сировини для виробництва кормових дріжджів використовують рослинні відходи сільського господарства: висівки, післяспиртову барду, пивну дробину. Це сировину безпосередньо не вживається в інших галузях народного господарства і часто захламливает території підприємств.
Білок дріжджів, вироблених на заводі, містить всі життєво необхідні тваринам амінокислоти.
Особливо велику цінність у складі кормових дріжджів 1 представляє комплекс вітаміну В (В1, В2, В3, В4, В5, В6, В7, В8, В9, В12), ферменти, гормони і мікроелементи (Со, Си, Р, К, Мп, Са, Nа, Мд).
Дріжджі рекомендуються в якості обов'язкового компонента раціонів в першу чергу для птиці і свиней різного віку, молодняку великої рогатої худоби, а також хутрових звірів, що розводяться на звірівницьких фермах.
Багаторічна практика використання дріжджів у тваринництві довела їх високу ефективність. За протеїном 1 т кормових дріжджів рівноцінна 4,1 т пшениці, 3,4 т кукурудзи, 4,6 т вівса. Правильне використання 1 т сухих дріжджів у комбікормах дозволяє отримати додатково 1500 кг м'яса птиці, 400-600 кг свинини, 8400 кг молока, 15000-30000 яєць. При цьому додатково отримане молоко перевищує вартість дріжджів в 2 рази, свинина - в 2,5 рази, м'ясо птиці - у 5-6 разів.
Найбільший ефект досягається при комплексному використанні дріжджів у складі преміксу - готових концентрованих сумішей біологічно активних речовин (вітаміни, антибіотики, амінокислоти, мікроелементи тощо) з наповнювачем «кормові дріжджі». Систематичне згодовування тваринам дрожжированных кормів підвищує жирність молока на 0,2-0,3 відсотка, значно знижує захворюваність молодняку великої рогатої худоби авітамінозом.
ДОСТАВКА ВІД 30 КГ
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору