Грубі корми Силосні корми Відходи технічного виробництва Кормові культури
Відправлення повідомлення власнику
Пивна дробина суха і в гранулах, корм
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пивна дробина суха і в гранулах, корм

3 600,00 грн./т
≈ 126,17 EUR/т
≈ 135,43 USD/т
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
07-09-16
Переглядів: 45
№ 150116
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Львівська область, Львів, Львів показати на мапі
Пивна дробина суха і в гранулах, корм
Пропоную на постійній основі суху пивну дробину подрібнену або в гранулах для корму домашніх і свійських тварин, птиці, риби. Об'єм поставок - до 20т в тиждень.

Пивна дробина - вторинний матеріальний ресурс пивоварної промисловості. За своїм хімічним складом вона є цінним кормом для тварин. У ній знаходиться біля 3/4 всієї кількості білків і 4/5 жиру, що містяться в солоді.
У цьому продукті, крім білків, клітковини і жирів, знаходяться: кальцій, фосфор, магній, калій, натрій, залізо, мідь, цинк, марганець, кобальт, йод, каротин, вітамін Е, вітамін В1, вітамін В2, вітамін В4, вітамін В 5. Зовсім не дивно, що при такому багатому вмісті корисних елементів в пивний дробині, вона позитивно впливає на процеси, що відбуваються в організмі худоби, внаслідок чого поліпшується загальний стан тварин, прискорюється зростання молодняка і набір нимм ваги, підвищується кількість молока у корів і взагалі, зміцнюється здоров'я сільськогосподарських тварин.
Як вже було зазначено, годування великої рогатої худоби пивною дробиною збільшує надої. Слід уточнити, що при додаванні в корм тварин кожен день по п'ятнадцять-двадцять кілограмів цих відходів, збільшуються надої на вісім-дванадцять відсотків. Найцікавіше полягає в тому, що таке годування ніяк не відбивається на складі молока. Воно не змінює свою жирність і смак, а також запах молока залишається колишнім, і не відрізняється від молока корови, яку не годували пивною дробиною.
Якщо ж порівняти з годуванням дробиною поросят, то при додаванні в їх раціон одинадцяти відсотків пивної дробини на добу, щоденна надбавка у вазі тварин збільшиться на вісім відсотків.
Внаслідок такого позитивного впливу на організм сільськогосподарських тварин, значно знижуються витрати фермерських господарств на придбання комбікормів, що впливають на приріст маси тіла або підвищення добової кількості молока. Дробина значно дешевше і корисніше для організму худоби.

Ми пропонуємо продукт, який залишається після відділення нерозчинних залишків ячменю від сусла, їх сушіння і грануляції. Суха дробина має світлий або злегка шоколадний колір.
Пивна дробина містить в своєму складі оболонки зернових, нерозчинні частинки зерна, майже весь жир і білок ячменю. Зміст перетравного білка - близько 17%. Кормова цінність сухої дробини - 0,75 кормових одиниць.
Суху пивну дробину найчастіше згодовують молочним коровам - до 3 - 5 кг на одну голову на добу. Коням можна заміняти нею до 50% вівса. Вівцям дають до 0,5 - 1 кг на голову на добу. Дробину згодовують в сухому вигляді або після короткочасного намочування. При виробництві стартових комбікормів для телят суху пивну дробину додають в кількості 6%.
Пивну дробину можна також використовувати на корм домашній птиці. Для молодняка ​​і курчат-бройлерів до складу комбікормів доцільно вводити до 4-5% дробини, а для молодняку ​​промислових курей старше 8 тижнів - до 8%. Дорослим промисловим курам дробину можна згодовувати до 8%.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ruslan
Організація: Ruslan
Телефон:
380|97|3800522
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору