Десикант РЕГЛОН ЕЙР

11,10 USD/л
≈ 10,28 EUR/л
≈ 297,49 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
23.03.2017
Дата розміщення:
1418
Кількість переглядів:
96052
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Десикант РЕГЛОН ЕЙР

РЕГЛОН ЕЙР, ВР / Препарат з підвищеним вмістом діючої речовини, спеціально розроблений для десикації соняшнику та ріпаку авиаметодом. Забезпечує швидкий збір урожаю з найменшими втратами і кращими показниками якості.
Діюча речовина: дикват, 200 г/л
Хімічний клас: похідні бипиридилия
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 10 л / 2×10 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Спеціальна формула для авиаприменения
РЕГЛОН ЕЙР — новий препарат, спеціально розроблений для авиаприменения. Кращу якість при повітряному способі нанесення продукту досягається за рахунок того, що до складу РЕГЛОН ЕЙР входить оптимізована система ад'ювантів. При застосуванні робочого розчину РЕГЛОН ЕЙР утворюються краплі великого розміру, які менш схильні до зносу.
· Висококонцентрована формуляція з підвищеним вмістом дикват-іонів
В 1 літрі РЕГЛОН ЕЙР міститься 200 г/л діючої речовини, що на 25% більше порівняно з РЕГЛОН СУПЕР, ВР. Це дозволяє знизити гектарну норму застосування РЕГЛОН ЕЙР. Таким чином, 2 л/га, РЕГЛОН СУПЕР, ВР відповідає 1,5 л/га, РЕГЛОН ЕЙР. Слід зазначити, що концентрація діючої речовини в препараті РЕГЛОН ЕЙР вказана у формі дикват-іона, або активної «робочої частини». Тобто в продукті РЕГЛОН ЕЙР міститься 200 г/л чистого дикват-іона.
· Застосування РЕГЛОН ЕЙР забезпечує високий вміст олії в насінні соняшнику
При своєчасній обробці РЕГЛОН ЕЙР вміст олії в насінні соняшнику при збиранні врожаю досягає найвищих показників.
· Боротьба з бур'янами
Поряд із соняшником і ріпаком висушується також значна частина бур'янів.
· Попередження ураження грибними захворюваннями
Дощове початок літа часто сприяє поширенню грибних захворювань на соняшнику — наприклад, зустрічаються ботритис і склеротинія. Застосування РЕГЛОН ЕЙР запобігає розвиток цих інфекцій.
  • Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
  • Призначення: десикант для авиаприменения на олійних культурах (соняшник, ріпак).
  • Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
 
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Соняшник Десикація 1-2 (А) 9(1)
Обприскування рослин у період побуріння кошики. Витрата розчину: для авіаційної обробки — 50-100 л/га.
* —(9)
Ріпак ярий та озимий 1-2 (А) 9(1)
Обприскування посівів при побурінні насіння в стручках середнього ярусу. Витрата розчину: для авіаційної обробки — 50-100 л/га.
* —(9)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами):
не рекомендується поєднувати з іншими препаратами при десикації.
Період захисної дії:
до повного висихання культури.
Селективність:
не селектівен, препарат суцільної дії.
Швидкість впливу:
через декілька годин після застосування. Видимий ефект — через 7-10 днів.
Фітотоксичність: при дотриманні рекомендованих регламентів щодо застосування препарату не виявлялося його фітотоксичності для культурних рослин.
Толерантність культур:
незастосовне.
Можливість виникнення резистентності:
не виявлено.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду:
 
транспортування препарату здійснюється у відповідності з правилами перевезення небезпечних вантажів. При зберіганні забезпечити хіміко-резистентний, ізольований підлогу. Препарат слід зберігати на базисних або видаткових складах, що відповідають санітарним вимогам, в закритій заводській упаковці. Заборонено застосування препарату в особистих підсобних господарствах.
Маркування (включаючи знак небезпеки):
клас 9, № ООН 3082
Технологія застосування:
обприскування рослин проводиться з використанням літака Ан-2 з опрыскивающей апаратурою 2102.0272.000, Ш76–7000, ОС-1М та вертольота Мі-2 з апаратурою 52.81.250.0000 і 4202.0691.000. Робочий розчин десиканти готують безпосередньо перед обприскуванням. Для приготування робочого розчин відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують наступним чином: бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього необхідну кількість десиканти, доливають водою до повного об'єму при постійному перемішуванні розчину гідравлічними мішалками. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій зберігався десикант.
Робочий розчин десиканта та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддають знешкодженню. Швидкість польоту літака Ан-2 при внесення десикантів з нормою витрати 50 л/га — 150 км/год з відхиленими на 5° закрилками, з нормою 100 л/га — 160 км/год, Швидкість польоту вертольота Мі-2 в обох випадках — 60-80 км/ч. Обробку рослин десикантом проводять у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду або при швидкості вітру понад 4-5 м/с і температурі повітря 18-22°С.
Необхідно завчасно (4-5 діб) сповіщати жителів про місце і час проведення обробок!
Зберігання препарату:
зберігати препарат на спеціальних складах для пестицидів при температурі від 0°С до +35°С в нерозкритій заводській упаковці.
Термін зберігання:
3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Необхідно завчасно (4-5 діб) сповіщати жителів про місце і час проведення обробок!
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Перша допомога при отруєнні:
при перших ознаках гострого отруєння слід припинити роботу, вивести потерпілого із зони впливу препарату, обережно зняти одяг і кошти індивідуальної захисту, уникаючи попадання препарату на шкіру, негайно звернутися за медичною допомогою. При випадковому проковтуванні — прополоскати рот водою, негайно дати випити потерпілому кілька склянок води з суспензією активованого вугілля з розрахунку 1 г сорбенту на кг маси тіла, а потім подразненням задньої стінки глотки викликати блювоту; повторити це кілька разів для більш повного видалення препарату з організму (блювота викликається у постраждалих, які перебувають у свідомості), після чого знову випити склянку води з активованим вугіллям (1 г на кг маси тіла) і негайно звернутися до лікаря. При вдиханні — вивести потерпілого на свіже повітря. При попаданні на шкіру — видалити препарат шматком тканини, вати або м'якої папери, уникаючи грубого розтирання шкіри, а потім обмити забруднену ділянку водою з милом. При попаданні на одяг — після зняття забрудненого одягу або взуття, промити водою ділянки можливого забруднення шкіри. При попаданні в очі — негайно промити м'якою струменем чистої проточної води, звернутися до офтальмолога. Після надання першої допомоги при необхідності звернутися за медичною допомогою. Лікування симптоматичне, специфічних антидотів немає.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору