Відправлення повідомлення власнику
Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ"
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ"

2 900,00 грн./т
≈ 103,23 EUR/т
≈ 112,78 USD/т
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-04-16
Переглядів: 37
№ 135618
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Розкислювач грунту "ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ"
«ГРАНУЛЯТ ВАПНЯКОВИЙ»
Пропонуємо до реалізації висококонцентрований, сільськогосподарський, екологічно чистий «Гранулят вапняковий» власного виробництва. Завдяки високій концентрації поживних речовин у продукті, норматив внесення цього добрива є у декілька разів нижчим, аніж сипучих аналогів.
Вапнування – це основний і найрадикальніший прийом поліпшення властивостей кислих грунтів, що багатосторонньо впливає на поліпшення агрохімічних, агрофізичних і біологічних властивостей грунту, забезпечення живлення рослин кальцієм, мобілізацію і іммобілізацію макро – і мікроелементів у грунті, створення оптимальних фізичних, водно-фізичних та інших умов життя культурних рослин.
Поряд із зниженням кислотності, вапнування підвищує вміст кальцію в грунтовому розчині та ступінь насиченості грунту основами, впливає на інші властивості грунту. Після вапнування поліпшується водний і повітряний режими грунту та обробіток важких грунтів після дощу, на поверхні менше утворюється кірка, посилюється життєдіяльність мікроорганізмів і мобілізація ними азоту, фосфору та інших елементів живлення з органічних речовин грунту. Вапнування сприяє розвитку азотофіксувальних бактерій (вільноживучих і бульбачкових). Крім того пригнічуються шкідливі мікроорганізми та знижується зараженість сільськогосподарських культур різними хворобами; ячменю–гельмінтоспорозом; коренеплодів – коренеїдом.  Після вапнування грунтів поліпшується також живлення рослин фосфором. Під дією вапна важкорозчинні фосфати алюмінію і заліза переходять у більш доступні для рослин фосфати кальцію та посилюється життєдіяльність мікроорганізмів, які мінералізують органічні сполуки фосфору. Калій важкорозчинних мінералів інтенсивніше перетворюється у рухомі сполуки. Крім того вапнування впливає на рухомість і доступність для рослин мікроелементів-підвищується рухомість молібдену.
Про кислу реакцію середовища свідчать деякі зовнішні ознаки. Кислі сильнопідзолисті грунти мають чітко виражений горизонт – 10 см і більше. На підвищену кислотність грунту вказують також поганий ріст і розрідження (самовипадання) посівів конюшини, люцерни, буряку, пшениці озимої після перезимівлі, активний розвиток стійких до кислотності бур’янів і диких рослин: щавель, осока, жабрій, жовтець повзучий, щучник, багно, ситник, верес, хвощ польовий та ін.
 
Крім нормалізації кислотності грунту «Гранулят вапняковий» також збагачує його кальцієм. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Роман
Організація: Эко-Агро СХ
Телефон:
+380 67 4425363
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору