Відправлення повідомлення власнику
Кролі каліфорнійські
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Кролі каліфорнійські

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Кролики м'ясних порід
29-09-16
Переглядів: 123
№ 152384
Розташування: Україна, Львівська область, Львів, Львів показати на мапі
Самці каліфорнії 4 міс., вага 3,6-3,2 кг, 5 міс. - 4,2 кг. Ціна 90 грн\кг. Останні фото батько 5,5 кг (привезений з угорщини), мати - 6+. Кролі чистокровні, відмінний матеріал на плем'я!
Всі кролі пропоєні від кокцидіозу та протигельмітним препаратом.
Провакциновані від міксоматозу і ВГХК.

Кролі каліфорнійської породи мають прекрасні репродуктивні якості, високу виживаємість, здатність адаптуватися під будь-які умови. Середня вага дорослого кроля каліфорнійського становить в середньому 4,5–5 кг, а при народженні тварина важить лише 45 гр. Для цієї породи характерна досить висока енергія росту – вже у віці 2 місяців «вухаті» важать близько 2 кг, а ще через місяць 3-3,5 кг. Своєї нормальної, «товарної» ваги кролики досягають у віці 5 місяців.
З таким показником, як частка м’яса в тушці (82-85%) каліфорнійські кролі займають одну з перших позицій і успішно конкурують зі славнозвісними м’ясними новозеландськими білими. Вміст кісток в тушці одно всього 14-15%, частка жирів становить приблизно 2%.
Кролиці каліфорнійської породи відрізняються своєю доброю плодючістю, оскільки за один виводок можуть привести в середньому 7-8 кроленят. За рік, при сприятливих умовах і хорошому харчуванні, самки здатні народити до 35 кроленят. Особливо відзначають материнські якості кролиць та їх підвищену молочність. 

Порода ідеально підходить як досвідчним кролеководам, так і тим господарям, які роблять перші кроки у кролеводстві. Кролі стійкі до хвороб, не є вибагливими до умов утримання. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору