Відправлення повідомлення власнику
полтавське срібло
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

полтавське срібло

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Кролики м'ясо-шкуркових порід
02-10-15
Переглядів: 1962
№ 52130
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
пропоную молодняк полтавського срібла.Порода великих кроликів сріблястого кольору (кольору старого срібла), рівномірного по всьому тілу. Лише кінець мордочки, вуха, верхня ділянка хвоста і кінцівки пофарбовані кілька темніше, ніж корпус тваринного (тон забарвлення кроликів може варіювати від світло - до темно-сріблястого). Сріблястість забарвлення обумовлена неоднорідністю за кольором волосся різних категорій: напрямні волосся майже по всій довжині чорні (за винятком світлого підстави), аналогічно забарвлена і частина остьового волосся, інша їх частина чисто-білого кольору, пухові волосся, блакитні, трохи світліше біля основи.
Тональність ж забарвлення залежить від співвідношення у волосяному покриві чорних (напрямних, остьового) і чисто-білих (покривного) волосся. Сріблястість кроленят з'являється до місячного віку (вони народжуються чорними), а повністю формується забарвлення у віці 4 місяців.
Порода кроликів сріблястий була виведена у 1946-1952 рр. у звірорадгоспах «Тульський» і «Петровський» Полтавської області в результаті чистопородного розведення тварин породи шампань, завезених у 1927— 28 рр. Племінна робота при виведенні нової породи була спрямована на підвищення живої маси кролів, їх скоростиглості, плодючості і продуктивності, кращу вираженість м'ясних форм тіла і пристосованість до кліматичних і кормових умов центральних і західних областей країни. Цілеспрямованим відбором і підбором вдалося сформувати досить велике стадо кроликів, які вигідно відрізнялися по м'ясної продуктивності та якості волосяного покриву від завезених у країну кроликів породи шампань.
Це поголів'я і склало основу породи сріблястий, в 1952 р. Для кроликів цієї породи характерні міцна конституція і правильна статура. Голова у них середньої величини з порівняно короткими, прямо поставленими вухами, тулуб компактний, щільно збитий, довжиною до 57 см, груди глибока і широка, часто з невеликим підгруддям (обхват грудей за лопатками — 36 см, індекс збитості коливається від 56 до 64 %), спина пряма, добре омускулена, круп широкий, округлий; кінцівки міцні, пропорційно розвинені і правильні.
Кролики породи сріблястий досить великі і в полновозрастном стані важать в середньому 4,5 кг. В окремих випадках — 5,8—6,6 кг Кроленят при народженні важать зазвичай 75 р. Ростуть вони досить інтенсивно, відрізняються високою м'ясною скороспілістю. Про гарну м'ясної продуктивності сріблястих кроликів свідчать високі показники забійного виходу, які в 3-4-місячному віці коливаються в межах 57-61%. Тушка має приємний товарний вигляд. Вона добре омускулена; жир, особливо межмускульный, розподілений в ній рівномірно. М'ясо відрізняється соковитістю і високими смаковими якостями.
Кролиці высокомолочны і добре вигодовують своїх кроленят. Виділяються вони і своєю плодючістю: в посліді зазвичай 8 кроленят.
Від кролів породи сріблястий отримують переважно великі шкурки оригінальної забарвлення, при виготовленні хутряних виробів їх використовують у натуральному вигляді. Цінуються шкірки і за свою опушеність. За густотою волосяного покриву вони поступаються лише шкуркам кроликів порід чорно-бурий і радянська шиншила.
ТЕЛ.0509487956,0636484983 ВОЛОДИМИР
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору