Відправлення повідомлення власнику
полтавське срібло
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

полтавське срібло

100,00 грн./шт.
≈ 3,51 EUR/шт.
≈ 3,78 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-10-15
Переглядів: 1934
№ 52130
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
полтавське срібло
пропоную молодняк полтавського срібла.Порода великих кроликів сріблястого кольору (кольору старого срібла), рівномірного по всьому тілу. Лише кінець мордочки, вуха, верхня ділянка хвоста і кінцівки пофарбовані кілька темніше, ніж корпус тваринного (тон забарвлення кроликів може варіювати від світло - до темно-сріблястого). Сріблястість забарвлення обумовлена неоднорідністю за кольором волосся різних категорій: напрямні волосся майже по всій довжині чорні (за винятком світлого підстави), аналогічно забарвлена і частина остьового волосся, інша їх частина чисто-білого кольору, пухові волосся, блакитні, трохи світліше біля основи.
Тональність ж забарвлення залежить від співвідношення у волосяному покриві чорних (напрямних, остьового) і чисто-білих (покривного) волосся. Сріблястість кроленят з'являється до місячного віку (вони народжуються чорними), а повністю формується забарвлення у віці 4 місяців.
Порода кроликів сріблястий була виведена у 1946-1952 рр. у звірорадгоспах «Тульський» і «Петровський» Полтавської області в результаті чистопородного розведення тварин породи шампань, завезених у 1927— 28 рр. Племінна робота при виведенні нової породи була спрямована на підвищення живої маси кролів, їх скоростиглості, плодючості і продуктивності, кращу вираженість м'ясних форм тіла і пристосованість до кліматичних і кормових умов центральних і західних областей країни. Цілеспрямованим відбором і підбором вдалося сформувати досить велике стадо кроликів, які вигідно відрізнялися по м'ясної продуктивності та якості волосяного покриву від завезених у країну кроликів породи шампань.
Це поголів'я і склало основу породи сріблястий, в 1952 р. Для кроликів цієї породи характерні міцна конституція і правильна статура. Голова у них середньої величини з порівняно короткими, прямо поставленими вухами, тулуб компактний, щільно збитий, довжиною до 57 см, груди глибока і широка, часто з невеликим підгруддям (обхват грудей за лопатками — 36 см, індекс збитості коливається від 56 до 64 %), спина пряма, добре омускулена, круп широкий, округлий; кінцівки міцні, пропорційно розвинені і правильні.
Кролики породи сріблястий досить великі і в полновозрастном стані важать в середньому 4,5 кг. В окремих випадках — 5,8—6,6 кг Кроленят при народженні важать зазвичай 75 р. Ростуть вони досить інтенсивно, відрізняються високою м'ясною скороспілістю. Про гарну м'ясної продуктивності сріблястих кроликів свідчать високі показники забійного виходу, які в 3-4-місячному віці коливаються в межах 57-61%. Тушка має приємний товарний вигляд. Вона добре омускулена; жир, особливо межмускульный, розподілений в ній рівномірно. М'ясо відрізняється соковитістю і високими смаковими якостями.
Кролиці высокомолочны і добре вигодовують своїх кроленят. Виділяються вони і своєю плодючістю: в посліді зазвичай 8 кроленят.
Від кролів породи сріблястий отримують переважно великі шкурки оригінальної забарвлення, при виготовленні хутряних виробів їх використовують у натуральному вигляді. Цінуються шкірки і за свою опушеність. За густотою волосяного покриву вони поступаються лише шкуркам кроликів порід чорно-бурий і радянська шиншила.
ТЕЛ.0509487956,0636484983 ВОЛОДИМИР
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: владимир
Організація: владимир
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору