→ → → → → Продам пергу перга-обов'язковий продукт для літніх і дітей.100грам т
Відправлення повідомлення власнику
Продам пергу перга-обов'язковий продукт для літніх і дітей.100грам т
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам пергу перга-обов'язковий продукт для літніх і дітей.100грам т

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Перга
25-06-16
Переглядів: 17
№ 140825
Розташування: Україна показати на мапі
Перга унікальний продукт перші позитивні результати вже наступають через кілька днів Лікує:Інсульт анемію інфаркти гепатити гастрити алергию грип та багато іншого.Доставка від 1 кг по Києву безкоштовно.бъявление
Перга - це один з найбільш корисних продуктів бджільництва, який до того ж практично не має протипоказань і не володіє властивостями алергену.

Перга - це квітковий пилок, зібраний бджолами, утрамбованая ними у стільники і залита медом. Без доступу повітря і підвищеної вологості в гнізді, під впливом ферментів слини і меду, пилок піддається ферментативному бродінню з утворенням молочної кислоти, яка в подальшому є її консервантом і перешкоджає розвитку бактерій і пліснявих грибів. За смаком перга нагадує житній хліб, змішаний з медом, тому її часто називають бджолиним хлібом.

Перга включає в свій склад амінокислоти, різні вітаміни і ферменти, які володіють антимікробними властивостями і мають високу біологічну цінність.

На відміну від пилку перга практично на сто відсотків засвоюється організмом людини і на відміну від меду, дуже насичена вітамінами. Перга містить вітаміни С, В1, В2, В6, Р, А, D, Е,К. В ста грамах перги міститься така кількість вітамінів, що багато з них перевищують добову потребу організму у кілька разів. Особливо вона багата вітаміну А та Е, тому при призначенні добової та курсової дози, слід враховувати цей факт, щоб надлишок не викликав вітамінний дисбаланс і інтоксикацію.

Перга є чудовим природним анаболиком, сприяє збільшенню м'язової маси, а також прискорює відновлення після важких травм. операцій.
Калій і магній, що міститься в перзі, покращують діяльність серцевого м'яза, завдяки чому перга надає лікувальний ефект при аритмії. За счетмочегонного дії "бджолиний хліб" дає відмінний терапевтичний ефект при лікуванні гіпертонії. Перга також ефективна для профілактики інсультів, інфарктів, так як має властивість виводити з організму холестерин - основну причину цих хвороб.

Знижуючи рівень сечової кислоти в організмі, перга сприяє лікування подагри, запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів, набряків. Перга - це чудовий антидепресант.

Наявність йоду дозволяє використовувати пергу при лікуванні щитовидної залози.

Містяться в перге стерини, сприяють зміцненню кісток, що допомагає при лікуванні остеопорозу.

Вітамін А захищає очі від втоми, роздратування і ослаблення зору, покращує адаптацію в темряві, зміцнює капіляри сітківки. Перга кращий біостимулятор при лікуванні передчасного постаріння організму, стимулює чоловічу потенцію на дуже високому рівні до глибокої старості; потужне протисклеротичний засіб.
1) перга – відмінний продукт для харчування мозкової діяльності, так як в її складі міститься 60% цукрів у формі легкою для засвоєння. Так само вона відмінно зміцнює капіляри і судини, сприятливо впливає на мозкову діяльність при головних болях, стреси, зниження пам'яті і перевтомі. При підготовці спортсменів до змагань, напруженої розумової робота або перевтомі за комп'ютером перга швидко відновить сили і дасть заряд для подальшої роботи.2) У бджолиній перзі ферменти відіграють роль «терапевтів», оздоровлюючи ті слабкі органи, де вони просто необхідні. Наприклад це кишечник, печінка, підшлункова залоза.3) Бере безпосередню лікувальну дію при імпотенції і простатитах, безпліддя та загрози переривання вагітності.4) Перга – прекрасний антиоксидант.5) Подає в гармонійне дію роботу серця і судин. Так як основна причина захворювання серцево-судинної системи – це недостач калію. Калій, знаходиться в складі перги, зміцнюється серцевий м'яз, легко засвоюється і поліпшує обмін речовин. Потрібно тільки пам'ятати про те, що засвоєння перги йде відбувається набагато краще через слину, тому цей продукт потрібно ретельно розсмоктувати у роті.6) Завдяки високій збалансованості бджолиний хліб нормалізує роботу травного тракту, покращує апетит, нормалізує мікрофлору кишечника, володіє послаблює ефект при запорах.7) Перга не володіє алергенними властивостями, так як бджоли зібравши пилок, обробляють її слинними залозами і посл цього вона втрачає алергійність.8) Завдяки корисним властивостям перги поліпшується стан шкіри, попереджає появу зморшок, пергу часто застосовують у складі різних кремів.9) До складу бджолиного хліба входять стерини, які відповідають за вироблення вітаміну D, який відповідає за міцність і формування кісток.10) Сприятливий лікувальну дію перга надає ендокринні залози – допомагає правильно і пропорційного розвитку дітей, плода на стадії вагітності жінки.11) Вченими доведено, що бджолиний хліб ефективно впливає на ріст і фортеця волосся, зникає лупа.12) Не важко помітити, що більшість довгожителів – це бджолярі, так як вживання перги позитивно впливає на обмінні процеси на стадії старіння.13) Завдяки лікувальним і корисним властивостям перги поліпшується мікроциркуляція в очному яблуці, йдуть набряки. З цього її потрібно вживати усім довго сидять за комп'ютером, при глаукомі і втоми очей.14) Вживання бджолиного хліба не підвищує цукор у крові, тому його можуть сміливо употеблять люди,що страждають цукровим діабетом або панкреатитом.15) Корисні властивості перги підвищують імунітет і відмінно дію при відновленні сил після тривалої хвороби або операції
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору