Відправлення повідомлення власнику
Продам сепаратор безрешетний аеродинамічний ІСМ-30
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам сепаратор безрешетний аеродинамічний ІСМ-30

83 000,00 грн./шт.
≈ 2 912,67 EUR/шт.
≈ 3 134,61 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
18-11-16
Переглядів: 202
№ 146561
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтава, Полтава показати на мапі
Власник Александр
Переглянути всі фотографії (7)
Продам сепаратор безрешетний аеродинамічний ІСМ-30
Компанія-виробник НВК "АГРО-ВІГС" пропонує Вашій увазі сепаратори для зерна високої якості і за доступними цінами продуктивністю від 3 до 150 т/год з доставкою по всій Україні.

Продам сепаратор ІСМ-30 безрешетний аеродинамічний

Сепаратор ІСМ-30 призначений для калібрування та очищення посівного і товарного матеріалу: зернових, зернобобових, овочевих, кормових культур, а також всіляких сипких сумішей.


РЕЖИМИ РОБОТИ ЗЕРНОВОГО СЕПАРАТОРА ІСМ-30
Режим попереднього очищення.
Режим первинної очищення.
Режим калібрування.
Змішаний режим (калібрування та очищення одночасно).


ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СЕПАРАТОРА ІСМ-30

Принцип роботи сепаратора заснований на поділі в повітряному потоці сепарованого матеріалу В камеру сепарації самопливом широким потоком подається матеріал. З боку нагнітається в камеру потік повітря. В залежності від ваги, форми і парусності частинок відбувається розподіл частинок, які під дією гравітації потрапляють у відповідні лотки. З лотків зерно подається в бункери, розташовані нижче рівня машини.

Кількість подаваного матеріалу регулюється заслінкою в бункері машини. Кількість повітря , що подається в камеру сепарації регулюється оборотами двигуна завдяки частотному конвертеру.

Застосування імпелера (гвинта) в якості силової установки вперше дозволило звести до мінімуму на машинах такого типу втрату потужності повітряного потоку, створюваного крильчаткою: машина не має повітроводів, на подолання опору яких затрачається значна частина потужності електродвигуна.

Конструктивним рішенням - розташований у повітрозабірника у верхній частині - виключено попадання в повітрозабірник пристрою дрібних домішок і пилу.

Застосування крильчатки імпелера правильної аеродинамічної форми, виготовленої спеціально для машин «ІСМ» фірмою - виробником авіаційної техніки, дозволило істотно знизити енергоспоживання електродвигуна, стабілізувати повітряний потік і виключити вібрації.

Застосування частотного конвертеру дозволяє регулювати і чітко фіксувати швидкість обертання імпелера, здійснювати плавний пуск / стоп електродвигуна і його запуск в реверсному режимі для самооочістки машини, підключати 380 Ст.

ІСМ-30 відбирає зерна з високою точністю (+/- 3%), що дозволяє відібрати найбільш важкі і біологічно повне насіння. Якість посівного матеріалу збільшується на 35-40%, відповідно схожість посівів зростає до 98%, даючи рівномірні сходи.

Опціонально сепаратор ІСМ-30 може бути обклеєна пористим матеріалом зсередини, щоб повністю уникнути контакту зерна з металевими елементами, а також може бути оснащений Циклонно-Осадової Камерою (ЦОК) для уловлювання пилу і легких домішок.

Машини є в наявності на складі.
Рекомендації користувачів у Вашому регіоні.
Гарантія 24 міс.
Доставка по регіонам безкоштовно.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр Гриненко
Організація: Александр
Телефон:
+380 96 3459500
+380 95 9024710
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору