Відправлення повідомлення власнику
Маточина права для зернової сівалки Unia, Polonez 3/55
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Маточина права для зернової сівалки Unia, Polonez 3/55

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 510
№ 143481
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район, Луцьк
Власник Волинська фондова компанія
Маточина права для зернової сівалки Unia, Polonez 3/55
Найменування запчастини Кількість в упаковці
1 Вісь колеса права 1
2 Маточина 1
3 Підшипник 6007 2 RS 2
4 Стопорне кільце W62 2
Для того, що б купити запчастину для правої ступици зернової сівалки Unia, Polonez 3/55, 3078/59-03-000 користуйтеся картинкою і таблицею. Номери деталей на картинках відповідають нумерації в таблиці. Вкажіть нашому менеджеру каталожний номер деталі, який знаходиться біля її назви. Також здійснити правильний вибір і підібрати запасну частину або комплектуючі до сільгосптехніки Вам допоможе консультація наших кваліфікованих менеджерів.
Однією з переваг компанії є наявність широкого асортименту оригінальних запасних частин практично до будь-якої сільськогосподарської техніки. Клієнт, який потребує заміни деталі на сівалці, тракторі, комбайні, розкидачі, сушарці і т. д. - без сумніву отримає все необхідне в «ВФК». Перш за все, компанія завжди готова забезпечити запасними частинами, які користуються найбільшим попитом (товари групи «А» і «В»): робочі органи, які найбільш схильні до зносу, адже виконують основну функцію в роботі будь-якого агрегату, ущільнювальні кільця необхідні для технічного обслуговування, фільтра, масла, технічні рідини (група «А»), деталі вузлів, агрегатів, що передають або приймають обертові моменти (шестерні редуктора, ланцюги роликові, гумові ремені, шланги гідравлічні), елементи електронного оснащення і гідравлічної схеми техніки ( група «В»).
UNIA являє собою величезний концерн, який займається виробництвом не тільки запчастин, але і самої сільгосптехніки в Центральній Європі.
На сьогоднішній день концерн UNIA складається з 4 фабрик, де працює близько 1350 співробітників і виробляє близько 25 000 одиниць техніки.
Unia Group – сьогодні це збутова мережа в 35 країнах в Європі і у 60 країнах по всьому світі.
При виготовленні запчастин Unia використовується шведська сталь найвищої якості, новітні технології підготовчого процесу виробництва, нові техніки виготовлення та монтажу, і високий ступінь контролю якості продукції. Так само завдяки багаторічному досвіду співробітників, інтелектуальному потенціалу інженерів і конструкторів, і секретів виробництва машин, UNIA займає високі позиції на європейському ринку
Аграрії нашої держави вже багато років співпрацюють з «Волинської фондової компанії», яка цінується насамперед за надійність і професіоналізм. Придбавши хорошу техніку вкрай важливо отримати міцну опору - тверде сервісне плече і різноманітність оригінальних запасних частин. Такий комплексний підхід до роботи, є основою роботи «ВФК»!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Тетяна
Організація: Волинська фондова компанія
Телефон:
+380 800 211 199
+380 800 211 188
+380 800 211 122
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору