Терморегулятор UTH-JP

3 105,00 грн./комплект
≈ 106,71 EUR/комплект
≈ 115,10 USD/комплект
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
25.03.2017
Дата розміщення:
577
Кількість переглядів:
130955
Номер оголошення:

Додаткова інформація

Терморегулятор призначений для підтримки температури у внутрішніх приміщеннях будівель з використанням датчика температури, що розміщується в підлозі. Терморегулятор використовується спільно з  плівковими інфрачервоними плівками або іншими системами і пристроями електричного опалення (системами теплої підлоги).    

  Має два режими роботи з таймером і без нього. Режим роботи з таймером дозволяє програмувати терморегулятор на добу (5 режимів роботи на протязі доби). Терморегулятор для систем теплої підлоги.Сучасний дизайн. Модель практична для будь-якого типу приміщень, тижневе програмування. Можливість роботи без датчика температури в режимі таймера.

Сила струму 30 А.

Виробництво: Південна Корея.

Установка та експлуатація

Терморегулятор монтується і підключається після установки і перевірки теплої підлоги.

Терморегулятор оснащений вимикачем ON / OFF , кнопками регулювання температури ▼ ▲ і

сигнальним світлодіодом, показує включення системи обігріву. Натискання на кнопку ON / OFF переводить прилад у включений стан, повторне натискання вимикає прилад. Натискання на кнопку ▲ збільшує температуру нагрівання, натискання на кнопку ▼ зменшує температуру.

Терморегулятор призначений для внутрішнього монтажу (в стіні) .

Використання таймера :

Перед початком використання терморегулятора з режимом «таймер» необхідно після включення виставити час . Для цього потрібно натиснути на кнопку HOUR і виставити годинник (зверніть увагу на палаючий індикатор AM (до полудня) і PM (після полудня)), потім натисненням на кнопку MIN виставити хвилини. Після завершення натиснути на кнопку PROGRAM . Час встановлено .

Кнопка CLEAR призначена для перемикання режимів роботи терморегулятора (режим таймер / звичайний режим). Довге натиснення на кнопку CLEAR скидає всі налаштування «таймера». При переході на звичайний режим горить червоний індикатор No-Timer і зелений індикатор HEAT .

Тепер можна виставити час включення і час виключення таймера.

Для цього потрібно натиснути кнопку Program. На табло з'явиться індикація 00:00 - за допомогою кнопок Hоur і Min , виставляємо час виключення терморегулятора. Температура виставляється до початку процесу програмування. Для завершення програмування потрібно натиснути Program .

Пам'ять терморегулятора може зберігати до 5 різних режимів у день.

Для скасування всіх встановлених раніше програм необхідно натиснути Clear.

Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Пластимет
+380 67
+380 67 3436691
показати

Контактна особа Тетяна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

380|67|3436691
Продавець на agronovator з: 21.02.2015

Відправлення повідомлення
Вгору