Відправлення повідомлення власнику
Монтаж металоконструкцій, будівель, споруд, ангарів, БМЗ, резервуар
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Монтаж металоконструкцій, будівель, споруд, ангарів, БМЗ, резервуар

5 990,00 грн./т
≈ 199,53 EUR/т
≈ 211,38 USD/т
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
24-12-16
Переглядів: 550
№ 87382
Тип оголошення: Послуги
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Переглянути всі фотографії (30)
Монтаж металоконструкцій, будівель, споруд, ангарів, БМЗ, резервуар
Монтаж металоконструкцій, будівель, споруд, ангарів, БМЗ, резервуарів вертикальних сталевих РВР

Монтаж металоконструкцій будівель, споруд та ангарів
Монтаж сталевих конструкцій
 
Конструкції будинків і споруд
Конструкції транспортерних галерей
Резервуарні конструкції
Антенно-щоглові споруди, вежі, витяжні труби
Технологічні металоконструкції
 
Пристрій бетонних та залізобетонних конструкцій
Опалубні і арматурні роботи
Пристрій монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій
Монтаж бетонних та залізобетонних конструкцій
Монтаж фундаментів і стін підземної частини будівель
Монтаж елементів конструкцій надземної частини будівель (колон, рам, ригелів, ферм, балок, плит, панелей стін)
Монтаж технологічних нафтопродуктопроводів, трубопроводів та паропроводів діаметром 89мм до 1220мм і тиском до 80атм.
 
Установка запірної арматури
Прокладання теплових мереж з температурою теплоносія до 115°С (у тому числі з полімерних матеріалів)
Прокладання теплових мереж з температурою більше 115°С
Прокладка водопровідних мереж
Прокладка каналізаційних мереж
Роботи з улаштування внутрішніх інженерних систем і устаткування
Влаштування систем опалення та вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту і аспірації
Пристрій теплових систем
Улаштування водопровідних систем та обладнання
Сталеві конструкції

Металеві конструкції досить ефективні при їх використанні в умовах значних навантажень і теплових впливів, при освоєнні великих прольотів і висот. Цими обставинами пояснюється широке розмаїття областей застосування металоконструкцій:
каркаси промислових будівель (в металургії, машинобудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні);
каркаси будівель великих прольотів громадського призначення (спортивні споруди, виставкові павільйони, криті ринки, гаражі, ангари, елінги);
транспортні споруди (мости, шляхопроводи, віадуки, акведуки, естакади);
каркаси висотних будівель;
висотні споруди (вежі, щогли, опори високовольтних ліній електропередачі);
листові конструкції (резервуари, трубопроводи, бункери, газгольдери);
кранові та інші рухомі конструкції (крани мостові, козлові, портальні, баштові, крани-перевантажувачі, затвори, шлюзные ворота, суднопідіймачі);
конструкції спеціального призначення (атомні та хімічні реактори, конструкції ракетних пускових комплексів, радіотелескопи, морські споруди континентального шельфу тощо).
Широко використовуються як стаціонарні, так і рухомі конструкції.Достоїнства і недоліки металевих конструкцій
До достоїнств металоконструкцій відносяться такі їх властивості:
непроникність;
індустріальність;
висока надійність;
легкість;
можливість вторинної переробки.
Непроникність конструкцій є наслідком властивості металів не пропускати ні рідина, ні газ.
Під индустриальностью слід розуміти пристосованість конструкцій до виготовлення на автоматичних лініях, що забезпечує високу точність і швидкість виготовлення, знижуючи тим самим собівартість конструкцій.
Надійність конструкцій визначається механічними властивостями металів: їх однорідністю і изотропностью. Ці властивості лежать в основі гіпотези про матеріалі в механіці твердого тіла. Отже, результати теоретичних розрахунків добре відбивають дійсне поведінка металів під навантаженням, тобто ці результати достовірні і надійні, в той час як для залізобетону і дерева класична механіка не застосовується із-за складної структури цих матеріалів.
Легкість металевих конструкцій є наслідком високої міцності матеріалу незважаючи на його значну питому вагу.
Монтаж металоконструкцій
 

З повагою і наміром взаємовигідного співробітництва,
ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс"
http://www.upts.com.ua/
(044) 230-60-47
(044) 464-93-07
(044) 464-93-08
(044) 464-93--45.


Зведення фундаментів, будучи однією з найбільш трудомістких частин кожного споруди, пов'язане з витратою великих коштів і часу. Їх вартість становить приблизно 6-f-8% і помітно підвищується в складнихгрунтових умовах, досягаючи в найбільш несприятливих випадках 15-20% від стійкості всього будівництва. На фундаменти в сучасних умовах в нашій країні витрачаються багато мільярдів рублів. Тому всі зусилля, спрямовані на вдосконалення методів їх проектування та будівництва, мають величезне значення.
У нашій країні, у зв'язку з інтенсивним розвитком індустріальних методів будівництва, широке застосування отримали збірні фундаменти, які в цивільному будівництві майже повністю витіснили їх конструкції монолітні. Крім збірних фундаментів останнім часом знайшли застосування в масовому житловому будівництві також і пальові фундаменти, а в мостобудуванні - фундаменти з тонкостінних збірних залізобетонних оболонок.
Проте збірні фундаменти ще недостатньо впроваджуються в промислове будівництво, в основному через труднощі здійснити типізацію проектів та уніфікацію збірних елементів.
Необхідно посилити розробку конструкцій збірних фундаментів для будівництва промислових будівель. Слід також посилити і розробку раціональних індустріальних конструкцій фундаментів для сільського будівництва, розвитку якого в даний час приділяється велика увага.
Найважливішим завданням подальшого розвитку методів зведення фундаментів є всемірне скорочення строків виконання робіт нульового циклу і зниження їх вартості. У цих цілях необхідно всіляко розвивати існуючі індустріальні способи ведення робіт з їх монтажу і продовжувати дослідження і розробку нових швидкісних методів улаштування фундаментів. Необхідно також розвивати і вдосконалювати ефективні способи закріплення і зміцнення ґрунтів для підвищення їх несучої здатності, усунення просадних властивостей лесових породах, боротьби із зсувними явищами і т. д.
В даний час інтенсивно розвивається промислове, гідротехнічне і житлове будівництво в багатьох районах на схід від Уралу, володіють незліченними природними багатствами, сировинними ресурсами і енергетичними джерелами. Для більшості цих районів характерні суворі кліматичні умови, поширення на значних територіях пучинистих і глибоко промерзають ґрунтів, наявність вічної мерзлоти. Тому проектування і будівництво фундаментів тут ведеться з урахуванням місцевих особливостей зазначених районів. Наприклад, з досвіду норильских будівельників, найбільш ефективним та індустріальним виявився тип пальових фундаментів, що зашпаровуються нижнім кінцем в товщу вічномерзлих ґрунтів. Необхідно і далі удосконалювати конструкції фундаментів, які найкращим чином відповідали б особливим умовам зазначених районів, і розвивати методику їх проектування і способи будівництва.
Розробка та впровадження нових типів фундаментів і прогресивних способів їх пристрої тісно пов'язані з подальшим розвитком теорії механіки ґрунтів, що є науковою базою фундаментобудування. Особливу увагу тут слід приділяти поглибленим дослідженням спільної роботи грунту і споруди та подальшого вдосконалення методів розрахунку основ за граничними станами. Це дає можливість повніше використовувати несучу здатність ґрунтів і досягти економії коштів, що витрачаються на пристрій підстав і фундаментів. При дослідженнях деформативних властивостей грунтів необхідно знайти таку їх модель, яка дозволила б отримувати в розрахунках результати, найкращим чином відповідають даними натурних спостережень за побудованими спорудами.
Крім розвитку загальнотеоретичних питань механіки ґрунтів необхідно розробляти і прості інженерні методи розрахунку основ і різних фундаментних конструкцій, а також проводити наукові дослідження для вирішення складних питань, що виникають на практиці, для обґрунтування прийнятих конструктивних рішень і методів виробництва робіт.
Особливо форсовано повинні проводитися дослідження, що дають можливість знайти нові прогресивні форми влаштування фундаментів і їхніх основ і забезпечити швидке їх упровадження в практику.
Велике значення має поглиблення досліджень міцнісних та інших будівельних властивостей ґрунтів окремих регіонів (областей), характерних для місцевих умов їх розповсюдження. Необхідно також розширити розробку різних вказівок і норм на будівництво фундаментів у районах поширення ґрунтів, що володіють особливими властивостями (просадочні, набухаючі тощо).
 
ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Укрпромтехсервіс"

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромтехсервіс» створено в 1994р. на базі будівельного підрозділу «Госкомнетфепродукт України», забезпечено кваліфікованим інженерно-технічним і робочим персоналом, має власне виробництво, а також партнерські відносини з багатьма постачальниками і заводами.

Ліцензія АВ №596729 видана 08.11.2011 р.
Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки:
 • Дозвіл №1353.11.32-45.21.1 видано 23.03.2009 р., в тому числі на виконання робіт в охоронних зонах діючих нафто-продукто та газопроводів, комунікацій і споруд на них:
 • Дозвіл № 1354.11.32-45.21.1 видано 09.04.2009 р. Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.


   
 • Відповідальність, досвід, знання і технічні можливості ТОВ «НВП «Укрпромтехсервіс» визнані нашими партнерами:
 • ВАТ «Полтавський ГЗК» р. Комсомольськ, Полтавської обл.;
 • НПЗ р. Надвірна, ВАТ «Нафтохімік-Прикарпаття»;
 • АК «Київенерго», ТЕЦ-6, ТЕЦ-5 р. Київ;
 • ТОВ «Атан-Крим», р. Феодосія, АР Крим;
 • ДП «Спол Оіл Україна», р. Одеса; ДП «Спол Оіл Україна», р. Одеса;
 • ЗАТ «Чернігівський пивний комбінат «Десна», р. Чернігів;
 • ТОВ «Полтава-Сад», р. Полтава;
 • ДП «Оптіма 770Р», Нафтобаза р. Клевань Рівненська обл.;
 • ВАТ «Комбінат «Тепличний», Київська обл.;
 • ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», Харківська обл.;
 • ПАТ «Насосенергомаш», р. Суми;
 • ВАТ «Одеснафтопродукт», р. Одеса;
 • ВАТ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат», р. Комсомольськ;
 • ЗАТ «Дарницька теплоцентраль», Київ р.;
 • ЗАТ «Киевпищестрой», Київ р.;
 • «Жмеринська нафтобаза (ЮЗДЖ)», р. Жмеринка;
 • ТОВ «Санітек Україна», р. Димер, Київська обл.;
 • ВАТ «Київенергоремонт», Київ р.;
 • ПАТ «Західенерго», р. Львів;
 • ПАТ «Концерн Стирол», р. Горлівка;
 • ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча», р. Маріуполь;
 • ВАТ «Єнакіївський металургійний завод», р. Єнакієве;
 • ПАТ «Дніпроазот», р. Дніпродзержинськ;
 • ПАТ «Дніпроенерго», м. Дніпропетровськ;
 • і багато інших.

  Будівельно-монтажні і спеціальні роботи
  ВИГОТОВЛЕННЯ, ПОСТАВКА, МОНТАЖ
  1. Резервуари вертикальні сталеві РВС V=100 - 5000 м3 (України);
  2. Понтони алюмінієві «Ultraflote Corporation» (США) для резервуарів об'ємом від 1000м3 до 10000м3;
  3. Виготовлення і монтаж «під ключ» металоконструкцій: Будівель, Споруд, Цехів, Ангарів, Складів - площею від 400 до 10000 м. кв.;
  4. Димові і вентиляційні труби, щогли блискавкозахисту та освітлення висотою до 50 метрів;
  5. Технологічні водопроводи і паропроводи діаметром до 1220 мм і тиском до 80 атм.;
  6. Ремонт технологічного обладнання, резервуарів, трубопроводів;
  7. Антикорозійний захист, фарбування металевих конструкцій.

  Поставка промислового обладнання
  Наші замовники з постачання обладнання:
 • ВАТ «Полтавський ГЗК»;
 • АК «Київенерго»;
 • ЗАТ «НГК Промислові системи»;
 • ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття»;
 • ВАТ «Київенергоремонт»;
 • ВАТ «Криворіжсталь»;
 • ТЕЦ-6;
 • ТЕЦ-5 р. Київ;
 • ТЕЦ-5 р. Харків;
 • Єнакіївський металургійний завод та інші.


   
 • 1. Трубопровідна арматура: Засувки, Вентилі, Клапани, Крани, Електроприводи;
  2. Резервуари: горизонтальні та вертикальні від 10 до 5000 м. куб.;
  3. Понтони резервуарні алюмінієві «Ultraflote Corporation» (США);
  4. Резервуарне устаткування для нафтобаз і АЗС;
  5. Насоси та насосне обладнання, мотопомпи, рукава, шланги;
  6. Силове обладнання: бензо та дизель Електростанції (HONDA, GEKO);
  7. Контрольно вимірювальні прилади і Автоматика.
Наші Замовники і виконані об'єкти

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромтехсервіс»
Дякує Замовників за плідну співпрацю, взаєморозуміння і довіру нашому підприємству. Виконання будівельно-монтажних робіт для промислових підприємств, і в особливості для підприємств нафтогазової та гірничо-збагачувальної галузі, на сьогоднішній день пред'являє високі вимоги до виконавців робіт. Відповідність нашої компанії високим вимогам протягом більше 20 років, досвід робіт і кваліфікований персонал, дозволяє з упевненістю говорити про надійність і якість виконаних робіт і завершених об'єктів. Серед великих підприємств і постійних замовників співпрацюють з ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс" слід згадати:

ВАТ "Полтавський ГЗК", для якого в 2009-2011р. виконані роботи по реконструкції складу ПММ, в ході яких проведена заміна резервуарів вертикальних сталевих для світлих нафтопродуктів РВС-100м.куб. і РВС-1000м.куб. в кількості 7 штук, виготовлення та монтаж металоконструкцій, монтаж технологічних трубопроводів та технологічного обладнання, влаштування пальових полів і фундаментів під резервуари, виконання антикорозійного захисту металоконструкцій, будівництво і монтаж інших технологічних споруд (зливно-наливних естакад, операторних, насосних, систем пожежогасіння, блискавковідводів, прожекторних щогл, під'їзних шляхів, системи каналізації тощо). Роботи виконані з поставкою технологічного обладнання і резервуарів. А також виконані функції Генерального підрядника.

Крім реконструкції складу ПММ з розширенням резервуарного парку на ВАТ "Полтавський ГЗК" виконані:
 • Монтаж ремонтно-допоміжного устаткування і трубопроводів при будівництві вузла доізмельченія концентрату для операції флотації;
 • Заміна металевих конструкцій віконних прорізів пульпо-насосної станції з заповненням полікарбонатом;
 • Капітальний ремонт акумуляторного бака РВС-400 в тепловому цеху із заміною резервуара;
 • Продовжуючи виконувати будівельно-монтажні і ремонтні роботи для ВАТ "Полтавський ГЗК" персонал нашого підприємства гідно застосовує свої технічні знання і практичний досвід.


   
 • ПАТ "Київенерго". ТОВ "НВП "Укрпромтехсервіс" за багато років співпраці з ПАТ "Київенерго" виконало будівельно-монтажні роботи, серед яких:
 • Будівництво нафтобази (резервуарний парк, насосна станція, технологічні трубопроводи, залізничний слив, автоналив, очисные споруди);
 • Будівництво складу нафтопродуктів;
 • Реконструкція градирні Київській Теплоелектроцентралі №6;
 • Реконструкція ділянки ТМ-6 Київській Теплоелектроцентралі №6;
 • Роботи з розширення ТЕЦ-6, Енергоблок №3;
 • Будівельно-монтажні роботи по об'єкту "Водогрійний котел на ТЕЦ-6";
 • Монтаж металоконструкцій;
 • Монтаж сталевих вертикальних резервуарів РВС-1000, РВС-2000, РВС-3000;
 • Монтаж паропроводу Ду-1220мм, Ру-80атм;
 • Монтаж технологічних трубопроводів;
 • Монтаж технологічного обладнання;
 • Загальнобудівельні роботи та інші роботи.


   
 • ТОВ "Лодия" , Київ р. - поставка резервуарів горизонтальних сталевих наземних РГС-75 м3 в кількості 10 шт (2004 р)
  ВАТ "Радомишльський агрохім" , - демонтаж та перенесення резервуарів вертикальних сталевих РВС-400 м3 в кількості 5-ти шт, Житомирська область, Радомышильский район, станція Ірша (2004 р)
  ТОВ "Каскад-Агросервіс" , р. Обухів, київська область - поставка резервуарів горизонтальних сталевих РГС-50 м3 (2004 р)
  ТОВ "Нафтопостач", Київська обл., Рокитнянський р-н, смт. Ольшаниця , - перевезення РВС 1000 м3 р. Чернігів (2004 р)

  Об'єднання АЗОТ р. Сєвєродонецьк , - поставка клапанів живлення котла РПК, засувок, запобіжних клапанів (2004 р)

  ДП "Укроборонпостачальник", Чернігівська обл. , - демонтаж підземних резервуарів Р - 60 -12 шт (2004 р)

  Крафт Фудз Україна, р. Тростянець , - поставка сальникової набикви Arolan II (2004 р)

  Ремонт цеху 1800 м2, київська область, р. Ірпінь,ТОВ "Альфа" , 2004р. :
 • демонтаж обладнання;
 • пристрій покрівлі з профнастилу;
 • улаштування підкранових колій;
 • пристрій вбудованих офісних приміщень;
 • пристрій окремо стоїть холодного складу на 150м2;
 • пристрій підлог, вікон, сходів, перегородок, пічного опалення, водопроводу, каналізації і т. п.


   
 • ДП "Енергоремонт" АТ "Київенерго" виконані наступні роботи:
 • демонтаж і монтаж елементів металоконструкцій резервуара об'ємом 2000м.куб. (РВР);
 • виконання робіт по ремонту фундаменту резервуару РВС-2000м.куб. БУВ №2;
 • захист внутрішньої і зовнішньої поверхні резервуара об'ємом 2000м.куб. (РВР) від корозії.


   
 • ВАТ "Цюрупинський агроснаб" , Херсонська область, смт. Брилівка - аналіз проекту з реконструкції бази паливно-мастильних матеріалів (2004 р)
  ТОВ "Агата плюс" , Київ р. - поставка резервуарів горизонтальних сталевих наземних РГС-60 м3 в кількості 12 шт для паливно-мастильних матеріалів (2004 р)

  ТОВ "Киевэнергобуд" АТ "Київенерго" виконані наступні роботи:
 • загальнобудівельні роботи;
 • демонтаж і монтаж трубопроводів;
 • монтаж установки пасивуючого розчину, обладнання і трубопроводів водохимической промивки;
 • монтаж і виготовленні трубопроводів насосів рециркуляції;
 • монтаж трубопроводу відведення смывочной води конвекційних поверхонь.


   
 • ТОВ "АБК"ЕКО-Дім", Київська обл., Макарівський р-н, с. Копилов , - поставка резервуарів РГС-75 м3 - 5 шт (2005 р)

  ТОВ "Київське управління комплектації". За період з 2009 по 2011р.р, наше підприємство виконало роботи по зведенню складських споруд виробничої бази ТОВ "Київське управління комплектації". На території підприємства були побудовані і введені в експлуатацію:
 • Ангари площею 800м.кв.;
 • Ангар окремо стоїть площею 576м.кв.;
 • Ангар-прибудова площею 650м.кв.;
 • Окремо стоїть котельня на 4 котла;
 • Реконструйовані складські приміщення загальною площею 2000.кв., у тому числі виконані такі роботи як: наливні підлоги; дахові ліхтарі освітлення; скління, обшивка та утеплення будинків; виготовлення та монтаж металоконструкцій, сходів, перегородок, навісів, воріт.


   
 • У 2010 році виконані роботи по влаштуванню технологічного паропроводу і паропункта з підключенням до діючого трубопроводу ЗАТ "Дарницька Теплоелектроцентраль".

  ЗАТ "Киевпищестрой". Виконані роботи з будівництва складського комплексу, в тому числі будівництво Склад-ангара утепленого площею 1400м.кв., пристрій офісних та допоміжних приміщень.

  ТОВ "Санітек Україна". Виготовлення та монтаж сталевої вентиляційної труби діаметром 1000 мм, висотою 37м з майданчиками обслуговування, у тому числі пристрій фундаменту для установки труби без розтяжок. Київська область, р. Димер

  ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття", Надвірнянський НПЗ. Виконані поставка і монтаж алюмінієвих понтонів виробництва Ultraflote Corp. (США) для сталевих вертикальних резервуарів РВС-3000м.куб. в кількості 6 штук, (високоефективні резервуарні понтони забезпечують промислову і екологічну безпеку, що дозволяють на 98% знизити втрати від випарів світлих нафтопродуктів при зберіганні в резервуарах).

  ДП "Оптіма - 770Р". Виконані будівельно-монтажні роботи на нафтобазі р. Рівному, в тому числі поставка алюмінієвих понтонів для резервуарів вертикальних сталевих РВС-3000м.куб. для зберігання світлих нафтопродуктів. Рівненська область, нефтебеза р. Клевань

  Десять років тому на ряду виконання будівельно-монтажних робіт для ТОВ "Світанок Ойл Трейд" наше підприємство також здійснило поставку і монтаж алюмінієвих понтонів Ultraflote на нафтобазі ст. Вусатого, Одеська область. Алюмінієві понтони встановлені резервуари для зберігання світлих нафтопродуктів місткістю РВС-1000м.куб., РВР-3000м.куб., РВР-5000м..куб. у 2001 році, на даний час експлуатуються приносити економічну вигоду підприємству.

  Роботи з будівництва нафтобаз, реконструкції складів ПММ і резервуарних парків, монтажу резервуарів, технологічних трубопроводів і обладнання виконуються на всій території України, в тому числі і в АР Крим.

  Нафтобаза МПП "РОН", р. Феодосія. Монтаж резервуарів для зберігання світлих нафтопродуктів РВС-400куб.м, пристрій технологічних трубопроводів, насосних станцій. Демонтаж і перенесення резервуарів вертикальних сталевих для зберігання нафтопродуктів.

  Нафтобази ТОВ "Атан-Крим", р. Сімферополь, р. Севастополь. Монтаж резервуарів для зберігання світлих нафтопродуктів, РВС-1000куб.м - 5шт, РВС-400куб.м - 4 шт

  Наше підприємство співпрацює також із сільськогосподарськими підприємствами виконуючи будівельно-монтажні роботи, виготовлення, поставку та монтаж металоконструкцій, резервуарів, промислового обладнання. ВАТ "Комбінат Тепличний", ТОВ "Фірма "Астарта-Київ".

  ТОВ "Полтава-Сад", р. Полтава. Монтаж РВС-1000 та РВС-400 під амиачную воду, пристрій насосної станції, технологічних трубопроводів

  ТОВ "Алькор Україна" , р. Херсон - поставка резервуарів РГС-75 м3 (2006 р)

  ТОВ "КВФ"Хімінвест", р. Радомишль, Житомирська обл. , - поставка резервуарів РГС-50 м3 (2006 р)

  Цукровий завод, с. Дубовязовка, Конотопський р-н, Сумська обл.(ТОВ "СтарКом") - демонтаж резервуарів РВС 1000 м3 і РВС 400 м3, перевезення і монтаж резервуарів р. Севастополь (Макензиевы висоти)

  ТОВ "Термінал" , р. Черкаси - поставка резервуарів РГС-75 м3 в кількості 10 шт

  ТОВ "Пасипол" , р. Полтава - поставка резервуарів вертикальних сталевих РВС-400 м3 (б/у) - один комплект (2007 р)

  ЗАТ «Чернігівський пивний комбінат «Десна». Виконана поставка і монтаж резервуара вертикального сталевого РВС-1000м.куб. для харчової промисловості.

  ВАТ "Київхліб". Хлібокомбінат №11. Виконано виготовлення металоконструкцій та монтаж "під ключ" складської будівлі, ангара, теплого будівлі для роботи персоналу підприємства.

  Цукровий завод, Вінницька обл., р. Бершадь (ФОП Пондо Ю. І.), Вінницька область, р. Бершадь, Цукровий завод. Демонтаж і перенесення резервуару РВС 1000 м3 у комплекті з шахтної сходами в смт. Гвардійське, Сімферопольський р-н (2013 м)

  АТ "НГК Промислові системи". Будівельно-монтажні роботи з влаштування підкранових колій. Р. Ірпінь, київська область

  Реконструкція та ремонт нафтобази. Ремонт резервуарів РВС-5000 куб. м.. Монтаж системи пожежогасіння. Жмеринська нафтобаза, ПЗЗ.

  Демонтажні та монтажні роботи по заміні розвантажувального візка конвеєра № 72 ВАТ "Полтавський ГЗК"

  Заповнення віконних блоків пульпо-насосної станції ВАТ "Полтавський ГЗК"

  Будівництво складу масел в тарі, на території складу ПММ ВАТ "Полтавський ГЗК", р. Комсомольськ

  Ремонт покрівлі струмопроводу Будівля ГПП-3-РП-31 ВАТ "Полтавський ГЗК"

  Поставка та монтаж підземних ємностей РГСп-75 для зберігання, прийому і роздачі масла в кількості 5 шт ВАТ "Полтавський ГЗК"

  Виконання робіт по технологічній частині (зовнішній: резервуарний парк,технологічні трубопроводи, насосна станція, сливна-наливні пристрої) об'єкта "Станція технічного обслуговування" на ТОВ "Єристівський ГЗК"
  у р. Комсомольськ, Полтавської обл. які включають в себе поставку та монтаж обладнання (резервуари РВС-400 - 2шт; РГС-25 - 1 шт)

  ПАТ "Одеснафтопродукт" - нефтебеза в р. Одеса. Поставлено і змонтовано понтони Ultraflote Corporation (USA) в кількості 30 шт в резервуарах РВС-3000, РВС-5000, РВС-10000.

  ВАТ "Комбінат Тепличний", смт. Калинівка, Броварський р-н, Київська обл. - поставлено і змонтовано резервуари вертикальні сталеві РВС-3000 в кількості - 2шт, резервуари залізничні тип 25 (61м.куб.) у кількості - 22 шт.

  ТОВ "Камелія-PR" поставка і монтаж залізничних цистерн об'ємом 100м.куб. у кількості - 4 шт.

  ВАТ "Бердянський Райагропромпостач" поставка Резервуару РВС-1000м.куб. і Резервуару РВС-2000м.куб.

  ТОВ "МАСТ" поставка з доставкою у Львівську область резервуарів РГС-75м.куб. у кількості 18шт.

  УМГ "Львівтрансгаз" демонтаж, навантаження, перевезення, вивантаження р. Київ резервуару РВС-2000м.куб.

  Качанівський ГПЗ поставка резервуарного обладнання. Сумська область, Охтирський район

  ТОВ "Спецбудмонтаж-Україна", р. Харків (2013-2014) - монтаж технологічної частини об'єкта "Станція технічного обслуговування великовантажних автомобілів" на території ТОВ "Єристівський ГЗК" в р. Комсомольськ, Полтавська обл. (АКЗ РВС-400, РГС-25, утеплення резервуарів тощо)

  "Бурштинська ТЕС", Івано-Франківська область, "Добротвірська ТЕС", Львівська область (ВАТ "Західенерго") - постачання трубопровідної арматури (2003-2006 рр.)

  ТОВ"Іком-сервіс" - виготовлення і поставка резервуари РГС(п)-25 з гідроізоляцією, двухстенной, р. Конча-Заспа, Київська область (2013 м)

  ПАТ"Концерн Галнафтогаз", Львовоский філія, р. Золочів. Демонтаж і перенесення резервуара з під дизельного палива РВС1000 м3 - 1 комплект в АР Крим, р. Сімферополь (2013 м)

  Технічне обслуговування і ремонт устаткування складу ПММ на 6000 м3 (дизельне паливо).Потавская область, р. Комсомольськ, УМП (РВС-1000 м3 - 5 шт, РВС 100 м3 - 2шт, РГС(п)-75 м3 - 5шт, насосна, злив з ж/д цистерн, автоналив, інше) - 2014р.

  І багато інші підприємства, де були затребувані наші послуги з виконання будівельно-монтажних, ремонтних та спеціальних робіт, виготовлення металоконструкцій.

  ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромтехсервіс»
  тел.:+3 8 (044) 230-60-47, 464-93-07, 464-93-08, 464-93-45, 461-81-29
   

  http:// www.upts.com.ua; E-mail: 2306047@mail.ru; Почтова адреса: 04073, а/с 88, Київ р.;
  Свідоцтво: № 100348308; ІПН: 228959926012; Код ЄДРПОУ: 22895990;
  P/З: 2600938432901 АБ «Енергобанк» р. Києва; МФО:300272

  Співпраця нашого підприємства з постачання та технічного обслуговування промислового обладнання з такими промисловими підприємствами:
   
  • ПАТ "Київенерго"; Київська теплоелектроцентраль №6; Київська теплоелектроцентраль №5;
  • ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" та ДП "ТЕЦ-2 "ЕСХАР";
  • ПАТ "АК "Київводоканал";
  • ВАТ "Сумський завод "Насосенергомаш";
  • ВАТ "Арселорміттал Кривий Ріг" ("Криворіжсталь");
  • ПАТ "Дніпроенерго";
  • ПАТ "Єнакієвський металургійний завод";
  • ВАТ "Єнакіївський коксохімічний завод";
  • ПАТ "Алчевський металургійний комбінат";
  • ПАТ "Металургійний комбінат "АЗОВСТАЛЬ";
  • ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча";
  • ПРАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "АЗОТ";
  • ПАТ "Концерн "СТИРОЛ";
  • ПАТ "Західенерго";
  • ПАТ "Центренерго" та багатьох інших підприємств.
  • спрямоване на успішний розвиток промисловості в Україні та добробуту народу України.

   Перелік виконаних робіт
   ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромтехсервіс»
   з 1994 року

   - Поставка і монтаж резервуарів вертикальних сталевих РВС-5000м..куб., РВР-3000м.куб., РВР-2000м.куб., РВР-1000м.куб., РВР-400м.куб., РВР-200м.куб., РВР-100м.куб. (бензин, дизельне паливо, мазут, газолін та ін);
   - Перенесення резервуарів вертикальних сталевих РВС-100..РВС-5000м..куб. на відстань до 1000км;
   - Улаштування основ і фундаментів для резервуарів, ангарів, цехів, сховищ;
   - Поставка і монтаж алюмінієвих понтонів Ультрафлоут (США) для резервуарів вертикальних сталевих РВС-400 .. 20 000 м3. В Україні змонтовано 68 понтонів;
   - Поставка і монтаж щогл освітлення, блискавкозахисту висотою до 30метров (в т. ч. на базі СК-26);
   - Виготовлення і монтаж димових і вентиляційних труб висотою до 50 метрів;
   - Монтаж технологічного обладнання, трубопроводів, систем зрошення та пожежогасіння, зливових каналізацій;
   - Виготовлення та монтаж металоконструкцій ангарів, цехів, будівель і споруд;
   - Будівництво і монтаж насосних станцій, операторних, складів, адміністративних та інших споруд нафтобаз (складів ПММ);
   - Виконання функцій Генерального підрядника у будівництві.   Наші переваги
   1. Якісний монтаж, демонтаж, перенесення, ремонт резервуарів вертикальних сталевих РВС для зберігання нафтопродуктів (води) РВС 100-10000куб.м;
   2. Надання повної документації до змонтованого резервуару;
   3. Можливість доставки продукції власним і ж/д транспортом;
   4. Оперативне сервісне обслуговування змонтованих сталевих вертикальних резервуарів РВС;
   5. Виготовлення нестандартної продукції на замовлення за індивідуальним проектом;
   6. Ведення угоди "від і до" з наданими фахівцем;
   7. Монтаж резервуарів вертикальних сталевих РВС і інших металоконструкцій у короткі терміни;
   8. У нашої організації можна замовити виробництво резервуара вертикального сталевого по персональному проекту, використовуючи його майже в кожній сфері народного господарства. Ми забезпечуємо безпечне використання резервуарів вертикальних сталевих РВС у відповідності санітарно-гігієнічними, екологічними і протипожежними нормами. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ООО НПП Укрпромтехсервис
Організація: ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Телефон:
+380 44 4649307
+380 44 2306047
+380 50 3105860
+380 50 3523375
Факс: +380 44 4649308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору