Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Термотрансферний маркувальник Flexicode
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Термотрансферний маркувальник Flexicode

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-04-16
Переглядів: 605
№ 90169
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Броварський район, Бровари показати на мапі
Термотрансферний маркувальник Flexicode
Для маркування гнучкої упаковки, ми пропонуємо використовувати термотрансферний принтер Flexicode, виробництва німецької компанії Carl Valentin GmbH., одного з лідерів світового ринку у виробництві систем для термотрансферного друку.
Flexicode є ідеальною системою маркування, коли змінні дані повинні бути надруковані безпосередньо на плівку, без попередньої друку етикеток. Flexicode є бюджетною системою початкового рівня, з збереженням всіх важливих і основних функцій.
Принтер працює з цифровою термотрансферного технологією. Цей метод дає виключно висока якість друку і максимальну надійність. Простота в обслуговуванні Flexicode, підтримуваної безліччю функцій діагностики, є додатковою перевагою.
Дозвіл друку 300 dpi, дозволяє друкувати дрібні тексти і високоякісні штрих-коди. Термотрансферний принтер Flexicode може запечатувати поле 53,3 х 40 мм в старт-стопном режимі роботи пакувальної машини і 53,3 х 3000 мм в безперервному режимі работи.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей Кравченко
Організація: ООО "Евроджет"
Телефон:
+380 44 5931660
+380 44 5931667
Факс: +380 44 5931667
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору