Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Лінії упакування сипких продуктів
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лінії упакування сипких продуктів

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-08-16
Переглядів: 1789
№ 103620
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровск, Дніпропетровськ
Лінії упакування сипких продуктів

Для фасування сипучих і пилять продуктів у мішки та іншу тару, як правило, недостатньо мати тільки фасувальну машину. Продукт потрібно кудись завантажити, можливо, відокремити відсів, подати його на дозатор, зафасовать в мішок, зашити або запаяти мішок і соскладировать. Наше підприємство спеціалізується на постачанні гнучких ліній, вирішальних завдання упаковки різних сипучих матеріалів.

Склад фасувальної лінії залежить від схеми виробництва, властивостей фасованого продукту, розміру дози, обсягів фасування та побажань Замовника.

Фасований матеріал може надходити з виробництва в накопичувальний бункер або він буде завантажуватися в приймальний бункер навантажувачем або іншим способом. Іноді клієнти бажають фасувати безпосередньо з біг-бега. У таких випадках біг-бег встановлюється на растарировщик і відбір продукту на фасування йде безпосередньо з нього. Нижче описаний склад та принцип роботи такої лінії.Склад лінії:

Растарировщик біг-бегів: бункер ємністю 1 м? з майданчиком для встановлення біг-бега (1), шибер (2) для можливості здійснення профілактичних робіт, живильник (3) для синхронної і рівномірної подачі пелет в ковші ковшового транспортера;
Вібросито (4) для сепарації, відведення і збирання відсіву;
Ковшовий транспортер (5) для переміщення пелет в наддозаторний бункер з функцією підтримання постійного рівня в наддозаторном бункері.
Ваговий електронний дозатор (6) з наддозаторным бункером, і швидкодіючим механічним захватом і з регульованою царгою (патрубком) під різні розміри мішків.
Відвідний транспортер (7), регульований по висоті під різні розміри мішків, зі стійкою під машинку мішкозашивочну (8) і надконвейерным запайщиком (9). Зварювач на схемі не вказаний, щоб не ускладнювати схему.
Лінія працює за наступним принципом. Біг-біг з продукцією встановлюється на растарировщик. Для можливості переміщення растарировщик виготовляється в портативному варіанті (на колесах) з пристроями для однакової фіксації його до транспортеру. Наповнений продуктом біг-бег піднімається тельфером. Під нього підкочується растарировщик і фіксується до транспортеру. Біг-біг опускається на растарировщик і з нього через відкритий нижній клапан висипаються пелети. Процес спорожнення біг-бега йде поступово, у міру відбору пелет з бункера. З бункера за допомогою живильника пелети подаються на вібросито для сепарації та збору відсіву, потім на ковшовий транспортер, який, в свою чергу піднімає їх у наддозаторний бункер. Працюючи в стопстартовом режимі, транспортер підтримує в бункері постійний рівень, що забезпечує задану точність дозування. Потім продукт в двоступінчастому режимі (1 ступінь: груба засипка, яка забезпечує продуктивність і 2 ступінь: дрібна засипка, що забезпечує точність) дозується в п/е мішки, які оператор підвішує вручну з допомогою швидкодіючого захоплення. Після фасовки і розпуску захоплення наповнений мішок опускається на стрічковий транспортер, який переміщує мішок в зону запаювання або зашивання.

У разі фасування у поліетиленові мішки з подальшою запаювання мішок переміщається транспортером в зону запаювання. Коли мішок виявляється між зварювальними губками зварювача, конвеєр зупиняється, губки змикаються, і проводиться запаювання пакету. Після цього губки розмикаються, транспортер включається і переміщує мішок в зону складування. Оператор, відповідальний за закриття мішка повинен стежити, щоб мішок увійшов в зону запаювання рівному, і в разі потреби, повинен підправляти його.

У разі фасування в поліпропіленовий мішок з зашивкою зварювач відключається (губки в розведеному стані). Після зупинки мішка в зоні закриття оператор зашиває його ручної мішкозашивочні машинкою, підвішеною на збалансованому підвісі і натиснувши педаль включає транспортер.

В залежності від властивостей фасованого продукту і розміру дози лінії можуть комплектуватися ковшовыми, стрічковими і шнековими транспортерами, а також стрічковими, шнековими, вібро та іншими дозаторами.
Лінії можуть дозувати продукт у діапазоні від 1 до 2000 кг (фасовка в біг-бег) і можуть мати продуктивність до 30 т/год.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Організація: Омела-Пак
Телефон:
+380 50 3420055
+380 67 5667655
+380 63 7964197
+380 56 3735941
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору