→ → → → → Контролер для систем дозування, виробництво системдозирования
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Контролер для систем дозування, виробництво системдозирования
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Контролер для систем дозування, виробництво системдозирования

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Дозатори для фасування
21-12-16
Переглядів: 4
№ 154260
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Київ показати на мапі
Дозатори рідин серії " Ioil ", для застосування в харчовій, хімічній, будівельній, металургійному і гірничодобувному виробництві.
Призначення
Призначені для формування заданої дози різних рідин.
Дозируемые рідини:
 • Вода
 • Синтетичні, мінеральні, рослинні масла
 • Кислоти і луги
 • Хімічні добавки і реагенти
 • Алкоголь
Особливості дозаторів серії " Ioil ":
 • Широкий діапазон регулювання обсягу дозування рідини (від 0.1 л до 9 999 л)
 • Застосування електромагнітних відсікаючих клапанів і оттарированных витратомірів (Італія) дозволило досягти похибки дозування 1%.
 • Завдяки застосуванню в електромагнітних клапанах ущільнень з вітону і тефлону робочі температури рідини може становити від -10 до +180 °С
 • Дозатори працюють в широкому діапазоні напруг живлення, від 12(24) до 220В змінного струму частотою 50 Гц.
 • Збереження параметрів дозування при відключенні електроживлення.
Конструкції дозаторів:
Дозатор складається з витратоміра і відсічного електромагнітного клапана з латуні (при роботі з агресивними рідинами застосовується нержавіюча сталь), і виносного пульта управління.
Управління дозатором:
 • За допомогою виносного пульта.
  На пульті кнопки збільшення та зменшення виставляється значення дози (в мл або в літрах). Злив дози здійснюється кнопкою Пуск. Можливий дистанційний запуск зливу дози за допомогою виносної кнопки (педалі, або реле).
 • За допомогою комп'ютера.
  Пульт керування підключається до комп'ютера за допомогою інтерфейсу RS485. Програмне забезпечення, що постачається разом з дозатором, дозволяє керувати одним або декількома дозаторами, а також може взаємодіяти з будь-якою системою SCADA, застосовуваної на підприємстві.
Додаткові опції для дозаторів Ioil:
 • Управління з комп'ютера (Ioil (При цьому можлива робота пристрою за заданою послідовністю або через зазначені користувачем проміжки часу, а також ведення журналу роботи)
 • Витратомір і відсічною клапан з нержавіючої сталі (Ioil)
 • Робочі рідини - гаряче масло або масло з домішками (Ioil)
 • Дозуючий пристрій може бути змонтовано у пило-вологонепроникному металевій шафі з захистом IP65.
Дозатор рідини може використовуватися для фасування всіляких рідких харчових і нехарчових продуктів однорідних по своїй структурі. Установка добре підійде як дозатор для масла, молока, води, соків, йогуртів та інших однорідних продуктів. Дозатор рідини також може здійснювати фасування не харчових продуктів таких як синтетичні масла, фарби, рідкі добрива і т. п. Дозатор рідини широко пріменятеся для фасування продуктів харчового, косметичного і технічного призначення.

Дозатор рідини можна укомплектувати самовсасывающей установкою і може самостійно здійснювати фасування з ємності замовника. Продукт може подаватся по гнучкому шлангу, який йде в комплекті з дозатором. Фасовка здійснюється по одному каналу (дозатор одноканальний).

Дозатор рідини може бути оснащений пневматичною илисоленоидным приводом, що забезпечить надійність і точність роботи пристрою, але вимагає наявність компресора або лінії стисненого повітря.дозатори рідин серії " ioil ", для застосування в харчовій, хімічній, будівельній, металургійному і гірничодобувному виробництві.

призначення

призначені для формування заданої дози різних рідин.

дозируемые рідини:

вода
синтетичні, мінеральні, рослинні масла
кислоти і луги
хімічні добавки і реагенти
алкоголь
особливості дозаторів серії " ioil ":

широкий діапазон регулювання обсягу дозування рідини (від 1л до 10 000 л)
застосування електромагнітних відсікаючих клапанів і оттарированных витратомірів (італія) дозволило досягти похибки дозування 1%.
завдяки застосуванню в електромагнітних клапанах ущільнень з вітону і тефлону робочі температури рідини може становити від -10 до +180 °с
дозатори працюють в широкому діапазоні напруг живлення, від 12(24) до 220в змінного струму частотою 50 гц.
збереження параметрів дозування при відключенні електроживлення.
конструкції дозаторів:

дозатор складається з витратоміра і відсічного електромагнітного клапана з латуні (при роботі з агресивними рідинами застосовується нержавіюча сталь), і виносного пульта управління.

управління дозатором:

за допомогою виносного пульта.
на пульті кнопки збільшення та зменшення виставляється значення дози (в мл або в літрах). злив дози здійснюється кнопкою пуск. можливий дистанційний запуск зливу дози за допомогою виносної кнопки (педалі, або реле).
з допомогою комп'ютера.
пульт керування підключається до комп'ютера за допомогою інтерфейсу rs485. програмне забезпечення, що постачається разом з дозатором, дозволяє керувати одним або декількома дозаторами, а також може взаємодіяти з будь-якою системою scada, застосовуваної на підприємстві.
додаткові опції для дозаторів ioil:

управління з комп'ютера (ioil) (при цьому можлива робота пристрою за заданою послідовністю або через зазначені користувачем проміжки часу, а також ведення журналу роботи)
витратомір і відсічною клапан з нержавіючої сталі (ioil)
робочі рідини - гаряче масло або масло з домішками (ioil)
дозуючий пристрій може бути змонтовано у пило-вологонепроникному металевій шафі з захистом ip65.


ключ авторизації: ds1990a f5 або аналоги журнал подій: 1023 запису робоча температура окр. середовища: -25...+40 без прямих сонячних променів захист від зовнішніх впливів : ip67 тип підключення датчика: з 1 або 2-ма герконами. (опціонально датчик холла) вага : 0.54 кг гарантія: 12 міс. вхід "дозвіл": є максимальна частота імпульсів з датчика протоки: 1.3 кгц вихід тоталізатора: 1л, 1/10л журнал користувачів: 112 інтерфейс обміну даними: rs-485 напруга живлення: 220в 50гц або 12в пост.(опція) потужність підключається вик. пристрою: до 3а 250в x 2 вхід "критичний рівень": є, спільне використання
контролер дозування ioil дозволяє автоматизувати процеси дозування рідких речовин, що застосовується в складі автоматів розливу при дозуванні одного і того ж обсягу багаторазово або кожен раз різного обсягу.


контролер успішно застосовується у складі міні-азс, косметичної, хімічної промисловості і на харчових виробництвах.

діапазони дозування

1) від 1 мл до 9999 мл, дискретність завдання до 0.001 мл

2) від 1 л до 9999 л, дискретність завдання до 0, 001л

точність залежить від застосовуваного датчика протоки, сам контролер похибка не вносить.

для складання автомата розливу досить укомплектувати е/м клапаном або насосом, датчиком протоку + слюсарної арматурою.


принцип роботи:

1) користувач підносить ключ-мітку (якщо включена авторизація)

2) користувач набирає необхідну кількість обсягу, яке необхідно відвантажити

3) контролер запускає виконавчий пристрій (насос, клапан)

4) при досягненні необхідного(ї) обсягу, довжини, контролер відключає виконавче пристрій і видає сигнал оператору, виробляє запис у журнал про операції.

5) якщо режим роботи контролера - конвеєр, повторне дозування почнеться автоматично при замиканні кінцевика "дозвіл", інакше контролер переходить в режим очікування нових завдань.

журнал подій, база користувачів зберігаються в контролері, вивантаження інформації або редагування відбувається в текстовому форматі при підключенні до пк через rs-485/usb конвертер.

можлива переробка пристрою під ваші побажання

технічні характеристики

діапазони дозування

1) від 1 мл до 9999 мл, дискретність завдання до 0.001 мл

2) від 1 л до 9999 л, дискретність завдання до 0, 001л

точність залежить від застосовуваного датчика протоки, сам контролер похибка не вносить.

для складання автомата розливу досить укомплектувати е/м клапаном або насосом, датчиком протоку + слюсарної арматурою.

 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору