Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Опалювальна панель
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Опалювальна панель

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Теплотехнічне електрообладнання
03-02-17
Переглядів: 2316
№ 107629
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Інфрачервоні керамічні панелі КАМ-ИН Easy Heat в чорному кольорі. Виконані в оптимальних для обігріву потужності та розмірах - 475 Вт*год, 60*60 см. Відстань від задньої стінки обігрівача до стіни приміщення становить 5 см. Призначені для основного обігріву приміщення розміром до 10 кв.м із висотою стелі до 2,80 м. Проте, якщо необхідно обігріти приміщення більшої площі (наприклад 16 кв.м), то можна встановити відповідну кількість панелей. При цьому значно споживання електрики не збільшиться, оскільки панелі будуть працювати менший час, ніж одна панель для обігріву 10 кв.м.
Перевагами керамічних обігрівачів КАМ-ИН Easy Heat є встановлення виробником вимикача панелі на корпусі, просте кріплення на стіну за допомогою монтажного комлекту, що йде з обігрівачем, комлектація проводом 1 м з вилкою з заземленням. На нагрівальні панелі встановлюєтсья гарантія 5 років.
У разі, якщо для управління панелями будуть встановлюватись в приміщенні зовнішні терморегулятори, то зняття захисної кришки та від'єднання встановленого проводу не є підставою для скасування гарантії на обігрівач, як у іншіх виробників.
Максимальна температура нагріву панелі становить 85 градусів при напрузі 220 В. При цьому панель віддає тепло інфракрасним та конвективними способами. Підлога, та інші предмети в радіусі 1,0-1,5 м прогріваються до температури до 35 градусів та починають віддавати тепло в приміщення. Повітря що проходить між обігрівачем та стіною приміщення, за рахунок нагріву стіни до 40-45 градусів, нагрівається та надходить в приміщення.
Окрім обігрівачів в білом глянцевому кольорі, виробник панелей КАМ-ИН Easy Heat також випускає їх в білому виконанні, а також, за невелику доплату Ви можете замовити нанесення будь-якого власного зображення на панель, або вибрати з каталогу зображень. Ця опція дозволить в житлвому будинку підкреслити розділення приміщень на дитячу, гостину тощо, а в офісі - нагадати співробітникам в якій компанії вони працюють :)
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору