Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Нагрівальні панелі СТН з терморегулятором
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Нагрівальні панелі СТН з терморегулятором

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Теплотехнічне електрообладнання
12-02-17
Переглядів: 2012
№ 107631
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Нагрівальні панелі, що кріпляться на стіну моделі НЭБ-М-НС від фірми СТН. Виробляються два варіанта:
- нагрівальні панелі не комлпектуєтсья вбудованим термостатом. На корпусі розміщений захищений клемник з проводом, що дає можливість на вибір споживача під'єднати або провід з вилкою і підключити до розетки або підключити обігрівач (групу обігрівачів) на звонішний термостат чи програмуємий терморегулятор. Можливість підключення зовнішнього керування дає змогу, у разі встановлення кількох панелей в приміщенні, не витрачати зайві кошти, купуючи панелі з вбудованим терморегулятором;
- нагрівальні панелі з вбудованим механічним термостатом, проводом з вилкою 1,5 м та вимикачем з підсвіткою на корпусі. Вказана комплектація дає можливість одразу користуватись обігрівачем після покупки. Необхідно лише закріпити на стінці. Не треба підводити та нести додаткові витрати на провід, термостати, кабель-канали тощо, як в моделях без вбудованих терморегуляторів.
Панелі випускаються потужності 300, 500, 700 Вт*год. Відстань між стіною приміщення та обігрівачем становить 4 см.
Максимальна температура нагріву панелі становить 85 градусів при напрузі 220 В. При цьому панель віддає тепло інфракрасним та конвективними способами. Підлога, та інші предмети в радіусі 1,0-1,5 м прогріваються до температури до 35 градусів та починають віддавати тепло в приміщення. Повітря що проходить між обігрівачем та стіною приміщення, за рахунок нагріву стіни до 40-45 градусів, нагрівається та надходить в приміщення.
Обігрівачі комлпектуються монтажним комплектом. Монтаж здійснюєтся шляхом навішування панелі на чотири дюбелі через отвори в панелі на її боках. Рекомендована висота підвісу обігрівача 15-20 см від рівня підлоги.
Напруга живлення обігрівачів - 220 В.
Панелі не рекомендується розміщувати у вологих приміщеннях, зокрема ваних кімнатах.
Характеристики
Країна виробництва Украина
Вид конвективно-инфракрасный
Способ установки настенный
Назначение для помещений
   
 
  • Спосіб упаковки — Заводське пакування в картоні та плівці
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору