Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Система інфрачервоного обігріву
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Система інфрачервоного обігріву

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Теплотехнічне електрообладнання
03-02-17
Переглядів: 770
№ 107630
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Стельовий ІЧ-обігрівач Білюкс Б 1000. Не світиться під час роботи. Висота підвісу 2,4 м. Споживання 1000 Вт*год. У разі встановлення термостату час роботи для підтримання комфортної температури в приміщенні становить 30-40 % на добу порівняно з обігрівачем, який не обладнано термостатом.
Основними перевагами стельових інфрачервоних обігрівачів Білюкс є швидкий прогрів зони приміщення, над якою знаходиться обігрівач. Завдяки цьому можливе створення локальних зон обігріву, де буде приємно та комфортно знаходитись людині чи зберігати майно. Окрім обладнання такими обігрівачами приміщень (житлових, офісних, виробничих тощо) у якості основного чи додаткового способу обігріву взимку, довгохвильові обігрівачі усіпішно використовуються в приміщеннях, в яких невигідно постійно підтримувати температуру. В цьому випадку, увімкнений обігрівач вже через невеликий час, порівняно з іншими обігрівачами, дасть можливість комфортно знаходитись в такому приміщенні.
Для досягненя максимальної ефективності та зручності у управлінні обігрівачами Білюкс, радимо користуватись механічними терморегуляторами чи програмованими термостатами.
Характеристики
Виробник Билюкс
Країна виробництва Украина
Способ установки потолочный
Назначение уличный
Площадь помещения 10 кв. м
Кут розсіюванні ІЧ-променів 90 градусів
Площа додаткового обігріву 13,0 кв. м
Площа основного обігріву 10,0 кв. м
Струм 4,6 А
Тип проводной

Розмір упаковки
Вага 6 кг
Висота 41 см
Ширина 17 см
Довжина 155 см
  • Спосіб упаковки — Заводське пакування в картонній коробці
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору