Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Опалювальна панель
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Опалювальна панель

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Теплотехнічне електрообладнання
05-02-17
Переглядів: 698
№ 109172
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Українські настінні конвектори з теплоакумулятором всередині. Матеріал теплоакумулятора - шамот. Призначені для основного та додаткового обігріву житлових та офісних приміщень. Вага обігрівачів від 16 до 64 кг, в залежності від потужності та площі приміщення, яку необхідно обігріти.
Ідеальне рішення для будинків та квартир, які мають багатотарифний електричний лічильник!
Теплоакумуляційні конвектори Тепло-Плюс обладнані цифровим терморегулятором, який контролює температуру повітря в приміщенні і, в залежності від виставлених значень, включається або відключається. Також можливе об'єднання конвекторів в систему на основі програмуємого термостату, який в залежності від часу доби буде підтримувати різну температуру, економлячи тим самим гроші за електрику.
Обігрівачі набирають повний заряд теплоакумулятора протягом 1-2 годин (в залежності від моделі) та віддають його протягом 2-5 годин (в залежності від температури в приміщенні).
Одночасно з набором заряду теплоакумулятором, частина тепла, що виробляється обігрівачем, одразу йде на обігрів приміщення. Завдяки цьому не має ефекту значного коливання температури протягом доби.
Обігрівачі постачаються із заводським кріпленням на стіну, вбудованим цифровим термостатом та проводом без вилки 1,5 м. Усі обігірівачі підключаються до 220 В.
Доставка обігріачів Тепло-Плюс покупцеві здійснюється лише службами доставки.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору