→ → → → → Насоси та інше обладнання для сільського господарства ТОВ «НВП «Укрпро
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Насоси та інше обладнання для сільського господарства ТОВ «НВП «Укрпро
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Насоси та інше обладнання для сільського господарства ТОВ «НВП «Укрпро

9 000,00 грн./шт.
≈ 299,50 EUR/шт.
≈ 319,30 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
24-12-16
Переглядів: 379
№ 87247
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Переглянути всі фотографії (30)
Насоси та інше обладнання для сільського господарства ТОВ «НВП «Укрпро
Насоси та інше обладнання для сільського господарства

ТОВ «НВП «Укрпромтехсервіс» постачальник обладнання для сільського господарства пропонує насоси для аграрного сектора.

Пропонуємо насоси та насосне обладнання для перекачування рідких мінеральних добрив, аміачної води КАС 32, інших хімікатів, хімічних рідин, води, палива.
Ми пропонуємо як стандартне обладнання наявне на товарному складі нашого підприємства, так і індивідуальне виготовлення обладнання і конструкцій для сільського господарства.

Насоси для перекачування води, поливу з електричним двигуном продуктивністю від 7 до 700м.куб. годину.
Насоси для перекачування палива продуктивністю від 5 до 150 м. куб./год (бензини, дизельне паливо, гас).
Насоси для перекачування масел і рідких середовищ, меляси продуктивністю від 1 до 45 м. куб/год.
Насоси для перекачування рідких добрив, аміачної води та інших середовищ продуктивністю від 3 до 160 м. куб/год.
Насоси для перекачування забруднених вод продуктивністю від 14 до 800м.куб/год.
Вакуумні насоси, насоси для техніки, відцентрові, вихрові, гвинтові, шестеренні, горизонтальні, вертикальні, заглибні, напівзаглибні, дренажні, дозувальні та інші види насосів.

Мобільне обладнання для перекачування рідких мінеральних добрив, аміачної води КАС 32, інших хімікатів, хімічних рідин - мотопомпа HONDA для хімічно активних рідин. Укрпромтехсервіс пропонує весь спектр силового обладнання HONDA застосовується для експлуатації в сільському господарстві. Бензинові і дизельні генератори електричної енергії, мотопомпи, газонокосарки, культиватори, трактори, двигуни, човнові мотори.

Для перекачування великої кількості води, поливу полів, осушення, наповнення озер, резервуарів, басейнів застосовуються мобільне обладнання HONDA, мотопомпи для чистої, слабо забрудненої і сильно забрудненої води продуктивністю від 10 до 100 м.куб/год. Укрпромтехсервіс також має можливість виготовити та змонтувати резервуари для зберігання палива, рідких добрив, аміачної води, КАС, технічної води, води для поливу, інших середовищ об'ємом від 5 до 5000м..куб.

Супутні матеріали: шланги і рукава для води, для хімікатів, рідких добрив, палива, інших середовищ, ущільнювальні матеріали, запірна трубопровідна арматура, резервуари.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромтехсервіс»
Заснована в 1994р. виконує будівельно-монтажні роботи
та постачання обладнання для сільськогосподарських підприємств

www.upts.com.ua

044 230-60-47
044 464-93-45
044 464-93-07
044 464-93-08 12 Лют 2015 10:35 Інше для сільського господарства Ринок: Сільське хозяйствоКатегория: Інше для сільського господарства


НАСОСНІ СТАНЦІЇ СКЛАДУ ПММ ТА ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЯ
 
Загальні відомості про пристрій
 
Насосні станції є важливими об'єктами складу ПММ. Вони призначені для внутрішньоскладський перекачувань нафтопродуктів у технологічних трубопроводах з однієї групи резервуарів в іншу, для наливу і зливу залізничних і автомобільних цистерн і наливних суден.
Насосні станції можуть бути пересувними і стаціонарними.
Пересувні насосні станції монтуються на шасі автомашин і причепів і служать для перекачування нафтопродуктів на тимчасових складах пального, для тимчасової заміни вийшли з ладу стаціонарних станцій, для збору розлитої нафтопродукту з трубопроводів і резервуарів. Привід насосів на пересувних насосних станціях може здійснюватися від двигуна автомобіля, окремого двигуна внутрішнього згоряння або від електродвигуна, що підключається в енергомережу складу.
Більшість складів ПММ обладнано стаціонарними насосними станціями, по своєму положенню щодо поверхні землі, вони можуть бути наземними, напівпідземних і підземних (вибір визначається в основному умовами всмоктування). Стаціонарні насосні станції розміщують, як правило, в будівлях, споруджених у відповідності з вимогами СНиП П. 106-79 і обладнаних засобами протипожежного захисту, опаленням, вентиляцією та освітленням. Стаціонарні насосні станції для перекачування світлих нафтопродуктів розташовують в безгорищних приміщеннях з вогнестійкістю I або II ступеня. Підлога приміщення покривають легко миються матеріалами, не вбирають нафтопродукти. В окремому приміщенні стаціонарної насосної станції можуть розміщуватися трансформаторні підстанції, розподільні пристрої, контрольно-вимірювальні прилади (КВП), системи управління та побутові підсобні служби.
За розміщення засувок поза будівлі насосної станції слід встановлювати не ближче I м від глухої стіни будівлі і 3 м від стіни про віконними або дверними отворами. Аварійні засувки на всмоктувальних і нагнітають трубопроводах встановлюють на відстані 10 - 50 м від будівлі насосної станції. У місцях розташування блоків засувок слід передбачати лотки в підлозі для відведення стоків.
Ширина проходів у приміщенні насосної станції повинна бути не менше I м.
Приміщення насосних станцій для легкозаймистих і гарячих рідин обладнують припливно-витяжною вентиляцією з застосуванням вибухобезпечного приводу вентилятора, а також природною вентиляцією.
В даний час для приводу насосів застосовують в основному електродвигуни, а двигуни внутрішнього згоряння і парові двигуни використовують для приводу аварійних насосних установок.
Конструктивно будівлі стаціонарних насосних станцій виконують з роздільної чи спільної встановленням насосів і електродвигунів. Електродвигуни у вибухозахищеному поповненні можуть розміщуватися спільно з насосною станцією. У всіх інших випадках приміщення для насосів і електродвигунів повинні бути розділені капітальною стіною з сальниковими пристроями для проміжних валів. Зазвичай стаціонарні насосні станції розташовують у найбільш низьких місцях складу, щоб поліпшити умови всмоктування насосів.
Плавучі насосні станції застосовують на прибережних складах, розташованих на берегах озер і річок з коливаннями рівня води до 4-5 м. Застосування плаваючих станцій, змонтованих на баржах чи понтонах і пришвартованих до судна з пальним, дозволяє виробляти перекачування незалежно від рівня води у водоймі.
Морські та річкові танкери вивантаження нафтопродуктів виробляють власними насосними установками.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗАСОБИ ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ ПММ
 
Засоби зберігання. Для зберігання ПММ на польових складах можуть використовуватися металеві горизонтальні резервуари, контейнери, сталеві бочки і бідони. Основні технічні дані перерахованих ємностей наведені на сайті компанії Укрпромтехсервіс.
Горизонтальні резервуари можуть встановлюватися наземно на спеціальному фундаменті з негорючих матеріалів або підземно.
Для нормальної експлуатації горизонтальні резервуари оснащуються наступним технологічним обладнанням:
- кришкою горловини з лазом (ГОСТ 4619-69);
- приймально-роздатковим патрубком (ГОСТ 4620-68);
- патрубком замерного люка (ГОСТ 4627-70);
- люком замерным (ГОСТ 16133-70);
- дихальним клапаном з умовним проходом Ду-50 (ГОСТ 4625-49);
- запобіжником вогневим з умовним проходом Ду-50;
- управлінням хлопавкою (ГОСТ 46 23-49);
- хлопавкою (ГОСТ 3744-67).
При установці резервуара підземно ше обладнання розміщують на горловині.
На наземних резервуарах обладнання монтують на горловині, а приймально-роздатковий патрубок врізають в торець резервуара.
Контейнери, бочки та бідони бажано встановлювати у траншеях або під легкими навісами з негорючих матеріалів.
Засоби транспортування. Перевезення палива з нафтобаз або базового складу ПММ здійснюється в автомобільних цистернах (АТЦ) або в топливозаправщиках (ТЗ). Наповнюються автоцистерни через заливну горловину; зливається паливо з цистерни насосом або самопливом.
Цистерни мають еліптичну форму; внутрішня поверхня їх оцинкована. На верхній частині цистерни змонтована горловина, закрита кришкою. На кришці встановлюються дихальні клапани і кришку наливного люка.
Для зливу палива цистерни обладнані зливними рукавами складовою конструкції.
Перевезення пально-мастильних матеріалів у тарі здійснюється вантажними автомобілями.
 
 

 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ООО НПП Укрпромтехсервис
Організація: ООО НПП Укрпромтехсервис - официальный представитель Ультрафлоут США
Телефон:
+380 44 4649307
+380 44 2306047
+380 50 3105860
+380 50 3523375
Факс: +380 44 4649308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору