Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Прес макаронний LA_MONFERRINA P6
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Прес макаронний LA_MONFERRINA P6

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для виготовлення макаронних виробів
26-02-18
Переглядів: 689
№ 146616
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Пресс La Monferrina, мод. Р6 – используется для производства макаронных изделий. Рекомендуется для использования в ресторанах, пиццериях, столовых и т.д., которые занимаются торговлей свежими макаронными изделиями. Может работать с различными типами муки. При помощи дополнительных насадок можно производить равиоли и клецки.
Конструкция полностью изготовлена из нержавеющей стали и соответствует технике безопасности, действующей в "ЕС".
Пресс укомплектован 4 бронзовыми матрицами, автоматическим вращающимся ротационным ножом для короткорезанных макарон, вентилятором, одним подносом для короткорезанных макарон.
ПРЕСС МАКАРОННЫЙ
производительность 15-18 кг/час
объем дежи 6 кг
в комплекте 4 матрицы и ротацион.нож
материал: нерж.сталь
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору