Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Запчастини і комплектуючі для вагового обладнання Запчастини і комплектуючі для лабораторного обладнання Запчастини и комплектуючі для генераторів Запчастини і комплектуючі для компресорів Запчастини і комплектуючі для транспортерів Запчастини і комплектуючі до обладнання для обробки сільхозкультур Запчастини і комплектуючі для тваринницького обладнання Запчастини и комплектуючі для обладнання харчової промисловості Запчастини і комплектуючі для пакувального обладнання Запчастини і комплектуючі для холодильного обладнаня Запчастини і комплектуючі для будівельного обладнання Запчастини і комплектуючі для торгового обладнання Запчастини і комплектучі для садового обладнання Запчастини і комплектуючі для обладнання легкої промисловості Запчастини і комплектуючі для вентиляційного обладнання Запчастини і комплектуючі для тепличного обладнання Запчастини і комплектуючі для насосного обладнання Запчастини і комплектуючі для обладнання АЗС Запчастини і комплектуючі для теплотехнічного обладнання Запчастини і комплектуючі для шахтного і рудникового обладнання Запчастини і комплектуючі для іншого обладнання АПК
Відправлення повідомлення власнику
Фільтри.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фільтри.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Запчастини і комплектуючі для тепличного обладнання
15-01-17
Переглядів: 42
№ 141064
Розташування: Україна, Волинська область, Ківерцівський район, Ківерці показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Фильтр дисковый 1"  имеет пропускную способность 6 куб. м/час, степень фильтрации 120 мкм. резьба для подключения 1". Фильтрующий элемент состоит из набора плоских дисков, которые легко промываются и имеют длинный срок службы.  

Фильтр дисковый 1,5"  имеет пропускную способность 12 куб. м/час, степень фильтрации 120 мкм. резьба для подключения 1,5". Фильтрующий элемент состоит из набора плоских дисков, которые легко промываются и имеют длинный срок службы.

Фильтр дисковый 2"  имеет пропускную способность 25 куб. м/час, степень фильтрации 120 мкм. резьба для подключения 2". Фильтрующий элемент состоит из набора плоских дисков, которые легко промываются и имеют длинный срок службы.

'' 1'' - 250 грн.
'' 1/5 '' - 650 грн.
'' 2 '' - 780 грн.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору