→ → → → → Блочно-модульні котельні на твердому паливі від 100кВт до 400кВт.
Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Блочно-модульні котельні на твердому паливі від 100кВт до 400кВт.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Блочно-модульні котельні на твердому паливі від 100кВт до 400кВт.

600 000,00 грн./шт.
≈ 21 357,25 EUR/шт.
≈ 23 332,80 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
16-05-16
Переглядів: 7
№ 137124
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Житомирська область, Житомир, Житомир показати на мапі
Переглянути всі фотографії (11)
Блочно-модульні котельні на твердому паливі від 100кВт до 400кВт.
TOB «ETIKOH» виготовляє під замовлення блочно-модульні котельні на твердому паливі на базі ефективних та надійних котлів провідних виробників цієї галузі з ручним чи автоматичним управлінням.

Котельня являє собою технологічний комплекс, максимальної заводської готовності, в якому змонтований котел опалювальний водогрійний MKK-80, ARS 200, KALVIS 100-400 допоміжне обладнання: система ХВО, насосне обладнання, теплообмінник, системи КВП і А, електросилове устаткування.

Технічні рішення прийняті в проекті, відповідають вимогам екологічних, санітарно – гігієнічних, протипожежних та інших норм, що діють на території України і Республіки Білорусь і забезпечують безпечну для здоров’я людей експлуатацію об’єкта. У проект котельні включена надземна частина: будівля котельні, димова труба. Елементи генерального плану (зовнішні мережі, благоустрій, дороги, фундаменти) в обсяг даного проекту не входять і вирішуються в проекті прив’язки котельні.
Будівля котельні модульного типу. Модуль каркасний, з металевих прокатних профілів. Зовнішні стіни і дах товщиною 100 мм., утеплені теплоізоляцією. Дах і стіни модуля обшиті листовою сталлю товщиною 1 мм.
Дах зовні обшита листовою сталлю товщиною 1,5 мм. Стіни модуля зовні обшиті металопрофілем. Вікна та двері металопластикові. Для ремонту котла передбачена можливість підйому даху. Після установки, монтажу блоку і з’єднання всіх трубопроводів котельня являє собою єдиний комплекс, що складається з вузлів:
• Металоконструкції котельні;
• Котел MAKTEK MKK-80, ARS 200, KALVIS 100-400;
• Система трубопроводів води і дренажу з додатковим обладнанням;
• Система електрообладнання, опалення та вентиляції.
Теплова схема котельні передбачає відпуск тепла з параметрами теплоносія:
• Опалення
• ГВП
Температура теплоносіїв на опалення та ГВП регулюється автоматично за допомогою контролерів ТРМ12. Облік відпускного тепла здійснюється теплолічильниками. Підготовка мережевої та підживлювальної води проводиться автоматизованою водопідготовчою установкою. Паливом сипучим (фракція 25х25х60) є: відходи деревини – тирса і стружки, тріска; торф фрезерний, кусковий і гранульований; відходи с / г виробництва – лушпиння соняшникова і гречана, виноградна лоза, багаття льону; буре вугілля. Тверде паливо: кускові відходи (подача в топку ручна), довжиною до 1м і товщиною до 25см.

БМК – 100 . Котли 2х 46 кВт.

БМК – 200. Котли 2х 90 кВт.

БМК – 300. Котли 2х 150 кВт.

БМК – 400. Котли 2х 200 кВт.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олег Володимирович
Організація: TOB «ETIKOH»
Телефон:
+380 67 5270077
Факс: +380 412 465814
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору