Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Котли EKOPAL RM
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Котли EKOPAL RM

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
03-01-17
Переглядів: 275
№ 121582
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район, Луцьк
Власник Волинська фондова компанія
Переглянути всі фотографії (7)
Котли EKOPAL RM
Компанія «MetalERG» заснована в 1967 році. Це сучасне європейське підприємство, що випускає широку номенклатуру промислового котельного обладнання, що використовує альтернативне паливо. Екологічні котли центрального опалення, які використовуються в якості палива біомасу (солому, деревину, тирса і т. д.), були оцінені багатьма користувачами в Польщі і за кордоном. Всі види котельного обладнання, яке пропонує«MetalERG» є максимально перспективними для ефективного функціонування підприємств, оскільки здатні забезпечувати утилізацію відходів, наявність необхідної енергії, охорону навколишнього середовища, зниження залежності потреби в енергії від зростання цін на вуглеводневе паливо. Особливу увагу фахівці «MetalERG» приділяють розвитку технологій застосування промислових опалювальних котелень на сільськогосподарських територіях. Опалення свинарників, пташників, теплиць та інших сільськогосподарських об'єктів вимагає спеціалізованих технологічних прийомів. Використання соломи зернових культур на обладнанні «MetalERG» відкрило важливий напрямок заміщення традиційного палива в процесі сушіння зерна на зерносушарках.
Солома і дерев'яні відходи відносяться до біомаси, яка, як і вся рослинність, наявна на Землі, асимілює вуглекислий газ з повітря в процесі фотосинтезу при своїй вегетації. Під час подальшого спалювання біомаси вуглекислий газ повертається в атмосферу, отже, кінцевий баланс нульовий. Тому біомаса вважається джерелом енергії, не виділяє в земну атмосферу ні грама вуглекислого газу і не має ніякого впливу на посилення парникового ефекту.
Установка і експлуатація водогрійних котлів на соломі дає не тільки позитивні екологічні наслідки, але і серйозні економічні переваги. Ці інвестиції є повною мірою рентабельними.
Згідно будівельних проектів котелень, які використовують наші котли на соломі, а також у відповідності з думками користувачів наших котлів, повернення інвестиційних коштів відбувається за період від 2 до 4 років.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Тетяна
Організація: Волинська фондова компанія
Телефон:
+380 800 211 199
+380 800 211 188
+380 800 211 122
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору