Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Котли EKOPAL S
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Котли EKOPAL S

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-01-17
Переглядів: 225
№ 121583
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район, Луцьк
Власник Волинська фондова компанія
Котли EKOPAL S
Компанія «MetalERG» заснована в 1967 році. Це сучасне європейське підприємство, що випускає широку номенклатуру промислового котельного обладнання, що використовує альтернативне паливо. Екологічні котли центрального опалення, які використовуються в якості палива біомасу (солому, деревину, тирса і т. д.), були оцінені багатьма користувачами в Польщі і за кордоном. Всі види котельного обладнання, яке пропонує «MetalERG» є максимально перспективними для ефективного функціонування підприємств, оскільки здатні забезпечувати утилізацію відходів, наявність необхідної енергії, охорону навколишнього середовища, зниження залежності потреби в енергії від зростання цін на вуглеводневе паливо. Особливу увагу фахівці «MetalERG» приділяють розвитку технологій застосування промислових опалювальних котелень на сільськогосподарських територіях. Опалення свинарників, пташників, теплиць та інших сільськогосподарських об'єктів вимагає спеціалізованих технологічних прийомів. Використання соломи зернових культур на обладнанні «MetalERG» відкрило важливий напрямок заміщення традиційного палива в процесі сушіння зерна на зерносушарках.
Серія повітронагрівачів налічує 6 розмірів з потужністю від 100 кВт до 1000 кВт, пристосованих до тюкам соломи будь-якого виду, від самих маленьких кубів розміром 80x40x40 см, круглих тюків діаметром 120-130 см, до кубів високої щільності розмірами 250x120x80 див. Розмір камер згорання соломи підбирається відповідно до конкретних розмірів тюків, які є в розпорядженні користувача. Звичайно, в воздухонагревателях можна спалювати також шматки деревини і будь-яку іншу біомасу. Повітронагрівач типу EKOPAL S можна охарактеризувати популярним зараз визначенням "2 в 1", оскільки в ньому є котел, так і трубчастий теплообмінник. Трубчастий теплообмінник "рідина-повітря".
Переваги:
  • 100% заміна попереднього дорогого палива (біопаливо, газ, солярка чи вугілля);
  • можливість сушіння з використанням дешевого палива;
  • висока ефективність ККД до 85%;
  • легка регулювання температури і невелику її падіння між завантаженнями (макс. до 5 ° C);
  • у перерахунку використання соломи: 1 літр солярки = 3 кг соломи;
  • просте і зручне обслуговування;
  • тривале зберігання тепла;
  • немає необхідності зливу рідини після закінчення періоду сушіння.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Тетяна
Організація: Волинська фондова компанія
Телефон:
+380 800 211 199
+380 800 211 188
+380 800 211 122
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору