Відправлення повідомлення власнику
Биоконтакт. Розчин для дезінфекції
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Биоконтакт. Розчин для дезінфекції

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 924
№ 103514
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Биоконтакт. Розчин для дезінфекції
Сільське господарство - одна з найбільш нужденних у регулярному знезараженні та захисту від поширення хвороботворних мікроорганізмів галузь. Тому питання дезінфекції на фермах і в приватних господарствах стоїть дуже гостро. Дуже відповідальною і серйозною частиною ведення господарства є турбота про здоров'я домашніх тварин. Епідемії, комахи, погана екологія викликають безліч захворювань у худоби і домашніх птахів. І, крім ветеринарних заходів по лікуванню, а краще — профілактиці, хвороб, необхідна так само і дезінфекція приміщень, де знаходиться живність. Особливо важлива вона на великих фермерських господарствах, де обов'язково знезаражувальними засобами обробляються ще й територія ферми, весь інвентар, транспорт, одяг персоналу, гній і продукти, які мали контакт із зараженими тваринами. Тому ми пропонуємо Вам для проведення профілактичної, вимушеної вологою та аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень препарат Биоконтакт. За допомогою препарату Биоконтакт ви можете провести дезинфекцію не тільки приміщень, але і об'єктів, обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, заправки дезбар'єрів і дезінфекційних килимків, дезінфекцію транспорту, дезінфекцію поверхонь методом зрошення, протирання або обробкою піною. Крім цей препарат Ви можете використовувати для обробки інкубаційних яєць. Препарат Биоконтакт виявляє антимікробну дію на грамотрицательную і грамположительную мікрофлору.
Чому необхідно використовувати розчини препарату БИОКОНТАКТ:
Вони:
  • придатні до використання протягом 7-10 діб,
  • зберігають свою активність в жорсткій воді,
  • зберігають активність у присутності органічних забруднень (залишки корму, гною та ін),
  • використовуються при температурах від +4 °С до +60 °С (витримують короткочасне
  • підвищення температури до +80° С) при застосуванні аерозольним методом за допомогою генераторів теплого туману),
  • екологічно безпечні і після застосування поступово руйнуються факторами зовнішнього середовища.
На препарат БИОКОНТАКТ немає протипоказань.
Склад: 1 кг препарату містить діючі речовини: глутаровий альдегід, глиоксалевый альдегід, четвертинні амонієві солі, полігексаметиленгуанідин гідрохлорид, туманотвірних і піноутворюючі компоненти, інгібітори, корозії, воду.
Дози та способи обробки
Препарат застосовують різними методами дезінфекції:
Заправка дезбар'єрів і дезковриков: 0,3% ― 0,5%-й розчин. Поповнювати або замінювати розчин препарату один раз на тиждень або по мірі висихання або забруднення.
Метод зрошення: після попередньої механічної очистки і миття поверхонь і устаткування, наносити 0,1 -0,3% розчин препарату методом розпилення, з розрахунку 100-400 мл/м2, в залежності від типу поверхні. Експозиція ― від 15 хвилин і більше.
Обробка піною: дозволяє значно зменшити витрати препарату, забезпечити візуальний контроль повноти обробки, більш ефективну обробку важкодоступних місць
Обробка транспорту, контейнерів: проводити 0,1 ― 0,5% розчином препарату методом зрошення або піною в залежності від типу поверхні.
Аерозольна дезінфекція: Використовувати 10% розчин за допомогою аерозольних генераторів теплого або холодного туману з розрахунку 5 л на 1000 м3. Для аерозольної дезінфекції у присутності тварин використовувати 0,1% розчин препарату при витраті 3-4 л на 1000 м3.
Обробка інкубаційних яєць: застосовувати 0,1% розчин препарату дрібно-крапельним розпиленням, або методом занурення яєць у робочий розчин на 1-3 хвилини. При аерозольній обробці застосовувати 0,1% розчин препарату в дозі 3-4 мл на 1 м3 камери при експозиції 30-60 хв.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору