Відправлення повідомлення власнику
Йодезоль
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Йодезоль

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-12-16
Переглядів: 694
№ 103517
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Йодезоль
Сільське господарство - одна з найбільш нужденних у регулярному знезараженні та захисту від поширення хвороботворних мікроорганізмів галузь. Тому питання дезінфекції на фермах і в приватних господарствах стоїть дуже гостро. Дуже відповідальною і серйозною частиною ведення господарства є турбота про здоров'я домашніх тварин. Епідемії, комахи, погана екологія викликають безліч захворювань у худоби і домашніх птахів. І, крім ветеринарних заходів по лікуванню, а краще — профілактиці, хвороб, необхідна так само і дезінфекція приміщень, де знаходиться живність. Особливо важлива вона на великих фермерських господарствах, де обов'язково знезаражувальними засобами обробляються ще й територія ферми, весь інвентар, транспорт, одяг персоналу, гній і продукти, які мали контакт із зараженими тваринами. Тому ми пропонуємо Вам для проведення профілактичної, вимушеної вологою та аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об'єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, а також для санації дихальних шляхів тварин і птиці, препарат Йодезоль за доступними цінами.
Профілактичну обробку проводять в загрозливих щодо інфекційних захворювань об'єктах, починаючи з перших днів життя тварин або за 6-10 днів до прогнозованого появи або з появою перших проявів хвороби.
За допомогою препарату Йодезоль ви можете провести дезінфекцію приміщень, прямо в присутності тварин і птиці, а також використовувати для обробки вимені та інкубаційних яєць. Причому побічних е ффектов при застосуванні препарату Йодезоль не виявлено.
Дози обробки
Для аерозольної обробки готують 50%-й водний розчин. Для цього в скляну, пластикову або емальований посуд наливають заздалегідь зважене засіб і додають до нього рівну за масою кількість чистої водопровідної води. Воду додають поступово, ретельно перемішуючи суміш. Температура води і засобу повинна бути в межах 16-30°С. Препарат розпилюють згідно з такими нормами:
Доза, яка розпилюється на 1м3 Тривалість розпилення, хв Експозиція
0,7-1,2 мл 5-10 20 хв.
У нас Ви можете придбати Йодезоль в каністрах по 5-10 кг за оптовими цінами.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору