Відправлення повідомлення власнику
Піна Биошаум
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Піна Биошаум

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-12-16
Переглядів: 687
№ 103516
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Піна Биошаум
Кожен день ми стикаємося з безліччю невидимих для ока людини різноманітних мікроорганізмів і бактерій. Часто ми навіть не замислюємося про можливість заподіяння ними шкоди для нашого організму.
Все, що нас оточує, вкрите ними, вони присутні в повітрі, яким ми дихаємо, воду, яку ми вживаємо для пиття, на абсолютно будь-яких поверхнях різних предметів. Більшість представників шкідливих бактерій по відношенню до людини дуже агресивні. Основна частина чинить руйнівну дію на людський організм, є збудниками інфекційних захворювань, що в подальшому може призвести до заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю або навіть летального результату. Позбутися від шкідливих мікроорганізмів і бактерій зможе допомогти тільки регулярна дезінфекція приміщень, особливо вона необхідна в харчовій промисловості і в сільському господарстві.
Ми пропонуємо Вам Биошаум – засіб миючий технічний у вигляді пінної рідини, з рН близьким до нейтрального для пінного миття у переробній, харчовій промисловості і сільському господарстві за доступними цінами. Биошаум — ефективний миючий засіб, який не містить хлор, що нешкідливо для людей і тварин, навіть у робочих концентраціях, безпечний для навколишнього середовища. Знищує білкові та жирові відкладення з поверхонь технологічного обладнання, бруд. Биошаум має отменнные миючі властивості, а за рахунок наявності четвертинних амонієвих сполук та полігексаметиленгуанідину виявляє дезинфікуючу дію проти бактерій, вірусів і грибків. Після миття поверхні, на ній залишається бактерицидний шар, який обумовлює пролонговану бактерицидну дію. Не викликає корозію обладнання.
У вигляді миючого засобу Биошаум сумісний з нержавіючої сталлю, сталлю, оцинкованими поверхнями, кольоровими металами та їхніми сплавами, бетоном, склом і керамикою.
Склад:
Неіоногенні ПАР і амфотерні, полігексаметиленгуанідин, ароматизатор, вода.
Методика застосування: Засіб мийний технічний «Биошаум» використовують для миття поверхонь обладнання харчових цехів, приміщень громадського харчування, торгівлі, обладнання для молочного виробництва, забійних цехів, тари, ветеринарних об'єктів (пташники, свинарники), для миття тварин.
Засіб використовують різними методами миття:
Миття поверхонь і устаткування. Застосовувати засіб у вигляді 1 – 3% водного розчину при витратах 0,1-0,2 л/м2, для машинного або ручного миття.
Мийка піною. Дає можливість набагато підвищити ефективність застосування засобу та забезпечити візуальний контроль повноти його нанесення
Мийка тварин. Використовувати засіб у вигляді 0,5 – 1% водного розчину , бажано при температурі води 20 – 30оС. Тварин попередньо миють теплою водою. Після цього тварин миють розчином засобу, використовуючи щітки, губки або миючі машини. При використанні миючих машин використовують пінну насадку для значного зменшення тиску, потім миють піною. При утворенні піни досягається оптимальне дію засобу. Після обробки тварин засіб не треба змивати.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору