Відправлення повідомлення власнику
Настоянка воскової молі 20%, 100 мл флакон-дозатор
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Настоянка воскової молі 20%, 100 мл флакон-дозатор

100,00 грн.
≈ 3,36 EUR
≈ 3,60 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-01-17
Переглядів: 2251
№ 82052
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Настоянка воскової молі 20%, 100 мл флакон-дозатор
Інструкція по застосуванню препарату Настоянка воскової молі 20%, 100 мл
Хімічний склад: містить ферменти, високомолекулярні білки, пептиди, нуклеотиди, нуклеозиди, ксантин і гіпоксантин, серотоніноподобние речовини, які надають дію на гладку мускулатуру, стероїдні гормони, значна кількість мікроелементів, вітаміни, які використовуються організмом як регулятори функцій життєдіяльності бджіл.
Настоянка містить 20 з 28 вільних амінокислот, в тому числі всі 9 незамінних амінокислот, які не виробляються організмом людини, але необхідні для нормальної життєдіяльності. У найбільш високих концентраціях містяться гліцин, валін, лейцин, серин, лізин, аланін, глутамінова, аспарагінова, гамма-аміномасляна кислота.
Туберкульоз і легеневі захворювання: Настоянка личинок воскової молі робить згубний вплив на бактерій палички Коха, збудників туберкульозу, руйнуючи їх воскові оболонки, специфічні ферменти личинок воскової молі сприяють розсмоктуванню вогнищевих змін.
Настоянка личинок воскової молі володіє вираженою захисною дією на органи дихання, покращує дренажну функцію бронхів муколитический, протизапальний, бронхорасширяющий ефект і тому ефективний при лікуванні бронхіту, бронхіальної астми, алергії, пневмонії.
У педіатрії настоянка застосовується в лікуванні бронхолегеневих захворювань, в тому числі і з астматичним компонентом. У хворих нормалізуються показники крові, параметри імунної системи.
Серцево-судинні захворювання: У хворих на стенокардію, хронічної коронарної недостатністю і кардіосклерозом цей препарат у великому числі випадків припиняв напади стенокардії, зменшував задишку, поліпшував показники електрокардіограми. При використанні настоянки протягом 2-4 тижнів пацієнтами, що перенесли інфаркт міокарда, спостерігалося зникнення нападів стенокардії, зменшення ознак серцевої недостатності. При довготривалому прийомі препарату 1-1,5 року курсами по 2-3 місяці - позитивна динаміка рубцевих змін міокарда: зникали порушення атріовентрикулярної провідності, явища аритмії, поліпшувалася внутрішньошлуночкових провідність.
Препарат добре зарекомендував себе в якості геріатричного кошти для лікування і профілактики вікових змін. Настоянка викликає стійке зниження артеріального тиску крові на 12-14, що виявляється на 10 день прийому, гальмує розвиток атеросклерозу, надає кардиопротективное дію.
Настоянка личинок воскової молі сприяють розсмоктуванню рубцевих тканин будь-якого органу людського організму.
Добре використовувати воскову міль для профілактики атеросклерозу, вегетосудинної дистонії, зниження захисних сил організму.
Настоянка личинок воскової молі добре допомагає в лікуванні тромбофлебіту і закупорки вен, зменшуються припухлості вен і їх синява, поліпшується загальний стан. Препарат має антиоксидантну і зміцнює дію, покращує мікроциркуляцію, знижує тромбоутворення.
В акушерстві та гінекології препарат личинок використовують при лікуванні безпліддя, токсикозів першої половини вагітності, анемії, клімактеричних порушень нормалізується психіка, сон, відновлюється нормальна структура клітин ендометрія, при лікуванні невиношування вагітності вдається коригувати різні прояви плацентарної недостатності, порушення реології крові, поліпшити мікроциркуляцію.
 В андрології: Збільшує рухливість сперматозоїдів, знижуючи ризик розвитку безпліддя. Надає сильну позитивну дію на статеву сферу чоловіків, у яких в силу віку або перенесених захворювань виявилося зниженим статевий потяг або спостерігалася імпотенція.
Настоянка личинок воскової молі є потужним природним иммуностимулятором, підвищує захисні сили і опірність організму до різних захворювань в тому числі онкологічних.

Настоянка личинок воскової молі позитивно впливає на обмін речовин метаболізм:
· Знижується рівень цукру за рахунок лейцину, запобігає відкладення жирів в печінці і стінках кровоносних судин метіонін;
· Знижує рівень холестерину лінолева кислота. Препарат містить фермент серинових протеазу, який володіє потужним лізуючий ефект, що перешкоджає утворенню спайок і рубців. Це робить його дуже корисним після обширних запальних процесів, нагноєнь і оперативних втручань;
· Виводить солі важких металів і токсини;
· Збільшує витривалість і швидкість відновлення м'язів після важкої роботи, сприяє зростанню і відновленню тканин, засвоєнню кальцію, підвищує енергозабезпечення організму;
· Підсилює синтез гемоглобіну. Все це необхідно особам, зайнятим важкою фізичною працею, а також в відновлювальний період після операцій і травм;
· Надає позитивний психотропний ефект у вигляді підвищення настрою, поліпшення пам'яті.
Небажаних побічних ефектів у настойки не виявляється. Цінними якостями спиртового екстракту личинок воскової молі є відсутність токсичності, висока ефективність, відсутність фармакологічного і лікарського ризику сумісність при використанні з фармакологічними препаратами і стабільність при зберіганні до 5 років.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва

Спосіб застосування:

Приймають настойку личинок воскової молі всередину за 30-40 хвилин до їжі з 50 - 100 г рідини (з водою, соком, чаєм) 1 раз в день для профілактики, і 2 рази в день при лікуванні.

Приймати слід курсами по 3 місяці, з перервами в 14-30 днів. Мінімальний курс лікування 3 місяці.
Стійкий результат досягається при регулярному прийомі не менше 6-12 місяців.
Дітям від 5 до 14 років приймати курсами по 21 день, перерва між курсами 21 день. 1-й курс прийому 1 раз в день, наступні курси 2 рази на день.
Настоянка воскової молі 20% Дітям до 14 років Дорослим
Лікування туберкульозу легенів і інших органів
лімфатичної системи, травної системи, кісток, суглобів, сечостатевих органів, шкіри, очей, центральної нервової системи, мозкових оболонок і т.д. 1 крапля / на 1 рік 4 краплі / на 10 кг ваги
Лікування серцево-судинних захворювань
інфаркт міокарда, стенокардія, кардіосклероз, атеросклероз, аритмії серця (тахікардія, брадикардія, екстрасистолія), ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, міокардити різної етіології, вегето-судинна дистонія та інші захворювання серцево-судинної системи 1 крапля / на кожні 2 роки життя 3 краплі / на 10 кг ваги
Лікування гінекологічних захворювань
безпліддя, токсикози першої половини вагітності, анемії, клімактеричні порушення і т.д.
Лікування аденома простати, безпліддя, імпотенції
простатиту, зниження статевого потягу і т.д. ------ 3 краплі / на 10 кг. ваги
Лікування бронхолегеневих захворювань
бронхіти, пневмонія, плеврит і т.д. 1 крапля / на кожні 2 роки життя 2 краплі / на 10 кг. ваги
Для прийому в якості профілактичного, загальнозміцнюючий, що підвищує імунітет кошти, в післяопераційний і відновний період: 1 крапля / на кожні 2 роки життя 2 краплі / на 10 кг. ваги

Як розрахувати кількість екстракту:
в 1 мл - 20 крапель.
Наприклад для профілактики,
1) при вазі 50 кг на 1 прийом потрібно 5х3 = 15 крапель. В місяць буде потрібно 30х15 = 450 крапель або 22 мл.
При лікуванні:
2) Вага 100 кг за день 60 крапель = 3 мл
30 днів = 90 мл
Упаковка: флакон 100 мл
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 100 мл
Виробник: Україна
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору