Відправлення повідомлення власнику
ФЕРМЕРСЬКА 8
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ФЕРМЕРСЬКА 8

350,00 грн./кв. м
≈ 11,77 EUR/кв. м
≈ 12,52 USD/кв. м
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-01-17
Переглядів: 2729
№ 63306
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Херсонська область, Херсон, Херсон показати на мапі
Власник ЧП Сельхозэкострой
ФЕРМЕРСЬКА 8
Арочна конструкція нагадує прозорий тунель, утворений із сполучених один з одним паралельних дуг, встановлених по довжині будови і закритий з торців плоскими стінками.
Теплиці фермерські з плівки, теплиці з двох шарів плівки. Наші теплиці прості в збірці, надійні і довговічні. Доставка та монтаж по всій Україні.
Наша Компанія виробляє теплиці будь-яких розмірів під будь-який вид накриття (теплиці садові, дачні під полікарбонат та теплиці фермерські з плівки (в тому числі теплиця-термос під 2 шари плівки)) і теплиці фермерські під стільниковий полікарбонат великих розмірів. Виконуємо замовлення на теплиці по Вашому проекту. Виготовляємо як арочні, так і двоскатні теплиці з полікарбонату.
Наявність власної виробничої бази дозволяє нам лідирувати на ринку теплиць в Україні.
Теплиця з плівки 8х50 м. Оптимальний розмір модуля для тих, у кого не обмежена довжина городу і потрібна теплиця фермерська, яка швидко поверне вкладені гроші (як правило, така теплиця окупається за один сезон) і незабаром почне приносити прибуток. Теплиця має корисну площа 400 м. кв. Довжина теплиці в 50 м пояснюється тим, що плівки в рулоні 50 м (без відходів). Під замовлення можна виготовити будь-яку довжину, кратну 2 метрам в меншу сторону, при цьому рівень ціни (за 1 м2) залишається приблизно незмінним.
Система бічного провітрювання. По всій довжині теплиці від висоти 0,5 м від землі до висоти 1,5 м методом повороту рукоятки піднімається плівка, забезпечуючи двостороннє наскрізне провітрювання. Система бічного провітрювання дозволяє повноцінно провітрювати теплицю з плівки згідно агрономічним розрахунками - площа відкривається плівки повинна складати не менше 20 - 25% від площі теплиці "по землі". У нашому випадку ця величина складає 100 м2, або 25%.
Каркас теплиці виготовлений з круглої труби діаметром 48 мм з товщиною стінки 2 мм, що забезпечує максимальну жорсткість конструкції, гасить пориви вітру і легко витримують будь-які снігові навантаження, при чому немає потреби знімати плівку на зиму!
На каркаси для теплиці з плівки ціна:
з системою бокового провітрювання - 95 грн/м2, тобто 38000 грн за конструкцію;
з системою бокового провітрювання та зі шпалерної системою - 110 грн/м2, або 44000 грн за конструкцію;
з системою бокового провітрювання, шпалерної системою, з плівкою (плівка товщиною 150 мкм, светостабилизация 6 сезонів), включаючи монтаж - 150 грн/м2, або 60000 грн.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Владислав
Організація: ЧП Сельхозэкострой
Телефон:
+380 67 4958898
+380 99 4431218
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору