Правила розміщення інформації на порталі

Шановні відвідувачі!
Стаючи користувачем порталу Agronovator.ua, Ви приймаєте правила використання даного порталу.

Розміщуючи інформацію на порталі Agronovator.ua, Ви несете повну відповідальність за зміст цієї інформації та за наслідки її публікації. Автор оголошення на сайті підтверджує, що має авторські права для публікації тексту, фотографій, графіки та відео на порталі Агроноватор.

Ні Інтернет-портал Агроноватор, ні його представники не є посередниками продажу товарів / послуг, які представлені в оголошеннях на сайті. Всі подробиці покупки необхідно з'ясовувати безпосередньо у продавців. Контакти розміщені в кожному оголошенні.

Забороняється розміщувати на порталі:

 1. Інформацію про товари та послуги, які не відносяться до тематики АПК.
 2. Інформацію, яка суперечить нормам моралі, несе противозаконний або образливий зміст.
 3. Інформацію, що містить заклики до протиправних дій, ненормативну лексику, порнографію.
 4. Інформацію, що порушує права іншої людини.
 5. Інформацію, що є конфіденційною, або отриманої незаконним шляхом.
 6. Інформацію, що містить рекламу інших інтернет-ресурсів (блогів, магазинів, порталів знайомств, форумів тощо), спам, віруси або шкідливі програми.
 7. Інформацію, що містить рекламу мережевого маркетингу, фінансових пірамід, сумнівного легкого заробітку.
 8. Оголошення, що рекламують продаж сигарет та іншої тютюнової продукції.
 9. Оголошення, що містять в заголовку адресу сайту або контактні дані.
 10. Оголошення з невірною контактною інформацією.
 11. Оголошення, що містять некоректний або неправдивий опис, характеристику, неправдиву ціну предмету продажі/закупівлі, послуги.
 12. Оголошення з зображенням, що не відповідає предмету продажу/закупівлі, послузі.
 13. Оголошення з використанням службових символів, або з використанням повторюваних символів для виділення всієї інформації, її частини або тексту, що не має відношення до опису предмета продажу/закупівлі, послуги.
 14. Інформацію на інших мовах, крім російської, української та (польської); набрану транслітом.
 15. Повторну реєстрацію компанії, дублікат товарів або розміщення інформації, яка вже представлена на сайті.
 16. Оголошення в різних рубриках або регіонах, які мають різні заголовки і текст опису, але представляють один і той же предмет продажу/закупівлі, послугу.
 17. Розміщення більше одного товару або послуги в одному оголошенні

Додаткові умови:

 • Інформацію про закупи слід розміщувати тільки в розділі «Закупівлі»
 • Для збільшення продажу Ваших товарів/послуг, Ви можете скористатися однією з платних послуг порталу : Пакети послуг, Банерна реклама, Спецпропозиції.
 • Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти оголошення без пояснення причин, якщо вони не відповідають даним правилам.
 • Адміністрація сайту залишає за собою право заблокувати доступ до сайту у разі виявлення грубих або повторних порушень даних правил. В таких випадках ми також залишаємо за собою право передати дані користувача правоохоронним органам або постраждалій стороні.

Обмеження відповідальності:

 • Адміністрація сайту не несе відповідальності за точність або достовірність наданої користувачами інформації. Також адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст будь-якого сайту, посилання на який вказав автор у своєму оголошенні. Також ми не несемо відповідальності за зміст і достовірність повідомлень, що відправляються користувачами сайту авторам оголошень.
 • Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання сайту Agronovator.ua.
 • Правила та умови використання сайту Agronovator.ua можуть бути змінені, доповнені або виправлені, і вступають в силу з моменту публікації на сайті.