Правила розміщення інформації на порталі


Шановні відвідувачі!

Інтернет-портал Agronovator і його представники не є посередниками продажів товарів/послуг, що публікуються в оголошеннях на даному ресурсі, і не беруть участі в укладанні угод між користувачами. Всі подробиці щодо купівлі необхідно з'ясовувати безпосередньо у продавців товарів/послуг, контакти яких розміщені в кожному оголошенні.
Портал Agronovator лише надає торговельну площадку для розміщення оголошень, що відносяться до тематики АПК.


Права та обов'язки Користувача:


1. Користувач отримує право публікувати оголошення на порталі після заповнення спеціальної форми, вказавши параметри, які відповідають опису товарів/послуг, які він розміщує. Після розміщення інформації на порталі автор оголошення автоматично стає зареєстрованим Користувачем і отримує доступ до додаткових послуг сервісу.
2. Відвідувач сайту також має право відразу пройти процедуру реєстрації на порталі, отримавши право на розміщення оголошень і доступ до додаткових послуг сервісу.
3. Використання можливостей сайту Agronovator означає, що Користувач приймає зобов'язання дотримуватися всіх правил з користування послугами даного порталу.
4. При розміщенні оголошень Користувач порталу надає адміністрації сайту право на обробку його персональних даних.
5. Користувач несе відповідальність за додану ним інформацію на порталі і за наслідки її публікації.
6. Розміщуючи інформацію на Agronovator, Користувач підтверджує, що має авторські права на публікацію даного тексту, фотографій, графіки і відео на порталі.
7. Розміщуючи оголошення на даному ресурсі, Користувач підтверджує, що має право продавати даний товар або надавати дану послугу відповідно до вимог законодавства країни, для якої даний товар/послуга реалізуються.
8. Публікуючи інформацію на порталі, Користувач гарантує, що товар/послуга, які він пропонує, відповідають нормам якості, встановленими законодавством країни, в якій вони реалізуються.
9. Користувач зобов'язується надати правдиву інформацію про товар/послугу, які він розміщує на сайті, і, в разі виявлення невірних даних, автор оголошення повинен виправити неправдиві відомості, додавши в опис вірну інформацію.
10. Кожен Користувач порталу має право розмістити три безкоштовних оголошення на один календарний рік.
11. Кожен Користувач може скористатися платними послугами порталу. Детальна інформація про послуги та їх вартість вказана в особистому кабінеті зареєстрованого Користувача і у відповідних розділах порталу.
12. З питань роботи порталу Користувач має право звернутися до адміністрації сайту через форму зворотного зв'язку або відправити листа по електронній пошті.

Користувачеві заборонено:

1. Розміщувати інформацію про товари і послуги, які не належать до тематики АПК.
2. Розміщувати інформацію, яка суперечить нормам моралі, несе протизаконний або образливий зміст.
3. Розміщувати інформацію, яка містить заклики до протиправних дій, ненормативну лексику.
4. Розміщувати інформацію, що порушує права іншої людини.
5. Розміщувати інформацію, що є конфіденційною, або отриманою незаконним шляхом.
6. Розміщувати інформацію, що містить рекламу інших інтернет-ресурсів (блогів, магазинів, порталів знайомств, форумів і т.д.), спам, віруси або шкідливі програми.
7. Розміщувати інформацію, що містить рекламу мережевого маркетингу, фінансових пірамід, сумнівного легкого заробітку.
8. Розміщувати оголошення, що рекламують продаж:
порнографічних матеріалів;
наркотичних засобів;
цигарок, тютюнової продукції;
товарів, придбаних злочинним шляхом;
неіснуючих товарів;
предметів, які становлять небезпеку для життя;
заборонених до продажу тварин, в тому числі занесених до СІТЕС (Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення).
9. Розміщувати оголошення, що містять в заголовку адресу сайту або контакти.
10. Вказувати відразу кілька товарів в заголовку оголошення.
11. Розміщувати оголошення з невірною контактною інформацією.
12. Розміщувати оголошення, що містять некоректний або неправдивий опис, характеристику, ціну предмета продажу/закупівлі, послуги.
13. Розміщувати оголошення з зображенням, що не відповідає предмету продажу/закупівлі, послуги.
14. Розміщувати оголошення з вмістом службових символів, або з використанням символів, що повторюються для виділення всієї інформації, її частини або тексту, що не має відношення до опису предмета продажу/закупівлі, послуги.
15. Розміщувати інформацію на інших мовах, крім української, польської та російської.
16. Розміщувати текст, написаний транслітом.
17. Розміщувати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти.
18. Розміщувати дублікат товарів або інформації, які вже представлені на сайті.
19. Розміщувати оголошення в різних рубриках або регіонах, що мають різні заголовки і текст опису, але представляють один і той же предмет продажу/закупівлі, послуги.
20. Розміщувати більше одного товару або послуги в одному оголошенні.
21. Розміщувати оголошення в розділі (рубриці/категорії), який не відповідає змісту оголошення.

Додаткові умови:

Для збільшення обсягів продажу товарів/послуг Користувач може скористатися однією з платних послуг порталу: Пакети послуг, Банерна реклама.
Інформацію про закупівлі слід розміщувати тільки в розділі «Закупки». Оголошення в розділі "Закупівлі" публікуються тільки на платній основі.

Адміністрація порталу вправі:

Вносити правки (що стосуються пунктуації, орфографії) в текст оголошення, які не впливають на загальний зміст оголошення.
Переносити оголошення в інший розділ (рубрику, категорію) сайту, якщо для їх розміщення на порталі є більш відповідний розділ (рубрика, категорія).
Залишати за собою право видаляти оголошення без пояснення причин, якщо вони не відповідають правилам користування порталу.
Залишати за собою право заблокувати доступ до сайту в разі грубих або повторних порушень Користувачем даних правил.
Передати дані Користувача правоохоронним органам у разі надходження відповідного запиту.
Зберігати за собою право при блокуванні облікового запису (за порушення правил порталу) не повертати кошти, внесені Користувачем за розміщення оголошень.
Залишати за собою право зв'язуватися з Користувачем порталу, направляючи інформаційні листи на фізичну та електронну адреси, вказані при реєстрації, а також в разі необхідності зв'язуватися з Користувачем в телефонному режимі.

Обмеження відповідальності:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за точність або достовірність наданої користувачами інформації.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст будь-якого сайту, посилання на який вказав автор в своєму оголошенні.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст і достовірність повідомлень, що відправляються користувачами сайту авторам оголошень.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання сайту Agronovator.
Правила та умови користування порталом Agronovator можуть бути змінені, доповнені або виправлені, і вступають в силу з моменту публікації на сайті.