Agronovator и Agriline объединяются!
Публикация объявлений и любые платные услуги будут недоступны в ближайшее время.
Размещайте объявления на agriline.ua

Линии производства мяса тушеного "под ключ"

Договорная
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Черкасская область, Черкассы
Доставка: Доставка по Украине, Доставка за пределы Украины
23.07.2024
Дата размещения:
374
Количество просмотров:
247610
Номер объявления:

Дополнительная информация:
Оборудование нашего производства работает на ведущих крупных предприятиях консервной промышленности Республики Беларусь, Украины, Казахстана, Узбекистана, Азербайджана, Израиля и зарекомендовало себя с лучшей стороны. Конструкторским бюро нашего предприятия постоянно ведутся работы по совершенствованию и выпуску продукции, отвечающей современным требованиям рынка.
Консервування в реторт-пакетах є ефективним способом збереження харчових продуктів протягом тривалого періоду часу, оскільки цей метод забезпечує стерильність продукту, знижуючи ризики розвитку патогенних мікроорганізмів та зберігаючи вітаміни та інші корисні речовини.

Реторт-пакети складаються з плоскої плівки з полімерного матеріалу та фольги, які дозволяють створити бар'єр, що захищає від світла, кисню та інших факторів, що можуть зіпсувати продукт. У такому пакеті продукт стерилізується за допомогою термічної обробки під тиском у спеціальній камері (реторті), що знижує кількість мікроорганізмів у продукті до безпечного рівня.

Переваги консервування в реторт-пакетах полягають у тому, що вони можуть бути збережені впродовж тривалого періоду часу при кімнатній температурі, забезпечують збереження смаку та харчової цінності продукту, зменшують витрати на транспортування та зберігання продукту, та підвищують термін його придатності до споживання.


 
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты
+380 (50
+380 (50) 9516179
показать

Контактное лицо: Александр Леонидович
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 02.08.2021

Отправка сообщения
Вверх