Agronovator и Agriline объединяются!
Публикация объявлений и любые платные услуги будут недоступны в ближайшее время.
Размещайте объявления на agriline.ua

Утеплення будинків піноізол, рідкий пінопласт

220,00 грн./кв. м
≈ 5,19 EUR/кв. м
≈ 5,52 USD/кв. м
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Житомирская область, Житомирский район
27.03.2024
Дата размещения:
380
Количество просмотров:
94579
Номер объявления:

Дополнительная информация:
Утеплення стін житлових будинків спеціальним пінопластом для заливки піноізол, рідкий пінопласт

Якщо ви хочете якісно утеплити свій будинок з гарантією на результат утеплення, довголіття та екологічність матеріалу – тоді вам до нас.

Працюємо офіційно з 2005 року, за цей період утеплили величезну кількість будинків, надаємо письмову гарантію, маємо свій сайт, сторінку в Instagram, Facebook та YouTube.
Якщо ви замовляєте послуги з утеплення свого будинку у людей, які не мають досвіду, свого сайту і на крайній край, фотографій об'єктів, які вони утеплили, знайте - це несумлінні виконавці і після утеплення будинку ви ризикуєте, що утеплювач прослужить лише кілька років, а в гіршому У разі ви не зможете жити в такому будинку, тому що виготовлений піноізол з меблевої смоли виділяє шкідливі для організму речовини. Бережіть себе та замовляйте послуги лише у перевірених компаній.
Якщо ваш будинок, дача або будь-яка будова має порожнисту конструкцію зовнішніх стін і у вас проблеми з тепло-збереженням у зимовий період та прогрівання стін влітку, то ви наш клієнт. Так як в даному випадку, всі захисні функції виконує лише внутрішня стіна, а зовнішня несе лише декоративні функції.
Виготовляємо піноізол тільки зі смоли КПС-Г, єдина в Україні, яка призначена для виготовлення карбамідного пінопласту, пройшла сертифікацію та схвалена СЕС та МНС України, для утеплення житлових будинків. Всі інші смоли є токсичними.
Виготовляємо піноізол підвищеної щільності 15кг/м3, за такої щільності матеріал буде служити весь термін експлуатації і не осипеться, а це мінімум 50 років.
Виготовляємо піноізол тільки зі смоли КПС-Г, єдина в Україні, яка призначена для виготовлення карбамідного пінопласту, пройшла сертифікацію та схвалена СЕС та МНС України, для утеплення житлових будинків. Всі інші смоли є токсичними.
Якщо вам пропонують послуги з утеплення будинку з низькою вартістю, тоді ці працівники використовують смолу для виготовлення меблів, у свою чергу це загрожує отруйними виділеннями та запахом або виготовляють пеноізол маленької щільності, що дуже сильно впливає на його довголіття.
Компоненти для виготовлення карбамідного пінопласту наша компанія закуповує у виробників безпосередньо, на що маємо сертифікати відповідності.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
Піноізол виготовлений нашою компанією не має запаху, гризуни не їдять і не живуть, не горить, а також не виділяє отруйних речовин, має тривалий термін експлуатації.
Утеплюємо будинки через отвори діаметром 14-16 мм, при цьому не псуємо цеглу.
Працюємо з 2005 року, за цей період утеплили безліч будинків, надаємо письмову гарантію на свою роботу.
Для утеплення використовуємо лише свій інструмент.

Як відбувається процес утеплення:
дзвінок до спеціаліста з утеплення та подачі заявки, приїзд бригади з утеплення, свердління отворів у шов цегляної кладки, утеплення безпосередньо вдома, закладення отворів, розрахунок кошторису.

З питань утеплення будинку по Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Київській області звертайтесь до нашого спеціаліста або пишіть на Viber, WhatsApp або Telegram.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Житомир Изол
+380 67
+380 67 502 2305
показать

Контактное лицо: Владимир
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

Продавец на agronovator с: 25.03.2015

Отправка сообщения
Вверх