Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Фотосепаратор для зерна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фотосепаратор для зерна

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
21-01-17
Переглядів: 41
№ 150534
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ооо Антекстрой
Фотосепаратор для зерна
Фотосепаратори
Компанія Антекстрой пропонує для Вашого аграрного бізнесу ефективну і результативну модернізацію виробництва. Для підприємств по очищенню, сортуванню, переробці і зберіганню зернових культур, ми пропонуємо високоякісне технологічне обладнання. Пропонуємо Вашій увазі обладнання по вторинному очищенні зерна – фотосепаратори.
Фотосепаратор використовується для оптичної сортування зернових і бобвых по колірних характеристиках, в результаті чого з сипучих продуктів видаляються домішки, різні за кольором. Фотосепаратор дає можливість відокремлювати трудноотделимые домішки, які звичайними очисними методиками на даний момент неможливо видалити. Він дасть можливість розділити зернові культури різні за розміром, кольором та аеродинамічним характеристикам.

Фотосепаратор для зерна
Фотосепаратор для зерна виконує дуже важливу функцію. У багатьох домішок, дуже схожі характеристики форми, кольору і ваги, тому процес очищення доброго зерна від їх наявності дуже складний. Метод сортування цих продуктів, що ґрунтується на порівнянні колірних особливостей зерна. Якість роботи такого агрегату дуже високе, забезпечує 99,99% чистоти.
Фотосепаратор для очищення зерна використовується у багатьох сферах і забезпечує вирішення 99% проблем, пов'язаних з відповідністю продукції високим вимогам та іншим стандартам.
Фотосепаратори для очищення зерна дарують такі переваги:
  1. Видалення складних домішок з мінімальним рівнем втрат;
  2. Відділення шкідливих домішок;
  3. Усунення зараженого зерна;
  4. Скорочення технологічних процесів для очищення зерна;
  5. Отримання якісного і візуально привабливого продукту.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Куценко Константин
Організація: ооо Антекстрой
Телефон:
+380 50 402 4097
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору