Agronovator та Agriline об'єднуються!
Публікація оголошень та будь-які платні послуги будуть недоступними вже найближчим часом.
Розміщуйте оголошення на agriline.ua

Мобільний ЗАВ ОВС-70М4П

897 700,00 грн./шт.
≈ 21 172,17 EUR/шт.
≈ 22 609,76 USD/шт.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Полтавська область, Лубенський район
Доставка: Самовывоз, Доставка по Украине
05.04.2024
Дата розміщення:
340
Кількість переглядів:
121886
Номер оголошення:

Додаткова інформація Російська
ОВС-70М4П - самохідна високопродуктивна комбінація зерноочисної машини, зернометальника та зернонавантажувача, що мінімізує людську працю при післязбиральній обробці врожаю. 
Функції самохідної зерноочисної машини ОВС-70М4П.
- дбайливе високопродуктивне очищення зернового вороху, зернових, бобових, колосових, круп'яних культур, соняшника, кукурудзи, сорго та ріпаку;
- завантаження зерна в будь-які автотранспортні засоби, причепи, контейнери, біг-біги тощо;
- механічне перелопачування з одночасним очищенням та частковим сушінням зерна на відкритих струмах, у зерноскладах та перевалочних комплексах.

Мобільний ЗАВ ОВС-70М4П працює в наступній послідовності:
1. З бурта купа зерна по завантажувальному елеваторі надходить у приймальну камеру, з якої рівномірним шаром надходить на сітчастий транспортер.
2. Зернова купа проходить крізь сітчастий транспортер, відокремлюючись від великих домішок. Розмір комірки транспортера – від 6 до 15 мм.
3. Великі домішки транспортера потрапляють у бункер, звідки виводяться з машини ліворуч і праворуч по ходу руху ОВС-70М4П.
4. Зерновий матеріал, що містить легкі домішки, після транспортера потрапляє на роздільник, який ділить вихідний потік зерна з легкими домішками для поліпшення очищення зернового матеріалу в аспіраційному каналі. Потік повітря, який створює вентилятор, проходить крізь потік зерна, підхоплюючи легкі домішки.
5. В осадовій камері легкі домішки відокремлюються від потоку повітря за рахунок відцентрової сили. Чисте повітря надходить знову у вентилятор, а легкі домішки шнеком виводяться з машини праворуч по ходу руху ОВС-70М4П.
6. Після аспіраційного каналу очищене зерно подається транспортером (нижня частина якого виконана з решіт і має механізм очищення) в триммер або дбайливо вивантажується через головку транспортера в причіп, біг-біг або на купу. Шляхом простого переміщення заслінки подача зерна до триммера блокується і зерно вивантажується через верх транспортера і направляючий жолоб.
7. Під час руху зерна транспортером відбувається його очищення від дрібних домішок, які виводяться на правий бік машини формуючи єдиний бурт відходів.
8. Оператор ОВС-70М4П може змінювати напрямок польоту зерна з допомогою повороту тримера на кут до 250 градусів, тобто. складувати або завантажувати очищене зерно у транспортні засоби як ззаду, так і збоку і навіть майже попереду ОВС-70М4П. Очищене зерно через тример може складуватися або завантажуватися на висоту до 9 метрів і дальністю до 25 метрів. У разі вимкнення тримера та використання транспортера висота завантаження досягає 3 метрів.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Завод сельхозмашин"
+380 50
+380 50 420 1033
показати
+380 97
+380 97 869 7707
показати

Контактна особа Снежана
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 20.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору