Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Вулики з пінополіуретану (ППУ)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Вулики з пінополіуретану (ППУ)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
17-10-18
Переглядів: 12700
№ 25390
Розташування: Україна, Луганська область, Попаснянський район, Северодонецьк
Додаткова інформація: російська
Предприятие ООО «Химэкселен» предлагает к продаже улья из пенополиуретана (ППУ), изготовленные по совершенно новой технологии . Улья из пенополиуретана долговечны, экологичны, не подвержены воздействию атмосферных явлений и деформации в отличие от деревянных ульев.
Производим 8,10,12 рамочные улья с корпусами на 145, 230, 300, кормушки, микронуклеусы, заставные (вставные). Все детали улья взаимозаменяемыми. Легко моется, чистится, не подвержено разложению и т. д.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору