Agronovator та Agriline об'єднуються!
Публікація оголошень та будь-які платні послуги будуть недоступними вже найближчим часом.
Розміщуйте оголошення на agriline.ua

Лінії виробництва м'яса тушкованого "під ключ"

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаси
Доставка: Доставка по Украине, Доставка за пределы Украины
22.06.2024
Дата розміщення:
371
Кількість переглядів:
247610
Номер оголошення:

Додаткова інформація Російська
Оборудование нашего производства работает на ведущих крупных предприятиях консервной промышленности Республики Беларусь, Украины, Казахстана, Узбекистана, Азербайджана, Израиля и зарекомендовало себя с лучшей стороны. Конструкторским бюро нашего предприятия постоянно ведутся работы по совершенствованию и выпуску продукции, отвечающей современным требованиям рынка.
Консервування в реторт-пакетах є ефективним способом збереження харчових продуктів протягом тривалого періоду часу, оскільки цей метод забезпечує стерильність продукту, знижуючи ризики розвитку патогенних мікроорганізмів та зберігаючи вітаміни та інші корисні речовини.

Реторт-пакети складаються з плоскої плівки з полімерного матеріалу та фольги, які дозволяють створити бар'єр, що захищає від світла, кисню та інших факторів, що можуть зіпсувати продукт. У такому пакеті продукт стерилізується за допомогою термічної обробки під тиском у спеціальній камері (реторті), що знижує кількість мікроорганізмів у продукті до безпечного рівня.

Переваги консервування в реторт-пакетах полягають у тому, що вони можуть бути збережені впродовж тривалого періоду часу при кімнатній температурі, забезпечують збереження смаку та харчової цінності продукту, зменшують витрати на транспортування та зберігання продукту, та підвищують термін його придатності до споживання.


 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
+380 (50
+380 (50) 9516179
показати

Контактна особа Александр Леонидович
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 02.08.2021

Відправлення повідомлення
Вгору