Agronovator та Agriline об'єднуються!
Публікація оголошень та будь-які платні послуги будуть недоступними вже найближчим часом.
Розміщуйте оголошення на agriline.ua

Утеплення будинків піноізол, рідкий пінопласт

240,00 грн./кв. м
≈ 5,35 EUR/кв. м
≈ 5,80 USD/кв. м
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район
04.07.2024
Дата розміщення:
390
Кількість переглядів:
94579
Номер оголошення:

Додаткова інформація Російська
ФОП Кухарчук В.В.
Утеплення стін житлових будинків спеціальним пінопластом для заливки піноізол, рідкий пінопласт
Надаємо письмову гарантію, завжди.
Якщо ви хочете якісно утеплити свій будинок з гарантією на результат утеплення, довголіття та екологічність матеріалу – тоді вам до нас.

Працюємо офіційно з 2005 року, за цей період утеплили величезну кількість будинків, надаємо письмову гарантію, маємо свій сайт, сторінку в Instagram, Facebook та YouTube.
Якщо ви замовляєте послуги з утеплення свого будинку у людей, які не мають досвіду, свого сайту і на крайній край, фотографій об'єктів, які вони утеплили, знайте - це несумлінні виконавці і після утеплення будинку ви ризикуєте, що утеплювач прослужить лише кілька років, а в гіршому У разі ви не зможете жити в такому будинку, тому що виготовлений піноізол з меблевої смоли виділяє шкідливі для організму речовини. Бережіть себе та замовляйте послуги лише у перевірених компаній.
Якщо ваш будинок, дача або будь-яка будова має порожнисту конструкцію зовнішніх стін і у вас проблеми з тепло-збереженням у зимовий період та прогрівання стін влітку, то ви наш клієнт. Так як в даному випадку, всі захисні функції виконує лише внутрішня стіна, а зовнішня несе лише декоративні функції.
Виготовляємо піноізол тільки зі смоли КФТІ єдина в Україні, яка призначена для виготовлення карбамідного пінопласту, пройшла сертифікацію та схвалена СЕС та МНС України, для утеплення житлових будинків. Всі інші смоли є токсичними.
Виготовляємо піноізол підвищеної щільності 15кг/м3, за такої щільності матеріал буде служити весь термін експлуатації і не осипеться, а це мінімум 50 років.
Виготовляємо піноізол тільки зі смоли КПС-Г, єдина в Україні, яка призначена для виготовлення карбамідного пінопласту, пройшла сертифікацію та схвалена СЕС та МНС України, для утеплення житлових будинків. Всі інші смоли є токсичними.
Якщо вам пропонують послуги з утеплення будинку з низькою вартістю, тоді ці працівники використовують смолу для виготовлення меблів, у свою чергу це загрожує отруйними виділеннями та запахом або виготовляють пеноізол маленької щільності, що дуже сильно впливає на його довголіття.
Компоненти для виготовлення карбамідного пінопласту наша компанія закуповує у виробників безпосередньо, на що маємо сертифікати відповідності.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
Піноізол виготовлений нашою компанією не має запаху, гризуни не їдять і не живуть, не горить, а також не виділяє отруйних речовин, має тривалий термін експлуатації.
Утеплюємо будинки через отвори діаметром 14-16 мм, при цьому не псуємо цеглу.
Працюємо з 2005 року, за цей період утеплили безліч будинків, надаємо письмову гарантію на свою роботу.
Для утеплення використовуємо лише свій інструмент.

Як відбувається процес утеплення:
дзвінок до спеціаліста з утеплення та подачі заявки, приїзд бригади з утеплення, свердління отворів у шов цегляної кладки, утеплення безпосередньо вдома, закладення отворів, розрахунок кошторису.

З питань утеплення будинку по Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Київській області звертайтесь до нашого спеціаліста або пишіть на Viber, WhatsApp або Telegram.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Житомир Изол
+380 67
+380 67 502 2305
показати

Контактна особа Владимир
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 25.03.2015

Відправлення повідомлення
Вгору