Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
DDG- корм, з барди зернової, дробини, жому
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

DDG- корм, з барди зернової, дробини, жому

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Загальне обладнання для тваринництва
01-07-21
Переглядів: 5616
№ 23764
Розташування: Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Ніжин показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Техно-Т (м. Ніжин Чернігівської обл.) виготовляє лінію переробки зернової барди – відходів спиртового виробництва, дробини – відходів пивного виробництва у високоякісний корм стандарту DDGS. В лінії задіяні модуль зневоднення, що складається з сепаратора, пресу і рами, дво чи трирівневої, барабанної сушилки на пару чи барабанного сушильного аеродинамічного комплексу з твердопаливним вихровим автоматичним теплогенератором; дробаркою, пневмотранспортом чи циклоном сухої маси виробництва Техно-Т. Комплекси взмозі виготовляти кормове борошно чи гранульований корм з мезги ягідної, жому, пивної дробини , висівок , тертих овочів, мелених і немелених зерен та інших продуктів. Продуктивність по готовому продукту становить від 70 до 700 кг/год.
Також пропонується дробарка - сушарка і циклонна сушарка для сушки сирих (60% вологості) жому , торфу , тирси , соломи , лушпиння соняшника до 12% вологості , теплогенератор яких працює на твердому паливі. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору