Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
DDGS корм, з барди зернової, дробини
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

DDGS корм, з барди зернової, дробини

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Загальне обладнання для тваринництва
29-03-17
Переглядів: 5538
№ 23764
Розташування: Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Ніжин показати на мапі
Додаткова інформація: російська
ЗаЗавод Техно-Т (м. Нежин Черниговской обл.) производит линию переработки зерновой барды – отходов спиртового производства, дробины – отходов пивного производства в высококачественный корм стандарта DDGS. В линии задействованы модуль обезвоживания, состоящий из сепаратора, пресса и рамы, двух или трехуровневой, барабанной сушилки на пару или барабанного сушильного аэродинамического комплекса с твердотопливным вихревым автоматическим теплогенератором; дробилкой, пневмотранспортом или циклоном сухой массы производства Техно-Т. Комплексы в состоянии изготавливать кормовая мука или гранулированный корм с ягодной мезги, жома, пивной дробины , отрубей , тертых овощей, молотых и немелених зерен и других продуктов. Производительность по готовому продукту составляет от 70 до 700 кг/час.
Также предлагается дробилка - сушилка и циклонная сушилка для сушки сырых (60% влажности) жома , торфа , опилок , соломы , лузги подсолнечника до 12% влажности , теплогенератор которых работает на твердом топливе.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору