Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
DDGS корм, з барди зернової, дробини
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

DDGS корм, з барди зернової, дробини

25 000,00 USD/од.
≈ 23 598,26 EUR/од.
≈ 708 434,28 грн./од.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-04-16
Переглядів: 5537
№ 23764
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз
Розташування: Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Ніжин показати на мапі
DDGS корм, з барди зернової, дробини
ЗаЗавод Техно-Т (м. Ніжин Чернігівської обл.) виготовляє лінію переробки зернової барди – відходів спиртового виробництва, дробини – відходів пивного виробництва у високоякісний корм стандарту DDGS. В лінії задіяні модуль зневоднення, що складається з сепаратора, пресу і рами, дво чи трирівневої, барабанної сушилки на пару чи барабанного сушильного аеродинамічного комплексу з твердопаливним вихровим автоматичним теплогенератором; дробаркою, пневмотранспортом чи циклоном сухої маси виробництва Техно-Т. Комплекси взмозі виготовляти кормове борошно чи гранульований корм з мезги ягідної, жому, пивної дробини , висівок , тертих овочів, мелених і немелених зерен та інших продуктів. Продуктивність по готовому продукту становить від 70 до 700 кг/год.
Також пропонується дробарка - сушарка і циклонна сушарка для сушки сирих (60% вологості) жому , торфу , тирси , соломи , лушпиння соняшника до 12% вологості , теплогенератор яких працює на твердому паливі. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Валентин
Організація: Техно-Т
Телефон:
+380 95 5342080
+380 68 1945008
+380 93 9662050
+7 906 6065751
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору