Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Обладнання для виробництва макаронів
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Обладнання для виробництва макаронів

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для виготовлення макаронних виробів
03-02-17
Переглядів: 3112
№ 71508
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Компанія «Укртехнофудз» представляє обладнання для виробництва макаронних виробів. В наших розробках відображені всі технологічні досягнення компанії, першокласні комплектуючі і налагоджений технологічний процес.
На сьогоднішній день макаронні вироби є одним з найбільш популярних італійських продуктів харчування, відомих і улюблених в усьому світі. Вони популярні завдяки таким факторам: легко готувати, займає мало місця, в продукті багато складних вуглеводів.
Справжні італійські макарони повинні бути виготовлені на професійній лінії, витримавши технологію висушування і чітко слідуючи рецептом тіста. Чим професійніше розробники автоматичної лінії для виробництва макаронів, тим якісніший кінцевий продукт виходить. При наявності зростаючого попиту і ефективного обладнання, макаронний бізнес стає привабливим і вигідним капіталовкладенням.
Завдяки двадцятирічному досвіду розробок, всі робочі процеси, на кожному виробничому ділянці, доведені до максимальних показників ефективності. Тому час експлуатації обладнання збільшилася, зменшилося споживання електроенергії і компонентів виробництва, і найважливіше - продуктивність всієї лінії стала більше.
Макаронное обладнання від компанії «Укртехнофудз»:
1. Лінія для виробництва короткорізаних макаронних виробів 250 кг / год
2. Лінія для виробництва короткорізаних макаронних виробів 500 кг / год
3. Лінія для виробництва короткорізаних макаронних виробів 750 кг / год
4. Автоматична лінія для виробництва спагеті і короткорізанних макаронних виробів 300 кг / год
5. Матриці і фільєри
Також компанія «Укртехнофудз» розробляє бізнес-плани для своїх клієнтів по впровадженню макаронних ліній.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору